Vrancken kondigt Genks transferoffensief aan

door
Vrancken kondigt Genks transferoffensief aan

KRC Genk wil dit weekend zijn eerste driepunter van het seizoen pakken. De Limburgers beten vorige week in het stof op het veld van Club Brugge. Zondag moet Standard het slachtoffer worden van Wouter Vrancken en co. Ook naast het veld gebeurde er deze week wat.


Zo nam Genk al afscheid van Junya Ito. De Japanner trekt zo goed als zeker naar het Franse Stade Reims. Genk verliest daarmee een echte smaakmaker. De winger was goed voor 144 duels. Daarin scoorde hij 29 keer en gaf hij 49 assists. Genk wilde de speler graag houden, maar Ito gaf op de clubwebstek aan dat hij graag een nieuwe uitdaging wil aangaan. Hij lijkt nu zijn zin te gaan krijgen.

Daarnaast was er ook de flirt van Cyriel Dessers met FC Kopenhagen. De aanvaller werd gespot met onder meer Jess Thorup, ex-Gent en nu de trainer van de Deense topclub. Eerder zag Genk ook al Kristian Thorstvedt andere oorden opzoeken. Hij trok naar het Italiaanse Sassuolo voor de mooie som van 10 miljoen euro. Aan inkomende zijde kwam enkel Nicolas Castro de rangen versterken.

TRANSFERS

Coach Wouter Vrancken lijkt zich geen zorgen te maken. Meer nog: op zijn persbabbel vrijdag kondigde de oefenmeester een transferoffensief aan. "Het mag gezegd worden dat de club en Dimi (de Condé, nvdr.) daar zeer intensief mee bezig zijn", aldus Vrancken bij Het Laatste Nieuws. "We gaan zeker en vast de markt opgaan. Inkomende transfers heb je natuurlijk het liefst zo snel mogelijk, maar dat heb je soms niet in de hand. We blijven ook ambitieus", wordt hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Haalt Genk de top 4?

Meest recent

'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

4
4
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

49
49
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

297
297
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

145
145
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

28
28
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

228
228
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

172
172
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

143
143
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

203
203
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

200
200
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

107
107
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

358
358
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

352
352
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

199
199
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

161
161
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

509
509
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

95
95
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

155
155
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

79
79
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

86
86
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

116
116
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

286
286
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

211
211
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

340
340

Meer sportnieuws