Vanhaezebrouck spreekt klare taal over dossier-Tissoudali

430 stemmen
Vanhaezebrouck spreekt klare taal over dossier-Tissoudali

AA Gent werkt aanstaande zaterdag tegen STVV zijn eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen af en hoopt dan ook zijn eerste overwinning te boeken. In aanloop naar dat duel krijgen de Buffalo's wel te maken met een vervelend transferdossier. Zo lijkt Tarik Tissoudali zijn zinnen te hebben gezet op een vertrek.


De technischvaardige aanvaller was vorig seizoen één van de absolute smaakmakers in Gent. Bovendien liet hij terwijl mooie dingen zien bij de nationale ploeg van Marokko. Maar ondertussen is hij zijn laatste contractjaar ingegaan en de onderhandelingen over een verlenging draaiden telkens op niets uit. Na zijn goede prestaties wou Tissoudali immers boter bij de vis, maar Gent toonde zich niet bereid om aan de salariseisen te voldoen.

Maar hoewel hij eind vorig seizoen dus gratis zou kunnen vertrekken, staat de bekerwinnaar niet bepaald te springen om hem deze zomer te laten gaan. En dat zorgt nu voor de nodige problemen. De aanvaller heeft naar verluidt immers een aanbod van het Qatarese Al-Rayyan op zak en zou daar een smak geld kunnen verdienen. Om de situatie te ontmijnen zou Gent deze week een onderhoud hebben gehad met de zaakwaarnemers van Tissoudali. Maar veel leek dat gesprek niet op te leveren.

GEEN CONCREET BOD
Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd coach Hein Vanhaezebrouck dan ook gepolst naar de situatie. En de trainer sprak duidelijke taal. "Gent heeft Tissoudali voor de derde keer een verhoogd voorstel gedaan", verklaarde Vanhaezebrouck, die ontkent dat er al concrete aanbiedingen zijn binnen gelopen bij de club. "Voor de rest worden allerlei dingen geschreven die een eigen leven gaan leiden, terwijl er niets concreets is. Geen enkele bevestigde interesse of bod."

LEES OOK: ‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

Tissoudali blijft deze zomer bij Gent ...

Meest recent

'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

58
58
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

125
125
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

212
212
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

89
89
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

95
95
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

35
35
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

93
93
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

266
266
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

485
485
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

77
77
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

298
298
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

425
425
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

386
386
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

368
368
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

286
286
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

253
253
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

503
503
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

319
319
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

306
306
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

318
318
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

88
88
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

181
181
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

65
65

Meer sportnieuws