'De Ketelaere gaat stap verder om transfer te forceren'

door
'De Ketelaere gaat stap verder om transfer te forceren'

Terwijl coach Carl Hoefkens zijn manschappen tracht klaar te stomen voor de competitiematch op KAS Eupen, blijft Club Brugge in de ban van de transfersoap rond Charles De Ketelaere. Het goudhaantje wil deze zomer absoluut naar AC Milan trekken. En hij blijkt bereid om ver te gaan om de deal rond te krijgen.


Naar verluidt had De Ketelaere enkele weken geleden al positieve gesprekken met Milan-coach Stefano Pioli en sportieve baas Paolo Maldini. Daarin geraakte hij helemaal overtuigd. Vanuit Italië weerklinkt dan ook dat club en speler in grote lijnen al rond zijn over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau blijkt het echter veel minder evident om tot een doorbraak te komen. Club Brugge wil op zich wel meewerken aan een transfer, maar hoopt vooral om zoveel mogelijk aan zijn goudhaantje te verdienen.

En hoewel beide landskampioenen de voorbije dagen meermaals samen zaten, bleef een doorbraak tot dusver uit. Dat begint nu ook door te wegen op De Ketelaere zelf. Zo geraakte donderdag bekend dat hij niet langer wil mee trainen bij Club Brugge. CDK zou zich weliswaar op de club gemeld hebben, maar keerde vervolgens weer snel huiswaarts. En de kans is reëel dat hij zich in de komende dagen ook niet meer laat zien op het trainingscentrum te Westkapelle.

SALARISOFFER
De situatie zit dus duidelijk hoog bij de nog altijd maar 21-jarige aanvaller. De Ketelaere blijkt dan ook ver te willen gaan om de transfer te forceren. Zo meldt het Italiaanse Di Marzio dat de speler zelfs bereid is om een deel van zijn salaris te laten vallen als dit kan helpen om tot een financieel akkoord te komen. Het is niet duidelijk of het gaat om het salaris dat Club hem verschuldigd is of zijn toekomstige loon bij Milan. Wat wel duidelijk is, is dat de soap best zo snel mogelijk kan eindigen. Van de huidige situatie wordt niemand beter van.

LEES OOK: 'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

CDK heeft zijn laatste match bij Club gespeeld ...

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

17
17
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

61
61
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

363
363
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

41
41
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

563
563
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

64
64
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

140
140
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

826
826
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

87
87
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

587
587
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

400
400
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1279
1279
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

370
370
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

44
44
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

214
214
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

519
519
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

339
339
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

913
913
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

246
246
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

659
659
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

637
637
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

411
411

Meer sportnieuws