'Club Brugge helemaal rond met vijfde aanwinst'

399
'Club Brugge helemaal rond met vijfde aanwinst'

De voorbije dagen ging bij Club Brugge alle aandacht naar de saga rond het vertrek van Charles De Ketelaere, maar achter de schermen speelden ook nog een aantal andere dossiers bij de landskampioen. Zo werd donderdag in relatieve stilte de verkoop van David Okereke aan Cremonese afgerond en nu staat ook de vijfde zomeraankoop op het punt om in Brugge neer te strijken.


Het Laatste Nieuws weet namelijk dat Joel Ordoñez al in België vertoeft om zijn medische testen af te leggen. Als die geen problemen opleveren, kan de transfer helemaal afgerond worden. Met zijn club Independiente del Valle heeft Club al een akkoord over een transfersom die net onder de 4 miljoen euro zou blijven.

Ordoñez is amper 18 jaar, maar wordt door Club wel degelijk gehaald als versterking voor de A-kern. Dat lijkt een veeg teken te zijn voor Jack Hendry, die nu al niet aan de bak komt en interesse van Burnley geniet. Ordoñez heeft het bijkomende voordeel dat hij door zijn jonge leeftijd nog ritme kan opdoen bij Club NXT als hij anders niet aan de bak zou komen.

AJAX EN CO
Ordoñez speelde zich vorige winter in de kijker in de Copa Libertadores U20, waardoor hij interesse lokte van Ajax, PSV, Benfica en AC Milan. Het was echter Club dat hem wist te overtuigen om de stap te zetten van Independiente del Valle, dat stilaan uitgroeit tot hofleverancier van Belgische clubs. In het zeer recente verleden verkochten ze immers ook al William Pacho en Anthony Valencia aan Antwerp en Angelo Preciado aan Genk.

LEES OOK: Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Goede transfer van Club?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

31
31
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

45
45
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

39
39
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

24
24
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

120
120
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

78
78
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

52
52
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

223
223
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

98
98
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

330
330
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

349
349
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

193
193
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws