Joos voorspelt uitkomst De Ketelaere-soap

door
Joos voorspelt uitkomst De Ketelaere-soap

Het transferdossier van Charles De Ketelaere blijft Club Brugge in zijn ban houden. Het goudhaantje heeft al enkele weken zijn zinnen gezet op een overgang naar AC Milan. Bij de Italiaanse landskampioen geldt hij ook als een absolute prioriteit, maar op clubniveau valt er maar geen akkoord uit de bus.


Verschillende betrouwbare Italiaanse bronnen melden dat CDK en zijn entourage er met Milan al een tijdje uit zijn over de persoonlijke voorwaarden. Een akkoord vinden met Club Brugge blijkt echter een pak lastiger. Blauw-Zwart zegt niet op voorhand 'neen' tegen een vertrek van zijn sterkhouder, maar wil flink wat boter bij de vis. Zo zou de minimumprijs vastgelegd zijn op 35 miljoen euro, een competitierecord. Milan weigert (tot dusver) echter om zover te gaan. De eerdere boden vanuit San Siro kwamen weliswaar in de buurt, maar waren niet voldoende om Club over de streep te trekken.

Nadat het dossier afgelopen weekend op sterven na dood leek, hebben beide clubs in de voorbije dagen opnieuw toenadering gevonden. Dinsdag was er al een meeting tussen de clubleiders in het Zwitserse Lugano. En ook woensdag zou er opnieuw zijn onderhandeld. Onder meer La Gazzetta dello Sport beweert dat Club en Milan in de recentste gesprekken naar mekaar zijn toegegroeid. Desondanks ligt er nog steeds geen toereikend bod op tafel.

HAPPY END
En dus is het maar de vraag of het alsnog tot een doorbraak zal komen. Commentator/analist Filip Joos, een kenner van het Calcio, voorspelt bij Sporza dat er uiteindelijk een 'happy end' zal volgen voor De Ketelaere. "Ik denk dat Club Brugge en De Ketelaere elkaar wel gevonden hebben in een vertrek. Het grote probleem is dat De Ketelaere naar een club wil die net iets minder wil betalen", stelt Joos. "Een vertrek proberen te forceren is geen ideale oplossing, maar ik denk dat het wel in orde zal komen."

LEES OOK: ‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

CDK speelt volgend seizoen bij Milan ...

Meest recent

De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

6
6
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

11
11
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

31
31
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

18
18
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

110
110
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

219
219
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

24
24
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

127
127
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

28
28
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

60
60
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

82
82
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

82
82
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

425
425
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

227
227
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

165
165
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

147
147
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

314
314
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

43
43
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

90
90
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

245
245
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

34
34
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

91
91
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

144
144
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

218
218
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

82
82

Meer sportnieuws