'Barça onstopbaar: Koundé binnen, volgend toptarget bepaald'

158 stemmen
'Barça onstopbaar: Koundé binnen, volgend toptarget bepaald'

FC Barcelona wil na een tegenvallend seizoen weer volop kunnen meedoen voor de prijzen. En dus is de club momenteel druk in de weer op de zomerse transfermarkt. Zo werden al verschillende aanwinsten naar Camp Nou gehaald en de Catalanen zijn nog niet klaar op de mercato.


Met Andreas Christensen, Franck Kessié (beiden transfervrij), Raphina (Leeds United) en Robert Lewandowski (Bayern München) telt het lijstje inmiddels al vier directe versterkingen. Maar desondanks is de transferhonger niet gestild. Zo wordt het vizier nu immers op defensie gericht. Daarbij stond de naam van Jules Koundé met rood omcirkeld en de Catalanen lijken nu hun slag binnen te halen.

Het dossier van Koundé was nochtans behoorlijk gecompliceerd. Sowieso wou Sevilla FC een smak geld voor zijn sterkhouder vangen. Bovendien heerste er stevige concurrentie van Chelsea FC. Maar volgens transferautoriteit Fabrizio Romano hebben de Catalanen nu toch een (mondeling) akkoord kunnen vinden met Sevilla. Ook met Koundé zelf ligt een overeenkomst op tafel, het is enkel nog wachten op het plaatsen van de nodige handtekeningen.

VOLGEND TOPTARGET
En wie gedacht had dat Barça daarmee klaar zou zijn op de mercato, komt andermaal bedrogen uit. Zo gaat de Spaanse vice-kampioen nu vol voor de komst van César Azpilicueta. Chelsea-trainer Thomas Tuchel zou zijn aanvoerder liefst in Londen willen houden, maar de ervaren Spanjaard zou zelf wel wat voelen voor de overstap naar Camp Nou. En nu de onderhandelingen rond Koundé afgerond zijn, wil Barcelona zo snel mogelijk een doorbraak forceren rond Azpilicueta.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Barça gaat volgend seizoen meedoen voor de Champions League-eindzege ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

55
55
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

6
6
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

40
40
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

29
29
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

165
165
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

239
239
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

19
19
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

53
53
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

134
134
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

61
61
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

114
114
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

85
85
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

427
427
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

192
192
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

322
322
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

199
199
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

245
245
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

67
67
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

295
295
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

173
173
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

565
565
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

125
125
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

116
116
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

451
451
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

143
143
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

864
864

Meer sportnieuws