'Nieuw record wenkt: Club mercato op met CDK-miljoenen'

644 stemmen
'Nieuw record wenkt: Club mercato op met CDK-miljoenen'

Na een aanslepende soap van enkele weken, is er eindelijk een doorbraak gevonden rond het dossier van Charles De Ketelaere. Verschillende bronnen bevestigen inmiddels dat AC Milan en Club Brugge dan toch tot een akkoord zijn gekomen. En dus kan Blauw-Zwart zich weer gaan focussen op het aantrekken van versterking.


De transfer van De Ketelaere sleepte een hele poos aan. Begin deze zomer werd al snel duidelijk dat CDK absoluut naar San Siro wou verkassen, maar op clubniveau liet een akkoord op zich wachten. Nu zou er toch een doorbraak zijn gevonden. Nadat De Ketelaere zich bereid toonde om zijn salaris te laten zakken, kon Milan zijn bod verhogen en daarmee ging Club Brugge akkoord. In totaal zou de transfersom zo'n 35 miljoen euro bedragen, bonussen en variabelen inclusief. Daarnaast zou Blauw-Zwart een bepaald percentage op de mogelijke doorverkoopsom kunnen vangen.

De medische en fysieke proeven zou in het weekend plaatsvinden, vervolgens kunnen ook de nodige handtekeningen geplaatst worden. De Ketelaere zal zich, na een verstoorde voorbereiding, dan zo snel mogelijk willen klaarstomen voor de start van de Serie A. En Club Brugge zal zich op zijn beurt toeleggen op het aantrekken van versterking in de aanvalslinie. Volgens onder meer Het Nieuwsblad is het immers de bedoeling om een deel van de CDK-winsten meteen weer te investeren.

DURE VERSTERKING
Eerder geraakte al bekend dat Club de komst van een extra middenvelder niet uitsluit en met Joel Ordoñez lijkt ook een nieuwe verdediger onderweg. Maar vooral een nieuwe (target)spits staat hoog op het prioriteitenlijstje. Namen als Rasmus Höjlund (Sturm Graz), Maxi Gomez (Valencia CF) en Luiz Vazquez (Boca Juniors) staan al een tijdje op de verlanglijst. Maar zij kostten al een pak geld en nu iedereen weet dat Blauw-Zwart de nodige miljoenen vangt voor De Ketelaere, zullen de prijzen niet meteen zakken. Bij HNB sluit men dan ook niet uit dat het transferrecord ook aan inkomende zijde sneuvelt.

LEES OOK: 'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Denkt u dat Noa Lang deze zomer ook nog vertrekt?

Meest recent

'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

1
1
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

12
12
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

80
80
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

86
86
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

55
55
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

158
158
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

383
383
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

103
103
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

172
172
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

345
345
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

81
81
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

549
549
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

47
47
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

227
227
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

51
51
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

240
240
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

407
407
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

909
909
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

511
511
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

166
166
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

488
488
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

272
272
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

765
765
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

197
197

Meer sportnieuws