'Nieuw record wenkt: Club mercato op met CDK-miljoenen'

door
'Nieuw record wenkt: Club mercato op met CDK-miljoenen'

Na een aanslepende soap van enkele weken, is er eindelijk een doorbraak gevonden rond het dossier van Charles De Ketelaere. Verschillende bronnen bevestigen inmiddels dat AC Milan en Club Brugge dan toch tot een akkoord zijn gekomen. En dus kan Blauw-Zwart zich weer gaan focussen op het aantrekken van versterking.


De transfer van De Ketelaere sleepte een hele poos aan. Begin deze zomer werd al snel duidelijk dat CDK absoluut naar San Siro wou verkassen, maar op clubniveau liet een akkoord op zich wachten. Nu zou er toch een doorbraak zijn gevonden. Nadat De Ketelaere zich bereid toonde om zijn salaris te laten zakken, kon Milan zijn bod verhogen en daarmee ging Club Brugge akkoord. In totaal zou de transfersom zo'n 35 miljoen euro bedragen, bonussen en variabelen inclusief. Daarnaast zou Blauw-Zwart een bepaald percentage op de mogelijke doorverkoopsom kunnen vangen.

De medische en fysieke proeven zou in het weekend plaatsvinden, vervolgens kunnen ook de nodige handtekeningen geplaatst worden. De Ketelaere zal zich, na een verstoorde voorbereiding, dan zo snel mogelijk willen klaarstomen voor de start van de Serie A. En Club Brugge zal zich op zijn beurt toeleggen op het aantrekken van versterking in de aanvalslinie. Volgens onder meer Het Nieuwsblad is het immers de bedoeling om een deel van de CDK-winsten meteen weer te investeren.

DURE VERSTERKING
Eerder geraakte al bekend dat Club de komst van een extra middenvelder niet uitsluit en met Joel Ordoñez lijkt ook een nieuwe verdediger onderweg. Maar vooral een nieuwe (target)spits staat hoog op het prioriteitenlijstje. Namen als Rasmus Höjlund (Sturm Graz), Maxi Gomez (Valencia CF) en Luiz Vazquez (Boca Juniors) staan al een tijdje op de verlanglijst. Maar zij kostten al een pak geld en nu iedereen weet dat Blauw-Zwart de nodige miljoenen vangt voor De Ketelaere, zullen de prijzen niet meteen zakken. Bij HNB sluit men dan ook niet uit dat het transferrecord ook aan inkomende zijde sneuvelt.

LEES OOK: Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

Denkt u dat Noa Lang deze zomer ook nog vertrekt?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

39
39
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

88
88
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

51
51
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

56
56
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

62
62
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

141
141
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

89
89
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

85
85
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

111
111
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

50
50
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

272
272
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

303
303
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

147
147
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

83
83
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

49
49
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

317
317
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

99
99
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

128
128
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

358
358
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

195
195
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

215
215
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

65
65
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

118
118
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

454
454
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

197
197

Meer sportnieuws