'De Ketelaere gaat stap verder om transfer te forceren'

door
'De Ketelaere gaat stap verder om transfer te forceren'

Terwijl coach Carl Hoefkens zijn manschappen tracht klaar te stomen voor de competitiematch op KAS Eupen, blijft Club Brugge in de ban van de transfersoap rond Charles De Ketelaere. Het goudhaantje wil deze zomer absoluut naar AC Milan trekken. En hij blijkt bereid om ver te gaan om de deal rond te krijgen.


Naar verluidt had De Ketelaere enkele weken geleden al positieve gesprekken met Milan-coach Stefano Pioli en sportieve baas Paolo Maldini. Daarin geraakte hij helemaal overtuigd. Vanuit Italië weerklinkt dan ook dat club en speler in grote lijnen al rond zijn over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau blijkt het echter veel minder evident om tot een doorbraak te komen. Club Brugge wil op zich wel meewerken aan een transfer, maar hoopt vooral om zoveel mogelijk aan zijn goudhaantje te verdienen.

En hoewel beide landskampioenen de voorbije dagen meermaals samen zaten, bleef een doorbraak tot dusver uit. Dat begint nu ook door te wegen op De Ketelaere zelf. Zo geraakte donderdag bekend dat hij niet langer wil mee trainen bij Club Brugge. CDK zou zich weliswaar op de club gemeld hebben, maar keerde vervolgens weer snel huiswaarts. En de kans is reëel dat hij zich in de komende dagen ook niet meer laat zien op het trainingscentrum te Westkapelle.

SALARISOFFER
De situatie zit dus duidelijk hoog bij de nog altijd maar 21-jarige aanvaller. De Ketelaere blijkt dan ook ver te willen gaan om de transfer te forceren. Zo meldt het Italiaanse Di Marzio dat de speler zelfs bereid is om een deel van zijn salaris te laten vallen als dit kan helpen om tot een financieel akkoord te komen. Het is niet duidelijk of het gaat om het salaris dat Club hem verschuldigd is of zijn toekomstige loon bij Milan. Wat wel duidelijk is, is dat de soap best zo snel mogelijk kan eindigen. Van de huidige situatie wordt niemand beter van.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

CDK heeft zijn laatste match bij Club gespeeld ...

Meest recent

Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

13
13
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

65
65
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

113
113
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

92
92
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

250
250
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

59
59
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

275
275
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

237
237
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

118
118
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

123
123
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

72
72
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

130
130
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

274
274
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

359
359
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

56
56
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

111
111
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

350
350
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

258
258
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

123
123
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

698
698
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

158
158
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

263
263
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

224
224
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

247
247
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

429
429

Meer sportnieuws