KVK meldt verrassende Selemani-wending

166 stemmen
KVK meldt verrassende Selemani-wending

Voor KV Kortrijk is het seizoen erg tegenvallend begonnen, afgelopen weekend werd voor eigen volk meteen verloren van OH Leuven (0-2). Bijgevolg staat de positie van coach Karim Belhocine nu al behoorlijk onder druk. En ondertussen spelen ook de nodige transferperikelen een rol in de selectie.

KVK zit nu al een tijdje in een neerwaartse spiraal. Zo werden in de tweede helft van vorig seizoen slechts zes punten veroverd, wat leidde tot een povere 13de plek in het eindklassement. En de start van een nieuwe jaargang lijkt niet bepaald beterschap te brengen. Er kan zondag dus maar best een goed resultaat neergezet worden op het veld van RFC Seraing. Maar in aanloop naar die match krijgen de geplaagde Kerels ook nog eens af te rekenen met enkele transfersoaps.

Aleksandar Radovanovic heeft bijvoorbeeld zijn zinnen gezet op een vertrek uit het Guldensporenstadion en maakte zijn wens duidelijk via de sociale media-kanalen. Legia Warschau heeft zijn zinnen gezet op de verdediger en in de voorbije dagen reisde ook al naar Polen af. Maar er werd geen akkoord gevonden. Dus wordt Radovanovic teruggeroepen. "Aleksandar en de Poolse club vonden uiteindelijk geen overeenkomst waardoor Aleksandar begin volgende week opnieuw aansluit bij de groep", laat KVK verstaan via de officiële clubkanalen.

SELEMANI
Daarnaast kwam Kortrijk ook met nieuws over Faïz Selemani. De smaakmaker wil deze zomer absoluut een nieuwe stap zetten en kan ook rekenen op de nodige interesse, daarom traint hij al een tijdje apart. Maar een akkoord werd tot dusver niet gevonden. En nu meldt KVK een nieuwe wending in het dossier. "De club en Faïz hebben samen beslist om opnieuw 100% te focussen op de komende wedstrijden, dit in afwachting van het verdere verloop van de transferperiode en mogelijke aanbiedingen waarin beide partijen zich kunnen vinden", klinkt het. De partij tegen Seraing kom weliswaar nog te vroeg voor zowel Selemani als Radovanovic.

LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

Selemani blijft uiteindelijk bij KVK ...

Meest recent

Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

9
9
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

29
29
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

69
69
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

409
409
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

151
151
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

487
487
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

201
201
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

366
366
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

155
155
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

115
115
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

348
348
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

448
448
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

88
88
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

299
299
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

567
567
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

72
72
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

227
227
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

109
109
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

366
366
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

582
582
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

444
444
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

194
194
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

95
95
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

442
442

Meer sportnieuws