Cercle maakt indruk: "We winnen verdiend"

door
Cercle maakt indruk:

Cercle Brugge begon het seizoen vorige week nog tegenvallend met een nederlaag tegen promovendus Westerlo, maar een week later heeft de Vereniging zijn eerste punten toch beet. Het zorgde meteen voor een stunt, want het legde in eigen huis Anderlecht over de knie. Het smeerde Paars-Wit een 1-0-nederlaag aan na een overtuigende wedstrijd.


Cercle mocht wel meer dan een helft met een man meer spelen na een domme rode kaart voor Abdulrazak, maar eigenlijk was het daarvoor al de betere ploeg. De hoge pressing van Dominik Thalhammer pakte goed uit en de trainer zag zijn ploeg een kwartier voor tijd een verdiende zege over de streep pakken dankzij een goal van debutant Torres.

"Het was een heel moeilijke week na de nederlaag tegen Westerlo. Maar vandaag hebben we goed gespeeld, zeker in de eerste helft', gaf de Oostenrijker bij Sporza zijn ploeg een pluim. "Op het einde van de wedstrijd hebben we hard gevochten en uiteindelijk winnen we verdiend. Het is niet zo gemakkelijk om met een man meer te spelen, want dan moet je de wedstrijd controleren en opletten voor de counter. We moeten als een team spelen en vandaag was dat het geval."

EERSTE PROFMATCH
Louis Torres was de onverwachte matchwinnaar bij Cercle. De Franse linksachter, die in de zomer overkwam van Monaco, was zelf ook verrast. "We hebben deze wedstrijd verdiend gewonnen. Ik ben ook blij met mijn doelpunt. Ik had wel wat stress bij het begin van de wedstrijd, want het was mijn eerste basisplaats op professioneel niveau", vertelde hij immers. "Maar iedereen is blij nu. Nu moeten we gewoon hard blijven werken."

LEES OOK: Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

Trending:

Transferbom op komst? Hong weer naar België?
Transferbom op komst? Hong weer naar België?

Verdiende Cercle de zege?

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

38
38
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

264
264
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

63
63
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

51
51
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

414
414
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

139
139
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

162
162
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1099
1099
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

41
41
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

232
232
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

515
515
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

700
700
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

926
926
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

362
362
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

233
233
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

351
351
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1079
1079
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

209
209
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

354
354
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

919
919
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

370
370
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

499
499
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws