Joos voorspelt uitkomst De Ketelaere-soap

door
Joos voorspelt uitkomst De Ketelaere-soap

Het transferdossier van Charles De Ketelaere blijft Club Brugge in zijn ban houden. Het goudhaantje heeft al enkele weken zijn zinnen gezet op een overgang naar AC Milan. Bij de Italiaanse landskampioen geldt hij ook als een absolute prioriteit, maar op clubniveau valt er maar geen akkoord uit de bus.


Verschillende betrouwbare Italiaanse bronnen melden dat CDK en zijn entourage er met Milan al een tijdje uit zijn over de persoonlijke voorwaarden. Een akkoord vinden met Club Brugge blijkt echter een pak lastiger. Blauw-Zwart zegt niet op voorhand 'neen' tegen een vertrek van zijn sterkhouder, maar wil flink wat boter bij de vis. Zo zou de minimumprijs vastgelegd zijn op 35 miljoen euro, een competitierecord. Milan weigert (tot dusver) echter om zover te gaan. De eerdere boden vanuit San Siro kwamen weliswaar in de buurt, maar waren niet voldoende om Club over de streep te trekken.

Nadat het dossier afgelopen weekend op sterven na dood leek, hebben beide clubs in de voorbije dagen opnieuw toenadering gevonden. Dinsdag was er al een meeting tussen de clubleiders in het Zwitserse Lugano. En ook woensdag zou er opnieuw zijn onderhandeld. Onder meer La Gazzetta dello Sport beweert dat Club en Milan in de recentste gesprekken naar mekaar zijn toegegroeid. Desondanks ligt er nog steeds geen toereikend bod op tafel.

HAPPY END
En dus is het maar de vraag of het alsnog tot een doorbraak zal komen. Commentator/analist Filip Joos, een kenner van het Calcio, voorspelt bij Sporza dat er uiteindelijk een 'happy end' zal volgen voor De Ketelaere. "Ik denk dat Club Brugge en De Ketelaere elkaar wel gevonden hebben in een vertrek. Het grote probleem is dat De Ketelaere naar een club wil die net iets minder wil betalen", stelt Joos. "Een vertrek proberen te forceren is geen ideale oplossing, maar ik denk dat het wel in orde zal komen."

LEES OOK: Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

CDK speelt volgend seizoen bij Milan ...

Meest recent

"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

24
24
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

132
132
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

109
109
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

101
101
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

67
67
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

102
102
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

119
119
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

112
112
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

82
82
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

216
216
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

135
135
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

164
164
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

254
254
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

249
249
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

137
137
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

49
49
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

232
232
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

416
416
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

113
113
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

674
674
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

334
334
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

511
511
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

439
439
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

447
447
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

80
80

Meer sportnieuws