Waanzin: 'Barça gaat bij Spurs voor zesde topaanwinst'

door
Waanzin: 'Barça gaat bij Spurs voor zesde topaanwinst'

Hoewel de club nog steeds met een aanzienlijke schuldenberg kampt, staat er deze zomer geen maat op FC Barcelona. De Catalanen willen volgend seizoen weer voor de prijzen meedoen en pakten de voorbije weken uit met ene aanwinst na de andere. Maar desondanks is de transferhonger in Camp Nou nog niet gestild.


Met Andreas Christensen, Franck Kessié (beiden transfervrij), Raphina (Leeds United) en Robert Lewandowski (Bayern München) telde het lijstje begin deze week al vier directe versterkingen. Daarnaast werd ook het aflopende contract van Ousmane Dembéle opengebroken. En nu is de gevallen grootmacht er ook nog eens in geslaagd om Jules Koundé binnen te halen.

In totaal betaalt Barcelona 50 miljoen euro aan Sevilla FC voor zijn komst, daar kan nog een slordige 5 miljoen euro aan bonussen en variabelen bij komen. De Fransman zelf tekent dan weer voor 5 seizoenen op Camp Nou. De selectie van coach Xavi Hernandez is dus aanzienlijk versterkt, terwijl er voorlopig nog geen grote sterkhouders vertrokken. Desondanks is de trainer niet voldaan.

EXTRA LINKSBACK
Zo zou Xavi er graag nog een linksback bij willen, iemand die de concurrentie met Jordi Alba kan aangaan. Marcos Alonso geldt daarbij als toptarget, maar Chelsea FC werkt voorlopig niet bepaald mee. Volgens Mundo Deportivo heeft Barça echter al een alternatief gevonden. Zo zouden de Catalanen zich gemeld hebben voor Sergio Regulion. De ex-speler van Real Madrid komt momenteel uit voor Tottenham Hotspur, maar daar zou men een vertrek niet op voorhand uitsluiten.

LEES OOK: Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De kooplust van Barça is niet gezond voor de club ...

Meest recent

Kompany slaat op tafel bij Bayern: “Bots met mentaliteit”

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

25
25
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

22
22
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

131
131
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

76
76
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

54
54
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

56
56
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

49
49
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

145
145
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

321
321
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

239
239
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

109
109
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

180
180
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

26
26
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

435
435
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

793
793
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

84
84
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

307
307
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

55
55
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

522
522
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

120
120
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

447
447
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

71
71
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

201
201
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

177
177
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

89
89

Meer sportnieuws