KVK meldt verrassende Selemani-wending

door
KVK meldt verrassende Selemani-wending

Voor KV Kortrijk is het seizoen erg tegenvallend begonnen, afgelopen weekend werd voor eigen volk meteen verloren van OH Leuven (0-2). Bijgevolg staat de positie van coach Karim Belhocine nu al behoorlijk onder druk. En ondertussen spelen ook de nodige transferperikelen een rol in de selectie.

KVK zit nu al een tijdje in een neerwaartse spiraal. Zo werden in de tweede helft van vorig seizoen slechts zes punten veroverd, wat leidde tot een povere 13de plek in het eindklassement. En de start van een nieuwe jaargang lijkt niet bepaald beterschap te brengen. Er kan zondag dus maar best een goed resultaat neergezet worden op het veld van RFC Seraing. Maar in aanloop naar die match krijgen de geplaagde Kerels ook nog eens af te rekenen met enkele transfersoaps.

Aleksandar Radovanovic heeft bijvoorbeeld zijn zinnen gezet op een vertrek uit het Guldensporenstadion en maakte zijn wens duidelijk via de sociale media-kanalen. Legia Warschau heeft zijn zinnen gezet op de verdediger en in de voorbije dagen reisde ook al naar Polen af. Maar er werd geen akkoord gevonden. Dus wordt Radovanovic teruggeroepen. "Aleksandar en de Poolse club vonden uiteindelijk geen overeenkomst waardoor Aleksandar begin volgende week opnieuw aansluit bij de groep", laat KVK verstaan via de officiële clubkanalen.

SELEMANI
Daarnaast kwam Kortrijk ook met nieuws over Faïz Selemani. De smaakmaker wil deze zomer absoluut een nieuwe stap zetten en kan ook rekenen op de nodige interesse, daarom traint hij al een tijdje apart. Maar een akkoord werd tot dusver niet gevonden. En nu meldt KVK een nieuwe wending in het dossier. "De club en Faïz hebben samen beslist om opnieuw 100% te focussen op de komende wedstrijden, dit in afwachting van het verdere verloop van de transferperiode en mogelijke aanbiedingen waarin beide partijen zich kunnen vinden", klinkt het. De partij tegen Seraing kom weliswaar nog te vroeg voor zowel Selemani als Radovanovic.

Selemani blijft uiteindelijk bij KVK ...

Meest recent

Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

0
0
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

55
55
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

31
31
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

340
340
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

48
48
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

292
292
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

131
131
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

146
146
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

185
185
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

178
178
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

162
162
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

347
347
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

285
285
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

82
82
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

158
158
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

331
331
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

300
300
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

253
253
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

192
192
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

437
437
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

234
234
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

452
452
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

209
209

Meer sportnieuws