'Barça onstopbaar: Koundé binnen, volgend toptarget bepaald'

door
'Barça onstopbaar: Koundé binnen, volgend toptarget bepaald'

FC Barcelona wil na een tegenvallend seizoen weer volop kunnen meedoen voor de prijzen. En dus is de club momenteel druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo werden al verschillende aanwinsten naar Camp Nou gehaald en de Catalanen zijn nog niet klaar op de mercato.


Met Andreas Christensen, Franck Kessié (beiden transfervrij), Raphina (Leeds United) en Robert Lewandowski (Bayern München) telt het lijstje inmiddels al vier directe versterkingen. Maar desondanks is de transferhonger niet gestild. Zo wordt het vizier nu immers op defensie gericht. Daarbij stond de naam van Jules Koundé met rood omcirkeld en de Catalanen lijken nu hun slag binnen te halen.

Het dossier van Koundé was nochtans behoorlijk gecompliceerd. Sowieso wou Sevilla FC een smak geld voor zijn sterkhouder vangen. Bovendien heerste er stevige concurrentie van Chelsea FC. Maar volgens transferautoriteit Fabrizio Romano hebben de Catalanen nu toch een (mondeling) akkoord kunnen vinden met Sevilla. Ook met Koundé zelf ligt een overeenkomst op tafel, het is enkel nog wachten op het plaatsen van de nodige handtekeningen.

VOLGEND TOPTARGET
En wie gedacht had dat Barça daarmee klaar zou zijn op de mercato, komt andermaal bedrogen uit. Zo gaat de Spaanse vice-kampioen nu vol voor de komst van César Azpilicueta. Chelsea-trainer Thomas Tuchel zou zijn aanvoerder liefst in Londen willen houden, maar de ervaren Spanjaard zou zelf wel wat voelen voor de overstap naar Camp Nou. En nu de onderhandelingen rond Koundé afgerond zijn, wil Barcelona zo snel mogelijk een doorbraak forceren rond Azpilicueta.

LEES OOK: 'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

Barça gaat volgend seizoen meedoen voor de Champions League-eindzege ...

Meest recent

Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

186
186
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

19
19
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

108
108
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

27
27
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

53
53
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

59
59
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

50
50
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

88
88
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

357
357
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

14
14
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

214
214
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

308
308
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

661
661
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

150
150
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

593
593
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

325
325
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

130
130
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

117
117
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

476
476
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

495
495
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

571
571
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

639
639
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

256
256
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1096
1096
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

499
499

Meer sportnieuws