Vanhaezebrouck spreekt klare taal over dossier-Tissoudali

430 stemmen
Vanhaezebrouck spreekt klare taal over dossier-Tissoudali

AA Gent werkt aanstaande zaterdag tegen STVV zijn eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen af en hoopt dan ook zijn eerste overwinning te boeken. In aanloop naar dat duel krijgen de Buffalo's wel te maken met een vervelend transferdossier. Zo lijkt Tarik Tissoudali zijn zinnen te hebben gezet op een vertrek.


De technischvaardige aanvaller was vorig seizoen één van de absolute smaakmakers in Gent. Bovendien liet hij terwijl mooie dingen zien bij de nationale ploeg van Marokko. Maar ondertussen is hij zijn laatste contractjaar ingegaan en de onderhandelingen over een verlenging draaiden telkens op niets uit. Na zijn goede prestaties wou Tissoudali immers boter bij de vis, maar Gent toonde zich niet bereid om aan de salariseisen te voldoen.

Maar hoewel hij eind vorig seizoen dus gratis zou kunnen vertrekken, staat de bekerwinnaar niet bepaald te springen om hem deze zomer te laten gaan. En dat zorgt nu voor de nodige problemen. De aanvaller heeft naar verluidt immers een aanbod van het Qatarese Al-Rayyan op zak en zou daar een smak geld kunnen verdienen. Om de situatie te ontmijnen zou Gent deze week een onderhoud hebben gehad met de zaakwaarnemers van Tissoudali. Maar veel leek dat gesprek niet op te leveren.

GEEN CONCREET BOD
Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd coach Hein Vanhaezebrouck dan ook gepolst naar de situatie. En de trainer sprak duidelijke taal. "Gent heeft Tissoudali voor de derde keer een verhoogd voorstel gedaan", verklaarde Vanhaezebrouck, die ontkent dat er al concrete aanbiedingen zijn binnen gelopen bij de club. "Voor de rest worden allerlei dingen geschreven die een eigen leven gaan leiden, terwijl er niets concreets is. Geen enkele bevestigde interesse of bod."

LEES OOK: Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

🚀

Tissoudali blijft deze zomer bij Gent ...

Meest recent

Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

0
0
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

173
173
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

276
276
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

75
75
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

158
158
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

326
326
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

346
346
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

453
453
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

474
474
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

203
203
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

539
539
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

169
169
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

226
226
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

226
226
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

107
107
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

244
244
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

555
555
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

168
168
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

297
297
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

228
228
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

415
415
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

104
104
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

690
690
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

57
57
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

73
73

Meer sportnieuws