Geraerts looft Union-pion: "Een complete aanvaller"

35 stemmen
Geraerts looft Union-pion:

Union SG begon aan het nieuwe seizoen met een gelijkspel op het veld van Sint-Truiden. De Brusselaars haalden een achterstand op en kwamen helemaal op het einde nog goed weg. Simon Adingra liet zich opmerken met een heerlijke treffer. Hij is een van de zomeraanwinsten van Union.


Daar kwam deze week nog een andere pion bij. Union stelde Gustav Nilsson voor. De Zweedse aanvaller komt over van Wiesbaden, dat in de Duitse derde klasse uitkomt. Hij scoorde er 21 keer in 50 duels en gaf ook 7 assists. Fraaie cijfers, waarvan ze hopen dat hij ze evenaart of overtreft in het Dudenpark. Na het vertrek van Deniz Undav naar Brighton & Hove Albion kon Union wel een scorende spits gebruiken.

Union-trainer Karel Geraerts is tevreden met de komst van Nilsson. "We hebben hem goed geanalyseerd. Hij is een open en positieve kerel", klinkt het bij La Dernière Heure. "Hij is een spits die weet hoe hij in de punt moet spelen en die ook weet hoe hij diep moet gaan. Hij is vrij compleet, maar hij zal eerst de Belgische competitie moeten ontdekken. Het is aan hem om zijn kwaliteiten hier bij Union te tonen", aldus Geraerts.

VANZEIR

Op het veld van STVV koos Geraerts voor het duo Vanzeir-Eckert Ayensa. Nilsson zal dus een van die twee uit de basis moeten spelen om zijn plekje te veroveren. Vanzeir lijkt incontournable bij Union na zijn geweldige seizoen, al weet je nooit natuurlijk. Nilsson lijkt dan vooral in balans te gaan liggen met Eckert Aysena, die transfervrij overkwam van FC Ingolstadt. Het is hoe dan ook een goede zaak voor Union dat er meer concurrentie komt voorin.

LEES OOK: Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Wie zal op de bank belanden dit seizoen?

Meest recent

Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

42
42
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

308
308
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

46
46
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

196
196
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

28
28
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

31
31
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

38
38
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

89
89
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

118
118
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

93
93
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

127
127
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

493
493
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

310
310
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

82
82
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

400
400
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

138
138
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

815
815
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

127
127
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

50
50
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

111
111
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

95
95
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

223
223
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

415
415
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

372
372

Meer sportnieuws