'Nieuw record wenkt: Club mercato op met CDK-miljoenen'

644
'Nieuw record wenkt: Club mercato op met CDK-miljoenen'

Na een aanslepende soap van enkele weken, is er eindelijk een doorbraak gevonden rond het dossier van Charles De Ketelaere. Verschillende bronnen bevestigen inmiddels dat AC Milan en Club Brugge dan toch tot een akkoord zijn gekomen. En dus kan Blauw-Zwart zich weer gaan focussen op het aantrekken van versterking.


De transfer van De Ketelaere sleepte een hele poos aan. Begin deze zomer werd al snel duidelijk dat CDK absoluut naar San Siro wou verkassen, maar op clubniveau liet een akkoord op zich wachten. Nu zou er toch een doorbraak zijn gevonden. Nadat De Ketelaere zich bereid toonde om zijn salaris te laten zakken, kon Milan zijn bod verhogen en daarmee ging Club Brugge akkoord. In totaal zou de transfersom zo'n 35 miljoen euro bedragen, bonussen en variabelen inclusief. Daarnaast zou Blauw-Zwart een bepaald percentage op de mogelijke doorverkoopsom kunnen vangen.

De medische en fysieke proeven zou in het weekend plaatsvinden, vervolgens kunnen ook de nodige handtekeningen geplaatst worden. De Ketelaere zal zich, na een verstoorde voorbereiding, dan zo snel mogelijk willen klaarstomen voor de start van de Serie A. En Club Brugge zal zich op zijn beurt toeleggen op het aantrekken van versterking in de aanvalslinie. Volgens onder meer Het Nieuwsblad is het immers de bedoeling om een deel van de CDK-winsten meteen weer te investeren.

DURE VERSTERKING
Eerder geraakte al bekend dat Club de komst van een extra middenvelder niet uitsluit en met Joel Ordoñez lijkt ook een nieuwe verdediger onderweg. Maar vooral een nieuwe (target)spits staat hoog op het prioriteitenlijstje. Namen als Rasmus Höjlund (Sturm Graz), Maxi Gomez (Valencia CF) en Luiz Vazquez (Boca Juniors) staan al een tijdje op de verlanglijst. Maar zij kostten al een pak geld en nu iedereen weet dat Blauw-Zwart de nodige miljoenen vangt voor De Ketelaere, zullen de prijzen niet meteen zakken. Bij HNB sluit men dan ook niet uit dat het transferrecord ook aan inkomende zijde sneuvelt.

LEES OOK: Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Denkt u dat Noa Lang deze zomer ook nog vertrekt?

Meest recent

AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

38
38
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

12
12
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

35
35
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

46
46
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

50
50
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

189
189
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

307
307
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

101
101
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

243
243
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

124
124
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

98
98
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

442
442
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

34
34
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

537
537
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

63
63
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

751
751
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

74
74
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

624
624
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

222
222
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1120
1120
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

166
166
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

215
215
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17

Meer sportnieuws