'Ito neemt beslissing over vertrek bij Genk'

door
'Ito neemt beslissing over vertrek bij Genk'

KRC Genk voert een heuse schoonmaak door in de spelerskern, maar Junya Ito wil men graag houden. De Japanner geniet echter concrete interesse van Stade Reims. De kans wordt steeds groter dat Ito de Limburgers gaat verlaten.


Stade Reims drukt door voor Ito, die een opstapclausule in zijn contract heeft staan. De Franse club kan de speler makkelijk weghalen uit Limburg, mits het betalen van een bedrag van iets meer dan 10 miljoen euro. De Fransen zijn bereid om dergelijke inspanning te doen en volgens Het Laatste Nieuws is de kans groot dat Ito akkoord gaat met een transfer. De krant baseert zich op geluiden uit de omgeving van de rechterflankaanvaller.

NU OF NOOIT

Ito is 29 jaar en het is een beetje nu of nooit om de stap naar een grotere competitie te zetten. De spurtbom is al jaren één van de absolute uitblinkers op de Belgische velden en het is al opmerkelijk dat Genk hem zo lang aan boord kon houden. Ito kan immers geweldige statistieken aan de dag leggen sinds hij in Genk neerstreek.

De speler, veruit één van de allerbeste aankopen ooit van Racing Genk, speelde tot op heden 144 partijen voor Racing Genk. Daarin wist hij 29 keer te scoren en 49 assists uit te delen. Als flankaanvaller was Ito goed voor een beslissende actie om de 147,87 minuten, wat zeer goede cijfers zijn. Bij Racing Genk hopen ze Ito te overtuigen om te blijven, maar de kans lijkt steeds groter te worden dat hij de Cegeka Arena zal gaan verlaten.

LEES OOK: KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Een groot verlies voor Genk?

Meest recent

Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

155
155
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

18
18
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

293
293
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

247
247
Stiekeme titelambities? STVV pakt weer uit op mercato

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

94
94
Genkie in Europese picture: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

234
234
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

252
252
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

56
56
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

84
84
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

616
616
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

126
126
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

317
317
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

318
318
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

483
483
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

389
389
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

652
652
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

627
627
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

351
351
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

117
117
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

51
51
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

350
350
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

416
416
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

60
60
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

939
939
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

180
180

Meer sportnieuws