Waanzin: 'Barça gaat bij Spurs voor zesde topaanwinst'

door
Waanzin: 'Barça gaat bij Spurs voor zesde topaanwinst'

Hoewel de club nog steeds met een aanzienlijke schuldenberg kampt, staat er deze zomer geen maat op FC Barcelona. De Catalanen willen volgend seizoen weer voor de prijzen meedoen en pakten de voorbije weken uit met ene aanwinst na de andere. Maar desondanks is de transferhonger in Camp Nou nog niet gestild.


Met Andreas Christensen, Franck Kessié (beiden transfervrij), Raphina (Leeds United) en Robert Lewandowski (Bayern München) telde het lijstje begin deze week al vier directe versterkingen. Daarnaast werd ook het aflopende contract van Ousmane Dembéle opengebroken. En nu is de gevallen grootmacht er ook nog eens in geslaagd om Jules Koundé binnen te halen.

In totaal betaalt Barcelona 50 miljoen euro aan Sevilla FC voor zijn komst, daar kan nog een slordige 5 miljoen euro aan bonussen en variabelen bij komen. De Fransman zelf tekent dan weer voor 5 seizoenen op Camp Nou. De selectie van coach Xavi Hernandez is dus aanzienlijk versterkt, terwijl er voorlopig nog geen grote sterkhouders vertrokken. Desondanks is de trainer niet voldaan.

EXTRA LINKSBACK
Zo zou Xavi er graag nog een linksback bij willen, iemand die de concurrentie met Jordi Alba kan aangaan. Marcos Alonso geldt daarbij als toptarget, maar Chelsea FC werkt voorlopig niet bepaald mee. Volgens Mundo Deportivo heeft Barça echter al een alternatief gevonden. Zo zouden de Catalanen zich gemeld hebben voor Sergio Regulion. De ex-speler van Real Madrid komt momenteel uit voor Tottenham Hotspur, maar daar zou men een vertrek niet op voorhand uitsluiten.

LEES OOK: 'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

De kooplust van Barça is niet gezond voor de club ...

Meest recent

Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

5
5
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

9
9
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

32
32
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o kent einde

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

52
52
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

92
92
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

110
110
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

125
125
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

252
252
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

177
177
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

306
306
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

134
134
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

151
151
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

92
92
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

205
205
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

806
806
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

211
211
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

538
538
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

365
365
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

197
197
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

268
268
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

168
168
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

531
531
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

402
402
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

207
207
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

394
394

Meer sportnieuws