'Club Brugge helemaal rond met vijfde aanwinst'

door
'Club Brugge helemaal rond met vijfde aanwinst'

De voorbije dagen ging bij Club Brugge alle aandacht naar de saga rond het vertrek van Charles De Ketelaere, maar achter de schermen speelden ook nog een aantal andere dossiers bij de landskampioen. Zo werd donderdag in relatieve stilte de verkoop van David Okereke aan Cremonese afgerond en nu staat ook de vijfde zomeraankoop op het punt om in Brugge neer te strijken.


Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Joel Ordoñez al in België vertoeft om zijn medische testen af te leggen. Als die geen problemen opleveren, kan de transfer helemaal afgerond worden. Met zijn club Independiente del Valle heeft Club al een akkoord over een transfersom die net onder de 4 miljoen euro zou blijven.

Ordoñez is amper 18 jaar, maar wordt door Club wel degelijk gehaald als versterking voor de A-kern. Dat lijkt een veeg teken te zijn voor Jack Hendry, die nu al niet aan de bak komt en interesse van Burnley geniet. Ordoñez heeft het bijkomende voordeel dat hij door zijn jonge leeftijd nog ritme kan opdoen bij Club NXT als hij anders niet aan de bak zou komen.

AJAX EN CO
Ordoñez speelde zich vorige winter in de kijker in de Copa Libertadores U20, waardoor hij interesse lokte van Ajax, PSV, Benfica en AC Milan. Het was echter Club dat hem wist te overtuigen om de stap te zetten van Independiente del Valle, dat stilaan uitgroeit tot hofleverancier van Belgische clubs. In het zeer recente verleden verkochten ze immers ook al William Pacho en Anthony Valencia aan Antwerp en Angelo Preciado aan Genk.

LEES OOK: 'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

Goede transfer van Club?

Meest recent

Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

7
7
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

108
108
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

70
70
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

302
302
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

128
128
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

159
159
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

377
377
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

632
632
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

265
265
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

591
591
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

352
352
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

536
536
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

499
499
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

59
59
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

252
252
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

396
396
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

545
545
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

144
144
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

315
315
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

330
330
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

190
190
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

405
405
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

744
744

Meer sportnieuws