'De Ketelaere gaat stap verder om transfer te forceren'

515 stemmen
'De Ketelaere gaat stap verder om transfer te forceren'

Terwijl coach Carl Hoefkens zijn manschappen tracht klaar te stomen voor de competitiematch op KAS Eupen, blijft Club Brugge in de ban van de transfersoap rond Charles De Ketelaere. Het goudhaantje wil deze zomer absoluut naar AC Milan trekken. En hij blijkt bereid om ver te gaan om de deal rond te krijgen.


Naar verluidt had De Ketelaere enkele weken geleden al positieve gesprekken met Milan-coach Stefano Pioli en sportieve baas Paolo Maldini. Daarin geraakte hij helemaal overtuigd. Vanuit Italië weerklinkt dan ook dat club en speler in grote lijnen al rond zijn over de persoonlijke voorwaarden. Op clubniveau blijkt het echter veel minder evident om tot een doorbraak te komen. Club Brugge wil op zich wel meewerken aan een transfer, maar hoopt vooral om zoveel mogelijk aan zijn goudhaantje te verdienen.

En hoewel beide landskampioenen de voorbije dagen meermaals samen zaten, bleef een doorbraak tot dusver uit. Dat begint nu ook door te wegen op De Ketelaere zelf. Zo geraakte donderdag bekend dat hij niet langer wil mee trainen bij Club Brugge. CDK zou zich weliswaar op de club gemeld hebben, maar keerde vervolgens weer snel huiswaarts. En de kans is reëel dat hij zich in de komende dagen ook niet meer laat zien op het trainingscentrum te Westkapelle.

SALARISOFFER
De situatie zit dus duidelijk hoog bij de nog altijd maar 21-jarige aanvaller. De Ketelaere blijkt dan ook ver te willen gaan om de transfer te forceren. Zo meldt het Italiaanse Di Marzio dat de speler zelfs bereid is om een deel van zijn salaris te laten vallen als dit kan helpen om tot een financieel akkoord te komen. Het is niet duidelijk of het gaat om het salaris dat Club hem verschuldigd is of zijn toekomstige loon bij Milan. Wat wel duidelijk is, is dat de soap best zo snel mogelijk kan eindigen. Van de huidige situatie wordt niemand beter van.

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

CDK heeft zijn laatste match bij Club gespeeld ...

Meest recent

Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

21
21
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

41
41
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

61
61
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

68
68
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

36
36
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

304
304
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

91
91
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

122
122
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

133
133
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

143
143
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

473
473
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

141
141
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

128
128
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

365
365
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

284
284
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

85
85
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

652
652
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

235
235
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

173
173
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

509
509
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

240
240
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

393
393
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

447
447
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

869
869
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

319
319

Meer sportnieuws