Ito en Genk uit elkaar: "Genk wilde me graag houden"

door
Ito en Genk uit elkaar:

De Jupiler Pro League verliest één van zijn absolute smaakmakers. Junja Ito verlaat KRC Genk en trekt naar Stade Reims. De Limburgers maakten bekend dat de Japanner de club verlaat, onder voorbehoud van de medische testen. Die lijken echter een formaliteit te zijn.


"KRC Genk heeft een principieel akkoord met Stade Reims aangaande de overgang van Junya Ito. Vanochtend heeft Junya afscheid genomen van spelers & stafleden, alvorens koers te zetten richting Reims voor de medische keuring. De transfer wordt zeer snel geofficialiseerd en bekendgemaakt", deelt Genk mee.

De Japanner vertelt waarom hij de Limburgers verlaat. "Ik wil iedereen van harte bedanken voor de geweldige periode bij deze mooie club. De stafleden, de medewerkers en natuurlijk de fantastische supporters. Het was een eer om hier in dit mooie stadion, waar ik me thuis voelde, te kunnen spelen. En om mijn naam te horen scanderen. Ik wens de club ook uitdrukkelijk te bedanken om mij deze kans te gunnen. We hebben de afgelopen dagen intense gesprekken gehad, waarbij ik voelde dat men mij hier enorm graag wilde houden. Maar ik heb besloten om deze stap te zetten en de uitdaging aan te gaan. Ik kijk er ook naar uit. Maar eerst, nogmaals bedankt aan heel KRC Genk en ik wens jullie allen geweldige successen toe!"

LEES OOK: Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

Een enorm verlies voor Genk?

Meest recent

'Engels krijgt zeer verrassende transferboodschap'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

12
12
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

84
84
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

22
22
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

199
199
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

14
14
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

132
132
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

213
213
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

325
325
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

54
54
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

146
146
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

284
284
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

140
140
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

61
61
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

370
370
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

113
113
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

88
88
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

56
56
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

492
492
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

754
754
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

312
312
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

308
308
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1062
1062
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

75
75
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

523
523
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

195
195

Meer sportnieuws