Club Brugge mag stunttransfer vergeten

door
Club Brugge mag stunttransfer vergeten

Bij Club Brugge lijken ze dezer dagen vooral bezig te zijn met het afronden van de recordtransfer van Charles De Ketelaere, maar ook op inkomend vlak lijkt er nog één en ander te zullen gebeuren. Zo wil de landskampioen zijn defensie nog versterken. Afgaande op de berichten van de laatste dagen zou de jonge Ecuadoraan Joel Ordoñez de vijfde zomeraanwinst moeten worden.


Diens transfer zou al in een afrondende fase zitten en dat is maar goed ook, want Club mag een ander doelwit definitief schrappen. Vanuit Spanje klonk het de voorbije week dat Blauw-Zwart opnieuw bij FC Barcelona zou willen shoppen, want na Ferran Jutgla hadden ze ook nog hun zinnen gezet op Oscar Mingueza. De 23-jarige verdediger speelde de voorbije twee seizoenen nochtans 66 wedstrijden in de hoofdmacht, maar komt niet meer in de plannen van Xavi voor.

Club mag de hoop op de komst van de eenmalige Spaanse international echter opbergen, want Barça maakte zaterdagavond bekend dat het een akkoord bereikt heeft met Celta Vigo omtrent een transfer. Dat betekent dat Mingueza enkel nog zijn medische testen moet afleggen voor de transfer helemaal afgerond zal worden. Er zou voor de verdediger een contract voor vier jaar klaarliggen.

NIET DE EERSTE KEER
Het is overigens niet de eerste keer deze zomer dat Club een transferstrijd tegen Celta verliest. Enkele weken geleden probeerde Club ook om het Zweedse toptalent Williot Swedberg te verleiden, maar de 18-jarige middenvelder koos uiteindelijk voor Celta omdat het zijn jongensdroom was om op een dag in La Liga te spelen.


LEES OOK: Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Jammer voor Club?

Meest recent

UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

0
0
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

123
123
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

80
80
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

859
859
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

363
363
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

18
18
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

75
75
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

138
138
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

84
84
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

217
217
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

120
120
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

113
113
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

91
91
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

108
108
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

300
300
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

38
38
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

577
577
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

336
336
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

121
121
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

156
156
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

263
263
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

117
117
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

81
81
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

174
174
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

47
47

Meer sportnieuws