'Club Brugge helemaal rond met vijfde aanwinst'

door
'Club Brugge helemaal rond met vijfde aanwinst'

De voorbije dagen ging bij Club Brugge alle aandacht naar de saga rond het vertrek van Charles De Ketelaere, maar achter de schermen speelden ook nog een aantal andere dossiers bij de landskampioen. Zo werd donderdag in relatieve stilte de verkoop van David Okereke aan Cremonese afgerond en nu staat ook de vijfde zomeraankoop op het punt om in Brugge neer te strijken.


Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Joel Ordoñez al in België vertoeft om zijn medische testen af te leggen. Als die geen problemen opleveren, kan de transfer helemaal afgerond worden. Met zijn club Independiente del Valle heeft Club al een akkoord over een transfersom die net onder de 4 miljoen euro zou blijven.

Ordoñez is amper 18 jaar, maar wordt door Club wel degelijk gehaald als versterking voor de A-kern. Dat lijkt een veeg teken te zijn voor Jack Hendry, die nu al niet aan de bak komt en interesse van Burnley geniet. Ordoñez heeft het bijkomende voordeel dat hij door zijn jonge leeftijd nog ritme kan opdoen bij Club NXT als hij anders niet aan de bak zou komen.

AJAX EN CO
Ordoñez speelde zich vorige winter in de kijker in de Copa Libertadores U20, waardoor hij interesse lokte van Ajax, PSV, Benfica en AC Milan. Het was echter Club dat hem wist te overtuigen om de stap te zetten van Independiente del Valle, dat stilaan uitgroeit tot hofleverancier van Belgische clubs. In het zeer recente verleden verkochten ze immers ook al William Pacho en Anthony Valencia aan Antwerp en Angelo Preciado aan Genk.

LEES OOK: Brugse terreuravond: zaak krijgt duistere wending

Goede transfer van Club?

Meest recent

'Jackers incasseert uppercut bij Club Brugge'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

0
0
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

22
22
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

107
107
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

272
272
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

27
27
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

111
111
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

496
496
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

142
142
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

111
111
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

174
174
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

27
27
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

357
357
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

79
79
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

215
215
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

367
367
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

191
191
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

283
283
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

399
399
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

387
387
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

46
46
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

115
115
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

293
293
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

58
58
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

122
122
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

104
104

Meer sportnieuws