'Ito neemt beslissing over vertrek bij Genk'

door
'Ito neemt beslissing over vertrek bij Genk'

KRC Genk voert een heuse schoonmaak door in de spelerskern, maar Junya Ito wil men graag houden. De Japanner geniet echter concrete interesse van Stade Reims. De kans wordt steeds groter dat Ito de Limburgers gaat verlaten.


Stade Reims drukt door voor Ito, die een opstapclausule in zijn contract heeft staan. De Franse club kan de speler makkelijk weghalen uit Limburg, mits het betalen van een bedrag van iets meer dan 10 miljoen euro. De Fransen zijn bereid om dergelijke inspanning te doen en volgens Het Laatste Nieuws is de kans groot dat Ito akkoord gaat met een transfer. De krant baseert zich op geluiden uit de omgeving van de rechterflankaanvaller.

NU OF NOOIT

Ito is 29 jaar en het is een beetje nu of nooit om de stap naar een grotere competitie te zetten. De spurtbom is al jaren één van de absolute uitblinkers op de Belgische velden en het is al opmerkelijk dat Genk hem zo lang aan boord kon houden. Ito kan immers geweldige statistieken aan de dag leggen sinds hij in Genk neerstreek.

De speler, veruit één van de allerbeste aankopen ooit van Racing Genk, speelde tot op heden 144 partijen voor Racing Genk. Daarin wist hij 29 keer te scoren en 49 assists uit te delen. Als flankaanvaller was Ito goed voor een beslissende actie om de 147,87 minuten, wat zeer goede cijfers zijn. Bij Racing Genk hopen ze Ito te overtuigen om te blijven, maar de kans lijkt steeds groter te worden dat hij de Cegeka Arena zal gaan verlaten.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Een groot verlies voor Genk?

Meest recent

Onrust bij VRT: 'Van Gucht zorgt voor complete schokgolf'

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

0
0
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

20
20
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

164
164
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

191
191
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

397
397
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

244
244
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

225
225
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

244
244
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

104
104
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

455
455
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

160
160
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

56
56
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

63
63
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

70
70
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

137
137
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

312
312
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

243
243
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

383
383
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

59
59
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

416
416
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

114
114
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

186
186
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

181
181
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

93
93
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

132
132

Meer sportnieuws