Geraerts looft Union-pion: "Een complete aanvaller"

door
Geraerts looft Union-pion:

Union SG begon aan het nieuwe seizoen met een gelijkspel op het veld van Sint-Truiden. De Brusselaars haalden een achterstand op en kwamen helemaal op het einde nog goed weg. Simon Adingra liet zich opmerken met een heerlijke treffer. Hij is een van de zomeraanwinsten van Union.


Daar kwam deze week nog een andere pion bij. Union stelde Gustav Nilsson voor. De Zweedse aanvaller komt over van Wiesbaden, dat in de Duitse derde klasse uitkomt. Hij scoorde er 21 keer in 50 duels en gaf ook 7 assists. Fraaie cijfers, waarvan ze hopen dat hij ze evenaart of overtreft in het Dudenpark. Na het vertrek van Deniz Undav naar Brighton & Hove Albion kon Union wel een scorende spits gebruiken.

Union-trainer Karel Geraerts is tevreden met de komst van Nilsson. "We hebben hem goed geanalyseerd. Hij is een open en positieve kerel", klinkt het bij La Dernière Heure. "Hij is een spits die weet hoe hij in de punt moet spelen en die ook weet hoe hij diep moet gaan. Hij is vrij compleet, maar hij zal eerst de Belgische competitie moeten ontdekken. Het is aan hem om zijn kwaliteiten hier bij Union te tonen", aldus Geraerts.

VANZEIR

Op het veld van STVV koos Geraerts voor het duo Vanzeir-Eckert Ayensa. Nilsson zal dus een van die twee uit de basis moeten spelen om zijn plekje te veroveren. Vanzeir lijkt incontournable bij Union na zijn geweldige seizoen, al weet je nooit natuurlijk. Nilsson lijkt dan vooral in balans te gaan liggen met Eckert Aysena, die transfervrij overkwam van FC Ingolstadt. Het is hoe dan ook een goede zaak voor Union dat er meer concurrentie komt voorin.

LEES OOK: Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Wie zal op de bank belanden dit seizoen?

Meest recent

Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

4
4
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

45
45
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

53
53
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

197
197
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

56
56
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

114
114
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

47
47
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

188
188
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

167
167
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

98
98
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

610
610
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

264
264
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

284
284
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

844
844
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

572
572
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

391
391
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

295
295
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

781
781
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

203
203
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

62
62
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

98
98
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

406
406
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

62
62
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

564
564

Meer sportnieuws