'Nieuw record wenkt: Club mercato op met CDK-miljoenen'

door
'Nieuw record wenkt: Club mercato op met CDK-miljoenen'

Na een aanslepende soap van enkele weken, is er eindelijk een doorbraak gevonden rond het dossier van Charles De Ketelaere. Verschillende bronnen bevestigen inmiddels dat AC Milan en Club Brugge dan toch tot een akkoord zijn gekomen. En dus kan Blauw-Zwart zich weer gaan focussen op het aantrekken van versterking.


De transfer van De Ketelaere sleepte een hele poos aan. Begin deze zomer werd al snel duidelijk dat CDK absoluut naar San Siro wou verkassen, maar op clubniveau liet een akkoord op zich wachten. Nu zou er toch een doorbraak zijn gevonden. Nadat De Ketelaere zich bereid toonde om zijn salaris te laten zakken, kon Milan zijn bod verhogen en daarmee ging Club Brugge akkoord. In totaal zou de transfersom zo'n 35 miljoen euro bedragen, bonussen en variabelen inclusief. Daarnaast zou Blauw-Zwart een bepaald percentage op de mogelijke doorverkoopsom kunnen vangen.

De medische en fysieke proeven zou in het weekend plaatsvinden, vervolgens kunnen ook de nodige handtekeningen geplaatst worden. De Ketelaere zal zich, na een verstoorde voorbereiding, dan zo snel mogelijk willen klaarstomen voor de start van de Serie A. En Club Brugge zal zich op zijn beurt toeleggen op het aantrekken van versterking in de aanvalslinie. Volgens onder meer Het Nieuwsblad is het immers de bedoeling om een deel van de CDK-winsten meteen weer te investeren.

DURE VERSTERKING
Eerder geraakte al bekend dat Club de komst van een extra middenvelder niet uitsluit en met Joel Ordoñez lijkt ook een nieuwe verdediger onderweg. Maar vooral een nieuwe (target)spits staat hoog op het prioriteitenlijstje. Namen als Rasmus Höjlund (Sturm Graz), Maxi Gomez (Valencia CF) en Luiz Vazquez (Boca Juniors) staan al een tijdje op de verlanglijst. Maar zij kostten al een pak geld en nu iedereen weet dat Blauw-Zwart de nodige miljoenen vangt voor De Ketelaere, zullen de prijzen niet meteen zakken. Bij HNB sluit men dan ook niet uit dat het transferrecord ook aan inkomende zijde sneuvelt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

Denkt u dat Noa Lang deze zomer ook nog vertrekt?

Meest recent

'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

1
1
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

93
93
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

133
133
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

183
183
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

81
81
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

63
63
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

69
69
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

52
52
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

48
48
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

58
58
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

173
173
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

187
187
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

196
196
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

60
60
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

171
171
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

286
286
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

90
90
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

52
52
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

182
182

Meer sportnieuws