Boskamp: “Duidelijk dat hij Genk wil verlaten”

door
Boskamp: “Duidelijk dat hij Genk wil verlaten”

Wouter Vrancken maakte vorig weekend indruk met KRC Genk op het veld van Club Brugge. Toen stonden Junya Ito, Luca Oyen en Cyriel Dessers nog op het veld, maar ondertussen is Ito vertrokken naar Stade Reims, is Oyen maandenlang out en wil ook Dessers nog een transfer afdwingen.


Cyriel Dessers werd eerder deze week gespot in het amusementspark Tivoli te Kopenhagen. Daar nuttigde hij een maaltijd samen met zijn makelaar in het gezelschap van Jess Thorup en Peter Christiansen. Respectievelijk coach en sportief directeur bij FC Kopenhagen. Een overgang naar de Deense topclub lijkt dus aan de orde, maar bij Genk was men minder opgetogen over deze manier van handelen.

Johan Boskamp vindt dat alvast een leuk verhaal. In een interview met Het Belang van Limburg stelt de Nederlander dat het duidelijk is dat Cyriel Dessers de club wil verlaten. Boskamp snapt dat ze er bij Genk niet blij mee zijn, “maar anderzijds kan je het Dessers ook moeilijk kwalijk nemen. Zeker omdat Onuachu daar ook nog altijd rondloopt. Voor hetzelfde geld komt hij in net dezelfde situatie terecht als twee jaar geleden. Die gast wil gewoon spelen”, aldus Boskamp.

DRAMA VOOR VRANCKEN

Cyriel Dessers is op weg naar FC Kopenhagen en zijn potentieel vertrek zal een zware aderlating betekenen voor Wouter Vrancken. De coach van Genk keek namelijk uit naar de samenwerking met Dessers en hij wilde hem in het tussenseizoen graag bij de club houden. “Ik weet nog niet wat hij wil, maar van mijn kant hoop ik dat Cyriel blijft. Met zijn profiel kan hij heel goed passen in de manier van spelen die we hier voor ogen hebben”, aldus Vrancken tijdens zijn persconferentie over Dessers.

LEES OOK: Vrancken beleeft groot drama bij Genk

LEES OOK: Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Moet Dessers bij Genk blijven?

Meest recent

‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

14
14
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

8
8
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

14
14
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

38
38
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

166
166
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

3
3
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

220
220
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

134
134
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

107
107
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

33
33
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

164
164
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

59
59
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

41
41
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

71
71
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

108
108
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

82
82
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

69
69
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

576
576
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

56
56
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

267
267
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

165
165
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

55
55

Meer sportnieuws