KVK meldt verrassende Selemani-wending

door
KVK meldt verrassende Selemani-wending

Voor KV Kortrijk is het seizoen erg tegenvallend begonnen, afgelopen weekend werd voor eigen volk meteen verloren van OH Leuven (0-2). Bijgevolg staat de positie van coach Karim Belhocine nu al behoorlijk onder druk. En ondertussen spelen ook de nodige transferperikelen een rol in de selectie.

KVK zit nu al een tijdje in een neerwaartse spiraal. Zo werden in de tweede helft van vorig seizoen slechts zes punten veroverd, wat leidde tot een povere 13de plek in het eindklassement. En de start van een nieuwe jaargang lijkt niet bepaald beterschap te brengen. Er kan zondag dus maar best een goed resultaat neergezet worden op het veld van RFC Seraing. Maar in aanloop naar die match krijgen de geplaagde Kerels ook nog eens af te rekenen met enkele transfersoaps.

Aleksandar Radovanovic heeft bijvoorbeeld zijn zinnen gezet op een vertrek uit het Guldensporenstadion en maakte zijn wens duidelijk via de sociale media-kanalen. Legia Warschau heeft zijn zinnen gezet op de verdediger en in de voorbije dagen reisde ook al naar Polen af. Maar er werd geen akkoord gevonden. Dus wordt Radovanovic teruggeroepen. "Aleksandar en de Poolse club vonden uiteindelijk geen overeenkomst waardoor Aleksandar begin volgende week opnieuw aansluit bij de groep", laat KVK verstaan via de officiële clubkanalen.

SELEMANI
Daarnaast kwam Kortrijk ook met nieuws over Faïz Selemani. De smaakmaker wil deze zomer absoluut een nieuwe stap zetten en kan ook rekenen op de nodige interesse, daarom traint hij al een tijdje apart. Maar een akkoord werd tot dusver niet gevonden. En nu meldt KVK een nieuwe wending in het dossier. "De club en Faïz hebben samen beslist om opnieuw 100% te focussen op de komende wedstrijden, dit in afwachting van het verdere verloop van de transferperiode en mogelijke aanbiedingen waarin beide partijen zich kunnen vinden", klinkt het. De partij tegen Seraing kom weliswaar nog te vroeg voor zowel Selemani als Radovanovic.

LEES OOK: CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

Selemani blijft uiteindelijk bij KVK ...

Meest recent

'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

32
32
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

29
29
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

66
66
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

20
20
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

42
42
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

85
85
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

101
101
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

189
189
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

178
178
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

31
31
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

172
172
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

43
43
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

254
254
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

76
76
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

113
113
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

164
164
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

40
40
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

112
112
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

142
142
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

141
141
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

192
192
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

585
585
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

538
538

Meer sportnieuws