Boskamp: “Duidelijk dat hij Genk wil verlaten”

282 stemmen
Boskamp: “Duidelijk dat hij Genk wil verlaten”

Wouter Vrancken maakte vorig weekend indruk met KRC Genk op het veld van Club Brugge. Toen stonden Junya Ito, Luca Oyen en Cyriel Dessers nog op het veld, maar ondertussen is Ito vertrokken naar Stade Reims, is Oyen maandenlang out en wil ook Dessers nog een transfer afdwingen.


Cyriel Dessers werd eerder deze week gespot in het amusementspark Tivoli te Kopenhagen. Daar nuttigde hij een maaltijd samen met zijn makelaar in het gezelschap van Jess Thorup en Peter Christiansen. Respectievelijk coach en sportief directeur bij FC Kopenhagen. Een overgang naar de Deense topclub lijkt dus aan de orde, maar bij Genk was men minder opgetogen over deze manier van handelen.

Johan Boskamp vindt dat alvast een leuk verhaal. In een interview met Het Belang van Limburg stelt de Nederlander dat het duidelijk is dat Cyriel Dessers de club wil verlaten. Boskamp snapt dat ze er bij Genk niet blij mee zijn, “maar anderzijds kan je het Dessers ook moeilijk kwalijk nemen. Zeker omdat Onuachu daar ook nog altijd rondloopt. Voor hetzelfde geld komt hij in net dezelfde situatie terecht als twee jaar geleden. Die gast wil gewoon spelen”, aldus Boskamp.

DRAMA VOOR VRANCKEN

Cyriel Dessers is op weg naar FC Kopenhagen en zijn potentieel vertrek zal een zware aderlating betekenen voor Wouter Vrancken. De coach van Genk keek namelijk uit naar de samenwerking met Dessers en hij wilde hem in het tussenseizoen graag bij de club houden. “Ik weet nog niet wat hij wil, maar van mijn kant hoop ik dat Cyriel blijft. Met zijn profiel kan hij heel goed passen in de manier van spelen die we hier voor ogen hebben”, aldus Vrancken tijdens zijn persconferentie over Dessers.

LEES OOK: Vrancken beleeft groot drama bij Genk

LEES OOK: Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

🚀

Moet Dessers bij Genk blijven?

Meest recent

"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

1
1
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

105
105
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

292
292
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

66
66
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

330
330
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

129
129
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

597
597
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

165
165
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

533
533
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

500
500
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

164
164
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

317
317
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

990
990
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

410
410
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

306
306
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

436
436
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

371
371
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

270
270
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

201
201
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

453
453
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

361
361
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

150
150
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

128
128
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

203
203
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

241
241

Meer sportnieuws