Exit Ruud Vormer? Hoefkens reageert

door
Exit Ruud Vormer? Hoefkens reageert

De transfersoap van Charles De Ketelaere hield Club Brugge de voorbije weken stevig in zijn greep. Maar deze week kwam nog meer belangrijk transfernieuws naar buiten. Zo zou de landskampioen bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Ruud Vormer indien een voor hem interessante aanbieding op tafel komt.


De Nederlandse aanvoerder heeft nochtans een lopend contract tot eind dit seizoen. Bovendien startte hij in de eerste twee wedstrijden telkens in de basis. Maar met Casper Nielsen werd recent een flinke concurrent aangetrokken. Daarnaast staan er enkele jongeren klaar op zijn positie én is het allerminst uitgesloten dat Club deze mercato nog een extra middenvelder haalt. De sportieve vooruitzichten voor Vormer zien er dus niet bepaald rooskleurig uit. En dus zou Blauw-Zwart bereid zijn om mee te werken indien de middenvelder een andere uitdaging wil aangaan.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd ook coach Carl Hoefkens gepolst naar de situatie. Hij wil Vormer echter niet helemaal afschrijven. "Het respect is enorm voor wat Ruud hier gepresteerd heeft en waarschijnlijk nog zal presteren", vertelde de trainer. "Ruud is op dit moment gewoon één van de spelers in de kern en hij heeft tijdens de voorbereiding exact gedaan wat we besproken hebben. En ook nu traint hij scherp. Maar het is gewoon een concurrentiestrijd waarbij ik als coach keuzes moet maken. En het zou kunnen dat de keuze niet op Ruud valt. Maar dat is bij elke speler zo."

NIELSEN KLAAR
Afwachten dus of Vormer zondag op het veld van Eupen opnieuw in de basis zal staan. Die kans lijkt alvast klein. Zo lijkt Nielsen, vorige week nog invaller, klaar om zijn basisdebuut bij Blauw-Zwart te maken. "Elke speler is klaar om aan die match te starten, behalve Tajon Buchanan, Mats Rits en Antonio Nusa. Dus ja, Casper is ook 100% klaar om eventueel te starten tegen Eupen", aldus Hoefkens.

LEES OOK: Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Club moet Vormer sowieso aan boord houden ...

Meest recent

Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

22
22
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

102
102
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

168
168
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

75
75
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

95
95
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

28
28
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

56
56
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

100
100
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

51
51
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

199
199
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

80
80
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

141
141
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

190
190
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

130
130
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

81
81
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

66
66
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

116
116
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

84
84
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

345
345
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

401
401
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

378
378
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

27
27
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

115
115

Meer sportnieuws