Vanhaezebrouck spreekt klare taal over dossier-Tissoudali

door
Vanhaezebrouck spreekt klare taal over dossier-Tissoudali

AA Gent werkt aanstaande zaterdag tegen STVV zijn eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen af en hoopt dan ook zijn eerste overwinning te boeken. In aanloop naar dat duel krijgen de Buffalo's wel te maken met een vervelend transferdossier. Zo lijkt Tarik Tissoudali zijn zinnen te hebben gezet op een vertrek.


De technischvaardige aanvaller was vorig seizoen één van de absolute smaakmakers in Gent. Bovendien liet hij terwijl mooie dingen zien bij de nationale ploeg van Marokko. Maar ondertussen is hij zijn laatste contractjaar ingegaan en de onderhandelingen over een verlenging draaiden telkens op niets uit. Na zijn goede prestaties wou Tissoudali immers boter bij de vis, maar Gent toonde zich niet bereid om aan de salariseisen te voldoen.

Maar hoewel hij eind vorig seizoen dus gratis zou kunnen vertrekken, staat de bekerwinnaar niet bepaald te springen om hem deze zomer te laten gaan. En dat zorgt nu voor de nodige problemen. De aanvaller heeft naar verluidt immers een aanbod van het Qatarese Al-Rayyan op zak en zou daar een smak geld kunnen verdienen. Om de situatie te ontmijnen zou Gent deze week een onderhoud hebben gehad met de zaakwaarnemers van Tissoudali. Maar veel leek dat gesprek niet op te leveren.

GEEN CONCREET BOD
Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd coach Hein Vanhaezebrouck dan ook gepolst naar de situatie. En de trainer sprak duidelijke taal. "Gent heeft Tissoudali voor de derde keer een verhoogd voorstel gedaan", verklaarde Vanhaezebrouck, die ontkent dat er al concrete aanbiedingen zijn binnen gelopen bij de club. "Voor de rest worden allerlei dingen geschreven die een eigen leven gaan leiden, terwijl er niets concreets is. Geen enkele bevestigde interesse of bod."

LEES OOK: Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

Tissoudali blijft deze zomer bij Gent ...

Meest recent

Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

14
14
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

108
108
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

26
26
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

92
92
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

67
67
Transfer naar Anderlecht of Club Brugge? "Fake news"

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

88
88
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

98
98
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

185
185
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

197
197
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

211
211
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

95
95
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

43
43
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1405
1405
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

205
205
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

257
257
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

310
310
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

34
34
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

157
157
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

787
787
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

42
42
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

44
44
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

192
192
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

110
110
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

131
131

Meer sportnieuws