Joos voorspelt uitkomst De Ketelaere-soap

door
Joos voorspelt uitkomst De Ketelaere-soap

Het transferdossier van Charles De Ketelaere blijft Club Brugge in zijn ban houden. Het goudhaantje heeft al enkele weken zijn zinnen gezet op een overgang naar AC Milan. Bij de Italiaanse landskampioen geldt hij ook als een absolute prioriteit, maar op clubniveau valt er maar geen akkoord uit de bus.


Verschillende betrouwbare Italiaanse bronnen melden dat CDK en zijn entourage er met Milan al een tijdje uit zijn over de persoonlijke voorwaarden. Een akkoord vinden met Club Brugge blijkt echter een pak lastiger. Blauw-Zwart zegt niet op voorhand 'neen' tegen een vertrek van zijn sterkhouder, maar wil flink wat boter bij de vis. Zo zou de minimumprijs vastgelegd zijn op 35 miljoen euro, een competitierecord. Milan weigert (tot dusver) echter om zover te gaan. De eerdere boden vanuit San Siro kwamen weliswaar in de buurt, maar waren niet voldoende om Club over de streep te trekken.

Nadat het dossier afgelopen weekend op sterven na dood leek, hebben beide clubs in de voorbije dagen opnieuw toenadering gevonden. Dinsdag was er al een meeting tussen de clubleiders in het Zwitserse Lugano. En ook woensdag zou er opnieuw zijn onderhandeld. Onder meer La Gazzetta dello Sport beweert dat Club en Milan in de recentste gesprekken naar mekaar zijn toegegroeid. Desondanks ligt er nog steeds geen toereikend bod op tafel.

HAPPY END
En dus is het maar de vraag of het alsnog tot een doorbraak zal komen. Commentator/analist Filip Joos, een kenner van het Calcio, voorspelt bij Sporza dat er uiteindelijk een 'happy end' zal volgen voor De Ketelaere. "Ik denk dat Club Brugge en De Ketelaere elkaar wel gevonden hebben in een vertrek. Het grote probleem is dat De Ketelaere naar een club wil die net iets minder wil betalen", stelt Joos. "Een vertrek proberen te forceren is geen ideale oplossing, maar ik denk dat het wel in orde zal komen."

LEES OOK: Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

CDK speelt volgend seizoen bij Milan ...

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

75
75
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

55
55
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

29
29
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

22
22
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

16
16
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

122
122
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

56
56
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

93
93
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

137
137
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

106
106
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

11
11
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

385
385
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

149
149
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

114
114
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

216
216
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

256
256
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

140
140
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

353
353
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

86
86
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

127
127

Meer sportnieuws