'De Ketelaere gaat stap verder om transfer te forceren'

door
'De Ketelaere gaat stap verder om transfer te forceren'

Terwijl coach Carl Hoefkens zijn manschappen tracht klaar te stomen voor de competitiematch op KAS Eupen, blijft Club Brugge in de ban van de transfersoap rond Charles De Ketelaere. Het goudhaantje wil deze zomer absoluut naar AC Milan trekken. En hij blijkt bereid om ver te gaan om de deal rond te krijgen.


Naar verluidt had De Ketelaere enkele weken geleden al positieve gesprekken met Milan-coach Stefano Pioli en sportieve baas Paolo Maldini. Daarin geraakte hij helemaal overtuigd. Vanuit Italië weerklinkt dan ook dat club en speler in grote lijnen al rond zijn over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau blijkt het echter veel minder evident om tot een doorbraak te komen. Club Brugge wil op zich wel meewerken aan een transfer, maar hoopt vooral om zoveel mogelijk aan zijn goudhaantje te verdienen.

En hoewel beide landskampioenen de voorbije dagen meermaals samen zaten, bleef een doorbraak tot dusver uit. Dat begint nu ook door te wegen op De Ketelaere zelf. Zo geraakte donderdag bekend dat hij niet langer wil mee trainen bij Club Brugge. CDK zou zich weliswaar op de club gemeld hebben, maar keerde vervolgens weer snel huiswaarts. En de kans is reëel dat hij zich in de komende dagen ook niet meer laat zien op het trainingscentrum te Westkapelle.

SALARISOFFER
De situatie zit dus duidelijk hoog bij de nog altijd maar 21-jarige aanvaller. De Ketelaere blijkt dan ook ver te willen gaan om de transfer te forceren. Zo meldt het Italiaanse Di Marzio dat de speler zelfs bereid is om een deel van zijn salaris te laten vallen als dit kan helpen om tot een financieel akkoord te komen. Het is niet duidelijk of het gaat om het salaris dat Club hem verschuldigd is of zijn toekomstige loon bij Milan. Wat wel duidelijk is, is dat de soap best zo snel mogelijk kan eindigen. Van de huidige situatie wordt niemand beter van.

LEES OOK: ‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

CDK heeft zijn laatste match bij Club gespeeld ...

Meest recent

Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

16
16
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

49
49
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

104
104
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

67
67
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

101
101
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

283
283
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

109
109
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

50
50
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

40
40
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

47
47
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

189
189
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1070
1070
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

243
243
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

129
129
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

132
132
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

39
39
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

230
230
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

124
124
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

353
353
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

243
243
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

426
426
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

250
250
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

411
411
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

249
249
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

411
411

Meer sportnieuws