Exit Ruud Vormer? Hoefkens reageert

door
Exit Ruud Vormer? Hoefkens reageert

De transfersoap van Charles De Ketelaere hield Club Brugge de voorbije weken stevig in zijn greep. Maar deze week kwam nog meer belangrijk transfernieuws naar buiten. Zo zou de landskampioen bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Ruud Vormer indien een voor hem interessante aanbieding op tafel komt.


De Nederlandse aanvoerder heeft nochtans een lopend contract tot eind dit seizoen. Bovendien startte hij in de eerste twee wedstrijden telkens in de basis. Maar met Casper Nielsen werd recent een flinke concurrent aangetrokken. Daarnaast staan er enkele jongeren klaar op zijn positie én is het allerminst uitgesloten dat Club deze mercato nog een extra middenvelder haalt. De sportieve vooruitzichten voor Vormer zien er dus niet bepaald rooskleurig uit. En dus zou Blauw-Zwart bereid zijn om mee te werken indien de middenvelder een andere uitdaging wil aangaan.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd ook coach Carl Hoefkens gepolst naar de situatie. Hij wil Vormer echter niet helemaal afschrijven. "Het respect is enorm voor wat Ruud hier gepresteerd heeft en waarschijnlijk nog zal presteren", vertelde de trainer. "Ruud is op dit moment gewoon één van de spelers in de kern en hij heeft tijdens de voorbereiding exact gedaan wat we besproken hebben. En ook nu traint hij scherp. Maar het is gewoon een concurrentiestrijd waarbij ik als coach keuzes moet maken. En het zou kunnen dat de keuze niet op Ruud valt. Maar dat is bij elke speler zo."

NIELSEN KLAAR
Afwachten dus of Vormer zondag op het veld van Eupen opnieuw in de basis zal staan. Die kans lijkt alvast klein. Zo lijkt Nielsen, vorige week nog invaller, klaar om zijn basisdebuut bij Blauw-Zwart te maken. "Elke speler is klaar om aan die match te starten, behalve Tajon Buchanan, Mats Rits en Antonio Nusa. Dus ja, Casper is ook 100% klaar om eventueel te starten tegen Eupen", aldus Hoefkens.

LEES OOK: Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Club moet Vormer sowieso aan boord houden ...

Meest recent

STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

11
11
Europees vuurwerk: hier kijk je Club en Genk op televisie

Deze week gaat de knock out-fase van de Europese competities van start. Met Club Brugge KV en KRC ...

26
26
Grote fout Anderlecht? Schreuder nú al onder vuur genomen

Een sluitend akkoord met zijn huidige werkgever is nog steeds niet bereikt. Maar RSC Anderlecht ...

188
188
De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Op een moment dat alle aandacht normaal naar het veld zou gaan, maakt Charles De Ketelaere een ...

52
52
Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

De 25ste speeldag van de Jupiler Pro League werd uiteindelijk integraal afgewerkt, maar achter ...

51
51
‘Anderlecht betaalt zich blauw: nieuwe TD kost fortuin’

Anderlecht zoekt koortsachtig een nieuwe technisch directeur en schakelt zelfs een headhunter in. ...

238
238
'Code oranje bij Club: grote smaakmaker in mentaal dal'

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

155
155
'Overmars naar Lotto Park: Anderlecht hakt knoop door'

RSC Anderlecht maakt momenteel naarstig werk van de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer. ...

347
347
Rampzalige avond Barça: Witsel clasht zwaar met Yamal

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid na 24 speeldagen opnieuw de macht gegrepen. FC ...

96
96
'Anderlecht nadert Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

284
284
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

352
352
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

401
401
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

187
187
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

285
285
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

297
297
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

246
246
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

553
553
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

104
104
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

664
664
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1154
1154
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

498
498
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

336
336
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

416
416
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

505
505
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

522
522

Meer sportnieuws