'Nieuw record wenkt: Club mercato op met CDK-miljoenen'

door
'Nieuw record wenkt: Club mercato op met CDK-miljoenen'

Na een aanslepende soap van enkele weken, is er eindelijk een doorbraak gevonden rond het dossier van Charles De Ketelaere. Verschillende bronnen bevestigen inmiddels dat AC Milan en Club Brugge dan toch tot een akkoord zijn gekomen. En dus kan Blauw-Zwart zich weer gaan focussen op het aantrekken van versterking.


De transfer van De Ketelaere sleepte een hele poos aan. Begin deze zomer werd al snel duidelijk dat CDK absoluut naar San Siro wou verkassen, maar op clubniveau liet een akkoord op zich wachten. Nu zou er toch een doorbraak zijn gevonden. Nadat De Ketelaere zich bereid toonde om zijn salaris te laten zakken, kon Milan zijn bod verhogen en daarmee ging Club Brugge akkoord. In totaal zou de transfersom zo'n 35 miljoen euro bedragen, bonussen en variabelen inclusief. Daarnaast zou Blauw-Zwart een bepaald percentage op de mogelijke doorverkoopsom kunnen vangen.

De medische en fysieke proeven zou in het weekend plaatsvinden, vervolgens kunnen ook de nodige handtekeningen geplaatst worden. De Ketelaere zal zich, na een verstoorde voorbereiding, dan zo snel mogelijk willen klaarstomen voor de start van de Serie A. En Club Brugge zal zich op zijn beurt toeleggen op het aantrekken van versterking in de aanvalslinie. Volgens onder meer Het Nieuwsblad is het immers de bedoeling om een deel van de CDK-winsten meteen weer te investeren.

DURE VERSTERKING
Eerder geraakte al bekend dat Club de komst van een extra middenvelder niet uitsluit en met Joel Ordoñez lijkt ook een nieuwe verdediger onderweg. Maar vooral een nieuwe (target)spits staat hoog op het prioriteitenlijstje. Namen als Rasmus Höjlund (Sturm Graz), Maxi Gomez (Valencia CF) en Luiz Vazquez (Boca Juniors) staan al een tijdje op de verlanglijst. Maar zij kostten al een pak geld en nu iedereen weet dat Blauw-Zwart de nodige miljoenen vangt voor De Ketelaere, zullen de prijzen niet meteen zakken. Bij HNB sluit men dan ook niet uit dat het transferrecord ook aan inkomende zijde sneuvelt.

LEES OOK: KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

Denkt u dat Noa Lang deze zomer ook nog vertrekt?

Meest recent

Ruben Van Gucht trekt alle spotlights naar zich toe

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

0
0
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

15
15
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

10
10
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

22
22
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

31
31
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

47
47
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

280
280
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

178
178
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

141
141
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

111
111
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

274
274
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

40
40
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

79
79
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

222
222
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

33
33
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

81
81
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

133
133
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

200
200
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

67
67
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

99
99
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

116
116
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

383
383
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

275
275
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

233
233

Meer sportnieuws