Club Brugge mag stunttransfer vergeten

door
Club Brugge mag stunttransfer vergeten

Bij Club Brugge lijken ze dezer dagen vooral bezig te zijn met het afronden van de recordtransfer van Charles De Ketelaere, maar ook op inkomend vlak lijkt er nog één en ander te zullen gebeuren. Zo wil de landskampioen zijn defensie nog versterken. Afgaande op de berichten van de laatste dagen zou de jonge Ecuadoraan Joel Ordoñez de vijfde zomeraanwinst moeten worden.


Diens transfer zou al in een afrondende fase zitten en dat is maar goed ook, want Club mag een ander doelwit definitief schrappen. Vanuit Spanje klonk het de voorbije week dat Blauw-Zwart opnieuw bij FC Barcelona zou willen shoppen, want na Ferran Jutgla hadden ze ook nog hun zinnen gezet op Oscar Mingueza. De 23-jarige verdediger speelde de voorbije twee seizoenen nochtans 66 wedstrijden in de hoofdmacht, maar komt niet meer in de plannen van Xavi voor.

Club mag de hoop op de komst van de eenmalige Spaanse international echter opbergen, want Barça maakte zaterdagavond bekend dat het een akkoord bereikt heeft met Celta Vigo omtrent een transfer. Dat betekent dat Mingueza enkel nog zijn medische testen moet afleggen voor de transfer helemaal afgerond zal worden. Er zou voor de verdediger een contract voor vier jaar klaarliggen.

NIET DE EERSTE KEER
Het is overigens niet de eerste keer deze zomer dat Club een transferstrijd tegen Celta verliest. Enkele weken geleden probeerde Club ook om het Zweedse toptalent Williot Swedberg te verleiden, maar de 18-jarige middenvelder koos uiteindelijk voor Celta omdat het zijn jongensdroom was om op een dag in La Liga te spelen.


LEES OOK: Voetbalicoon Edgar Davids voor schut gezet door vrouw

Trending:

'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Jammer voor Club?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

42
42
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

249
249
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

64
64
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

143
143
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

94
94
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

56
56
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

167
167
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

325
325
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

122
122
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

737
737
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

349
349
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

916
916
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

714
714
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

344
344
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

524
524
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

824
824
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

501
501
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

193
193
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

258
258
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

805
805
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

685
685
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

896
896
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1137
1137
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

449
449
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

352
352

Meer sportnieuws