Exit Ruud Vormer? Hoefkens reageert

door
Exit Ruud Vormer? Hoefkens reageert

De transfersoap van Charles De Ketelaere hield Club Brugge de voorbije weken stevig in zijn greep. Maar deze week kwam nog meer belangrijk transfernieuws naar buiten. Zo zou de landskampioen bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Ruud Vormer indien een voor hem interessante aanbieding op tafel komt.


De Nederlandse aanvoerder heeft nochtans een lopend contract tot eind dit seizoen. Bovendien startte hij in de eerste twee wedstrijden telkens in de basis. Maar met Casper Nielsen werd recent een flinke concurrent aangetrokken. Daarnaast staan er enkele jongeren klaar op zijn positie én is het allerminst uitgesloten dat Club deze mercato nog een extra middenvelder haalt. De sportieve vooruitzichten voor Vormer zien er dus niet bepaald rooskleurig uit. En dus zou Blauw-Zwart bereid zijn om mee te werken indien de middenvelder een andere uitdaging wil aangaan.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd ook coach Carl Hoefkens gepolst naar de situatie. Hij wil Vormer echter niet helemaal afschrijven. "Het respect is enorm voor wat Ruud hier gepresteerd heeft en waarschijnlijk nog zal presteren", vertelde de trainer. "Ruud is op dit moment gewoon één van de spelers in de kern en hij heeft tijdens de voorbereiding exact gedaan wat we besproken hebben. En ook nu traint hij scherp. Maar het is gewoon een concurrentiestrijd waarbij ik als coach keuzes moet maken. En het zou kunnen dat de keuze niet op Ruud valt. Maar dat is bij elke speler zo."

NIELSEN KLAAR
Afwachten dus of Vormer zondag op het veld van Eupen opnieuw in de basis zal staan. Die kans lijkt alvast klein. Zo lijkt Nielsen, vorige week nog invaller, klaar om zijn basisdebuut bij Blauw-Zwart te maken. "Elke speler is klaar om aan die match te starten, behalve Tajon Buchanan, Mats Rits en Antonio Nusa. Dus ja, Casper is ook 100% klaar om eventueel te starten tegen Eupen", aldus Hoefkens.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

Club moet Vormer sowieso aan boord houden ...

Meest recent

'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

3
3
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

14
14
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

15
15
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

33
33
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

47
47
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

55
55
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

121
121
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

449
449
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

123
123
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

17
17
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

189
189
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

226
226
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

168
168
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

428
428
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

248
248
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

147
147
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

672
672
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

151
151
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

52
52
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

180
180
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

183
183
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

635
635

Meer sportnieuws