'De Ketelaere gaat stap verder om transfer te forceren'

door
'De Ketelaere gaat stap verder om transfer te forceren'

Terwijl coach Carl Hoefkens zijn manschappen tracht klaar te stomen voor de competitiematch op KAS Eupen, blijft Club Brugge in de ban van de transfersoap rond Charles De Ketelaere. Het goudhaantje wil deze zomer absoluut naar AC Milan trekken. En hij blijkt bereid om ver te gaan om de deal rond te krijgen.


Naar verluidt had De Ketelaere enkele weken geleden al positieve gesprekken met Milan-coach Stefano Pioli en sportieve baas Paolo Maldini. Daarin geraakte hij helemaal overtuigd. Vanuit Italië weerklinkt dan ook dat club en speler in grote lijnen al rond zijn over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau blijkt het echter veel minder evident om tot een doorbraak te komen. Club Brugge wil op zich wel meewerken aan een transfer, maar hoopt vooral om zoveel mogelijk aan zijn goudhaantje te verdienen.

En hoewel beide landskampioenen de voorbije dagen meermaals samen zaten, bleef een doorbraak tot dusver uit. Dat begint nu ook door te wegen op De Ketelaere zelf. Zo geraakte donderdag bekend dat hij niet langer wil mee trainen bij Club Brugge. CDK zou zich weliswaar op de club gemeld hebben, maar keerde vervolgens weer snel huiswaarts. En de kans is reëel dat hij zich in de komende dagen ook niet meer laat zien op het trainingscentrum te Westkapelle.

SALARISOFFER
De situatie zit dus duidelijk hoog bij de nog altijd maar 21-jarige aanvaller. De Ketelaere blijkt dan ook ver te willen gaan om de transfer te forceren. Zo meldt het Italiaanse Di Marzio dat de speler zelfs bereid is om een deel van zijn salaris te laten vallen als dit kan helpen om tot een financieel akkoord te komen. Het is niet duidelijk of het gaat om het salaris dat Club hem verschuldigd is of zijn toekomstige loon bij Milan. Wat wel duidelijk is, is dat de soap best zo snel mogelijk kan eindigen. Van de huidige situatie wordt niemand beter van.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

CDK heeft zijn laatste match bij Club gespeeld ...

Meest recent

'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

60
60
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

126
126
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

97
97
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

177
177
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

407
407
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

313
313
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

263
263
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

296
296
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

195
195
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

314
314
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

249
249
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

500
500
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

547
547
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

369
369
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

507
507
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

321
321
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

352
352
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

83
83
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

367
367
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

300
300
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

228
228
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

393
393
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

150
150
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

118
118
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

195
195

Meer sportnieuws