Vanhaezebrouck spreekt klare taal over dossier-Tissoudali

door
Vanhaezebrouck spreekt klare taal over dossier-Tissoudali

AA Gent werkt aanstaande zaterdag tegen STVV zijn eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen af en hoopt dan ook zijn eerste overwinning te boeken. In aanloop naar dat duel krijgen de Buffalo's wel te maken met een vervelend transferdossier. Zo lijkt Tarik Tissoudali zijn zinnen te hebben gezet op een vertrek.


De technischvaardige aanvaller was vorig seizoen één van de absolute smaakmakers in Gent. Bovendien liet hij terwijl mooie dingen zien bij de nationale ploeg van Marokko. Maar ondertussen is hij zijn laatste contractjaar ingegaan en de onderhandelingen over een verlenging draaiden telkens op niets uit. Na zijn goede prestaties wou Tissoudali immers boter bij de vis, maar Gent toonde zich niet bereid om aan de salariseisen te voldoen.

Maar hoewel hij eind vorig seizoen dus gratis zou kunnen vertrekken, staat de bekerwinnaar niet bepaald te springen om hem deze zomer te laten gaan. En dat zorgt nu voor de nodige problemen. De aanvaller heeft naar verluidt immers een aanbod van het Qatarese Al-Rayyan op zak en zou daar een smak geld kunnen verdienen. Om de situatie te ontmijnen zou Gent deze week een onderhoud hebben gehad met de zaakwaarnemers van Tissoudali. Maar veel leek dat gesprek niet op te leveren.

GEEN CONCREET BOD
Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd coach Hein Vanhaezebrouck dan ook gepolst naar de situatie. En de trainer sprak duidelijke taal. "Gent heeft Tissoudali voor de derde keer een verhoogd voorstel gedaan", verklaarde Vanhaezebrouck, die ontkent dat er al concrete aanbiedingen zijn binnen gelopen bij de club. "Voor de rest worden allerlei dingen geschreven die een eigen leven gaan leiden, terwijl er niets concreets is. Geen enkele bevestigde interesse of bod."

LEES OOK: PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Tissoudali blijft deze zomer bij Gent ...

Meest recent

'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

5
5
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

62
62
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

113
113
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

44
44
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

60
60
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

39
39
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

169
169
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

40
40
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

35
35
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

56
56
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

98
98
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

272
272
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

119
119
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

168
168
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

123
123
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

95
95
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

426
426
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

86
86
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

17
17
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

161
161
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

160
160
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

115
115
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

171
171

Meer sportnieuws