Vrancken kondigt Genks transferoffensief aan

door
Vrancken kondigt Genks transferoffensief aan

KRC Genk wil dit weekend zijn eerste driepunter van het seizoen pakken. De Limburgers beten vorige week in het stof op het veld van Club Brugge. Zondag moet Standard het slachtoffer worden van Wouter Vrancken en co. Ook naast het veld gebeurde er deze week wat.


Zo nam Genk al afscheid van Junya Ito. De Japanner trekt zo goed als zeker naar het Franse Stade Reims. Genk verliest daarmee een echte smaakmaker. De winger was goed voor 144 duels. Daarin scoorde hij 29 keer en gaf hij 49 assists. Genk wilde de speler graag houden, maar Ito gaf op de clubwebstek aan dat hij graag een nieuwe uitdaging wil aangaan. Hij lijkt nu zijn zin te gaan krijgen.

Daarnaast was er ook de flirt van Cyriel Dessers met FC Kopenhagen. De aanvaller werd gespot met onder meer Jess Thorup, ex-Gent en nu de trainer van de Deense topclub. Eerder zag Genk ook al Kristian Thorstvedt andere oorden opzoeken. Hij trok naar het Italiaanse Sassuolo voor de mooie som van 10 miljoen euro. Aan inkomende zijde kwam enkel Nicolas Castro de rangen versterken.

TRANSFERS

Coach Wouter Vrancken lijkt zich geen zorgen te maken. Meer nog: op zijn persbabbel vrijdag kondigde de oefenmeester een transferoffensief aan. "Het mag gezegd worden dat de club en Dimi (de Condé, nvdr.) daar zeer intensief mee bezig zijn", aldus Vrancken bij Het Laatste Nieuws. "We gaan zeker en vast de markt opgaan. Inkomende transfers heb je natuurlijk het liefst zo snel mogelijk, maar dat heb je soms niet in de hand. We blijven ook ambitieus", wordt hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Haalt Genk de top 4?

Meest recent

'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

21
21
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

22
22
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

124
124
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

132
132
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

123
123
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

51
51
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

287
287
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

152
152
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

495
495
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

185
185
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

245
245
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

483
483
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

718
718
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

331
331
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

735
735
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

127
127
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

388
388
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

615
615
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

548
548
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

262
262
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

456
456
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

593
593
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156

Meer sportnieuws