Cercle maakt indruk: "We winnen verdiend"

door
Cercle maakt indruk:

Cercle Brugge begon het seizoen vorige week nog tegenvallend met een nederlaag tegen promovendus Westerlo, maar een week later heeft de Vereniging zijn eerste punten toch beet. Het zorgde meteen voor een stunt, want het legde in eigen huis Anderlecht over de knie. Het smeerde Paars-Wit een 1-0-nederlaag aan na een overtuigende wedstrijd.


Cercle mocht wel meer dan een helft met een man meer spelen na een domme rode kaart voor Abdulrazak, maar eigenlijk was het daarvoor al de betere ploeg. De hoge pressing van Dominik Thalhammer pakte goed uit en de trainer zag zijn ploeg een kwartier voor tijd een verdiende zege over de streep pakken dankzij een goal van debutant Torres.

"Het was een heel moeilijke week na de nederlaag tegen Westerlo. Maar vandaag hebben we goed gespeeld, zeker in de eerste helft', gaf de Oostenrijker bij Sporza zijn ploeg een pluim. "Op het einde van de wedstrijd hebben we hard gevochten en uiteindelijk winnen we verdiend. Het is niet zo gemakkelijk om met een man meer te spelen, want dan moet je de wedstrijd controleren en opletten voor de counter. We moeten als een team spelen en vandaag was dat het geval."

EERSTE PROFMATCH
Louis Torres was de onverwachte matchwinnaar bij Cercle. De Franse linksachter, die in de zomer overkwam van Monaco, was zelf ook verrast. "We hebben deze wedstrijd verdiend gewonnen. Ik ben ook blij met mijn doelpunt. Ik had wel wat stress bij het begin van de wedstrijd, want het was mijn eerste basisplaats op professioneel niveau", vertelde hij immers. "Maar iedereen is blij nu. Nu moeten we gewoon hard blijven werken."

LEES OOK: Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

Verdiende Cercle de zege?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

18
18
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

49
49
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

53
53
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

74
74
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

227
227
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

61
61
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

151
151
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

253
253
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

255
255
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

123
123
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

195
195
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

113
113
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

146
146
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

72
72
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

160
160
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

72
72
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

235
235
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1368
1368
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

136
136
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

77
77
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

216
216
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

456
456
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

85
85
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

162
162

Meer sportnieuws