KVK meldt verrassende Selemani-wending

166
KVK meldt verrassende Selemani-wending

Voor KV Kortrijk is het seizoen erg tegenvallend begonnen, afgelopen weekend werd voor eigen volk meteen verloren van OH Leuven (0-2). Bijgevolg staat de positie van coach Karim Belhocine nu al behoorlijk onder druk. En ondertussen spelen ook de nodige transferperikelen een rol in de selectie.

KVK zit nu al een tijdje in een neerwaartse spiraal. Zo werden in de tweede helft van vorig seizoen slechts zes punten veroverd, wat leidde tot een povere 13de plek in het eindklassement. En de start van een nieuwe jaargang lijkt niet bepaald beterschap te brengen. Er kan zondag dus maar best een goed resultaat neergezet worden op het veld van RFC Seraing. Maar in aanloop naar die match krijgen de geplaagde Kerels ook nog eens af te rekenen met enkele transfersoaps.

Aleksandar Radovanovic heeft bijvoorbeeld zijn zinnen gezet op een vertrek uit het Guldensporenstadion en maakte zijn wens duidelijk via de sociale media-kanalen. Legia Warschau heeft zijn zinnen gezet op de verdediger en in de voorbije dagen reisde ook al naar Polen af. Maar er werd geen akkoord gevonden. Dus wordt Radovanovic teruggeroepen. "Aleksandar en de Poolse club vonden uiteindelijk geen overeenkomst waardoor Aleksandar begin volgende week opnieuw aansluit bij de groep", laat KVK verstaan via de officiële clubkanalen.

SELEMANI
Daarnaast kwam Kortrijk ook met nieuws over Faïz Selemani. De smaakmaker wil deze zomer absoluut een nieuwe stap zetten en kan ook rekenen op de nodige interesse, daarom traint hij al een tijdje apart. Maar een akkoord werd tot dusver niet gevonden. En nu meldt KVK een nieuwe wending in het dossier. "De club en Faïz hebben samen beslist om opnieuw 100% te focussen op de komende wedstrijden, dit in afwachting van het verdere verloop van de transferperiode en mogelijke aanbiedingen waarin beide partijen zich kunnen vinden", klinkt het. De partij tegen Seraing kom weliswaar nog te vroeg voor zowel Selemani als Radovanovic.

LEES OOK: Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Selemani blijft uiteindelijk bij KVK ...

Meest recent

Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

14
14
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

15
15
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

87
87
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

113
113
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

66
66
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

595
595
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

210
210
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

75
75
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

163
163
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

65
65
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

189
189
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

242
242
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

459
459
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

249
249
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

69
69
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

174
174
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

48
48
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

33
33
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

126
126
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

118
118

Meer sportnieuws