Exit Ruud Vormer? Hoefkens reageert

door
Exit Ruud Vormer? Hoefkens reageert

De transfersoap van Charles De Ketelaere hield Club Brugge de voorbije weken stevig in zijn greep. Maar deze week kwam nog meer belangrijk transfernieuws naar buiten. Zo zou de landskampioen bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Ruud Vormer indien een voor hem interessante aanbieding op tafel komt.


De Nederlandse aanvoerder heeft nochtans een lopend contract tot eind dit seizoen. Bovendien startte hij in de eerste twee wedstrijden telkens in de basis. Maar met Casper Nielsen werd recent een flinke concurrent aangetrokken. Daarnaast staan er enkele jongeren klaar op zijn positie én is het allerminst uitgesloten dat Club deze mercato nog een extra middenvelder haalt. De sportieve vooruitzichten voor Vormer zien er dus niet bepaald rooskleurig uit. En dus zou Blauw-Zwart bereid zijn om mee te werken indien de middenvelder een andere uitdaging wil aangaan.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd ook coach Carl Hoefkens gepolst naar de situatie. Hij wil Vormer echter niet helemaal afschrijven. "Het respect is enorm voor wat Ruud hier gepresteerd heeft en waarschijnlijk nog zal presteren", vertelde de trainer. "Ruud is op dit moment gewoon één van de spelers in de kern en hij heeft tijdens de voorbereiding exact gedaan wat we besproken hebben. En ook nu traint hij scherp. Maar het is gewoon een concurrentiestrijd waarbij ik als coach keuzes moet maken. En het zou kunnen dat de keuze niet op Ruud valt. Maar dat is bij elke speler zo."

NIELSEN KLAAR
Afwachten dus of Vormer zondag op het veld van Eupen opnieuw in de basis zal staan. Die kans lijkt alvast klein. Zo lijkt Nielsen, vorige week nog invaller, klaar om zijn basisdebuut bij Blauw-Zwart te maken. "Elke speler is klaar om aan die match te starten, behalve Tajon Buchanan, Mats Rits en Antonio Nusa. Dus ja, Casper is ook 100% klaar om eventueel te starten tegen Eupen", aldus Hoefkens.

LEES OOK: 'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Club moet Vormer sowieso aan boord houden ...

Meest recent

'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

35
35
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

137
137
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

88
88
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

184
184
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

302
302
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

282
282
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

269
269
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

351
351
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

461
461
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

305
305
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

638
638
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

228
228
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

35
35
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

630
630
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

309
309
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1391
1391
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

468
468
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

449
449
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

429
429
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

313
313
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

543
543
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

212
212
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

387
387
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

244
244
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

425
425

Meer sportnieuws