'Nieuw signaal: Genk verliest Ito'

434 stemmen
'Nieuw signaal: Genk verliest Ito'

KRC Genk lijkt dit seizoen aan een nieuw hoofdstuk te beginnen na een teleurstellend jaar. Met Wouter Vrancken kwam een nieuwe trainer en die zal ook een nieuwe ploeg moeten bouwen. De Genkse mercato kwam immers maar traag op gang, maar nu lijken toch de nodige sterkhouders de club te gaan verlaten.


Kristian Thorstvedt tekende eerder al bij Sassuolo, Theo Bongonda traint al de hele zomer apart in afwachting van een transfer en ook voor Jhon Lucumi lijkt de interesse stilaan los te komen. De volgende vertrekker lijkt echter Junya Ito te gaan worden. De 29-jarige winger was nochtans niet één van de smaakmakers van wie Genk verwachtte dat hij zou vertrekken.

De voorbije dagen werd echter duidelijk dat Stade Reims de pijlsnelle Japanner graag naar Frankrijk wil lokken en dat ze bereid zijn daarvoor zijn afkoopsom van 10 miljoen euro te betalen. Genk staat dus voor het blok en de beslissing ligt volledig in handen van Ito. Die lijkt donderdag alvast een stevige indicatie over zijn keuze te geven, want Het Laatste Nieuws weet dat hij niet meer met de groep traint.

TRANSFER NADERT
In plaats daarvan werkt Ito apart en dat lijkt erop te wijzen dat een transfer eraan zit te komen. Voor Genk zou het een groot verlies zijn en zou het de nood aan een extra flankaanvaller stilaan zeer groot maken. Zondag in Brugge viel immers Luca Oyen uit met een knieblessure die hem maanden aan de kant zal houden. Daardoor zou Vrancken enkel nog John Paintsil en piepkuikens Kelvin John en Bilal El Khannouss overhouden.

LEES OOK: Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

Is Reims een stap vooruit ten opzichte van Genk?

Meest recent

Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

0
0
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

1
1
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

8
8
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

48
48
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

167
167
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

89
89
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

246
246
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

278
278
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

24
24
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

912
912
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

35
35
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

38
38
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

95
95
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

367
367
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

142
142
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

153
153
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

71
71
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

107
107
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

64
64
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

62
62
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

244
244
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

43
43
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

313
313

Meer sportnieuws