Vrancken kondigt Genks transferoffensief aan

door
Vrancken kondigt Genks transferoffensief aan

KRC Genk wil dit weekend zijn eerste driepunter van het seizoen pakken. De Limburgers beten vorige week in het stof op het veld van Club Brugge. Zondag moet Standard het slachtoffer worden van Wouter Vrancken en co. Ook naast het veld gebeurde er deze week wat.


Zo nam Genk al afscheid van Junya Ito. De Japanner trekt zo goed als zeker naar het Franse Stade Reims. Genk verliest daarmee een echte smaakmaker. De winger was goed voor 144 duels. Daarin scoorde hij 29 keer en gaf hij 49 assists. Genk wilde de speler graag houden, maar Ito gaf op de clubwebstek aan dat hij graag een nieuwe uitdaging wil aangaan. Hij lijkt nu zijn zin te gaan krijgen.

Daarnaast was er ook de flirt van Cyriel Dessers met FC Kopenhagen. De aanvaller werd gespot met onder meer Jess Thorup, ex-Gent en nu de trainer van de Deense topclub. Eerder zag Genk ook al Kristian Thorstvedt andere oorden opzoeken. Hij trok naar het Italiaanse Sassuolo voor de mooie som van 10 miljoen euro. Aan inkomende zijde kwam enkel Nicolas Castro de rangen versterken.

TRANSFERS

Coach Wouter Vrancken lijkt zich geen zorgen te maken. Meer nog: op zijn persbabbel vrijdag kondigde de oefenmeester een transferoffensief aan. "Het mag gezegd worden dat de club en Dimi (de Condé, nvdr.) daar zeer intensief mee bezig zijn", aldus Vrancken bij Het Laatste Nieuws. "We gaan zeker en vast de markt opgaan. Inkomende transfers heb je natuurlijk het liefst zo snel mogelijk, maar dat heb je soms niet in de hand. We blijven ook ambitieus", wordt hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Haalt Genk de top 4?

Meest recent

Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

2
2
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

12
12
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

38
38
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

80
80
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

55
55
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

85
85
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

35
35
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

354
354
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

145
145
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

92
92
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

231
231
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

310
310
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

276
276
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

99
99
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

476
476
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

97
97
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

288
288
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

254
254
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

94
94
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

235
235
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

523
523
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

130
130
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

67
67
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

607
607
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

434
434

Meer sportnieuws