'Club Brugge helemaal rond met vijfde aanwinst'

399 stemmen
'Club Brugge helemaal rond met vijfde aanwinst'

De voorbije dagen ging bij Club Brugge alle aandacht naar de saga rond het vertrek van Charles De Ketelaere, maar achter de schermen speelden ook nog een aantal andere dossiers bij de landskampioen. Zo werd donderdag in relatieve stilte de verkoop van David Okereke aan Cremonese afgerond en nu staat ook de vijfde zomeraankoop op het punt om in Brugge neer te strijken.


Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Joel Ordoñez al in België vertoeft om zijn medische testen af te leggen. Als die geen problemen opleveren, kan de transfer helemaal afgerond worden. Met zijn club Independiente del Valle heeft Club al een akkoord over een transfersom die net onder de 4 miljoen euro zou blijven.

Ordoñez is amper 18 jaar, maar wordt door Club wel degelijk gehaald als versterking voor de A-kern. Dat lijkt een veeg teken te zijn voor Jack Hendry, die nu al niet aan de bak komt en interesse van Burnley geniet. Ordoñez heeft het bijkomende voordeel dat hij door zijn jonge leeftijd nog ritme kan opdoen bij Club NXT als hij anders niet aan de bak zou komen.

AJAX EN CO
Ordoñez speelde zich vorige winter in de kijker in de Copa Libertadores U20, waardoor hij interesse lokte van Ajax, PSV, Benfica en AC Milan. Het was echter Club dat hem wist te overtuigen om de stap te zetten van Independiente del Valle, dat stilaan uitgroeit tot hofleverancier van Belgische clubs. In het zeer recente verleden verkochten ze immers ook al William Pacho en Anthony Valencia aan Antwerp en Angelo Preciado aan Genk.

LEES OOK: 'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

Goede transfer van Club?

Meest recent

'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

11
11
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

66
66
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

107
107
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

194
194
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

98
98
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

90
90
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

309
309
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

115
115
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

118
118
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

479
479
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

692
692
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

76
76
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

186
186
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

213
213
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

52
52
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

566
566
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

122
122
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

187
187
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

243
243
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

182
182
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

243
243
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

79
79
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

431
431
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

158
158
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

842
842

Meer sportnieuws