Club Brugge mag stunttransfer vergeten

door
Club Brugge mag stunttransfer vergeten

Bij Club Brugge lijken ze dezer dagen vooral bezig te zijn met het afronden van de recordtransfer van Charles De Ketelaere, maar ook op inkomend vlak lijkt er nog één en ander te zullen gebeuren. Zo wil de landskampioen zijn defensie nog versterken. Afgaande op de berichten van de laatste dagen zou de jonge Ecuadoraan Joel Ordoñez de vijfde zomeraanwinst moeten worden.


Diens transfer zou al in een afrondende fase zitten en dat is maar goed ook, want Club mag een ander doelwit definitief schrappen. Vanuit Spanje klonk het de voorbije week dat Blauw-Zwart opnieuw bij FC Barcelona zou willen shoppen, want na Ferran Jutgla hadden ze ook nog hun zinnen gezet op Oscar Mingueza. De 23-jarige verdediger speelde de voorbije twee seizoenen nochtans 66 wedstrijden in de hoofdmacht, maar komt niet meer in de plannen van Xavi voor.

Club mag de hoop op de komst van de eenmalige Spaanse international echter opbergen, want Barça maakte zaterdagavond bekend dat het een akkoord bereikt heeft met Celta Vigo omtrent een transfer. Dat betekent dat Mingueza enkel nog zijn medische testen moet afleggen voor de transfer helemaal afgerond zal worden. Er zou voor de verdediger een contract voor vier jaar klaarliggen.

NIET DE EERSTE KEER
Het is overigens niet de eerste keer deze zomer dat Club een transferstrijd tegen Celta verliest. Enkele weken geleden probeerde Club ook om het Zweedse toptalent Williot Swedberg te verleiden, maar de 18-jarige middenvelder koos uiteindelijk voor Celta omdat het zijn jongensdroom was om op een dag in La Liga te spelen.


LEES OOK: ‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Jammer voor Club?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

33
33
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

19
19
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

21
21
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

28
28
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

87
87
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

58
58
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

151
151
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

188
188
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

112
112
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

344
344
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

258
258
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

208
208
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

206
206
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

103
103
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

132
132
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

407
407
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

168
168

Meer sportnieuws