Joos voorspelt uitkomst De Ketelaere-soap

door
Joos voorspelt uitkomst De Ketelaere-soap

Het transferdossier van Charles De Ketelaere blijft Club Brugge in zijn ban houden. Het goudhaantje heeft al enkele weken zijn zinnen gezet op een overgang naar AC Milan. Bij de Italiaanse landskampioen geldt hij ook als een absolute prioriteit, maar op clubniveau valt er maar geen akkoord uit de bus.


Verschillende betrouwbare Italiaanse bronnen melden dat CDK en zijn entourage er met Milan al een tijdje uit zijn over de persoonlijke voorwaarden. Een akkoord vinden met Club Brugge blijkt echter een pak lastiger. Blauw-Zwart zegt niet op voorhand 'neen' tegen een vertrek van zijn sterkhouder, maar wil flink wat boter bij de vis. Zo zou de minimumprijs vastgelegd zijn op 35 miljoen euro, een competitierecord. Milan weigert (tot dusver) echter om zover te gaan. De eerdere boden vanuit San Siro kwamen weliswaar in de buurt, maar waren niet voldoende om Club over de streep te trekken.

Nadat het dossier afgelopen weekend op sterven na dood leek, hebben beide clubs in de voorbije dagen opnieuw toenadering gevonden. Dinsdag was er al een meeting tussen de clubleiders in het Zwitserse Lugano. En ook woensdag zou er opnieuw zijn onderhandeld. Onder meer La Gazzetta dello Sport beweert dat Club en Milan in de recentste gesprekken naar mekaar zijn toegegroeid. Desondanks ligt er nog steeds geen toereikend bod op tafel.

HAPPY END
En dus is het maar de vraag of het alsnog tot een doorbraak zal komen. Commentator/analist Filip Joos, een kenner van het Calcio, voorspelt bij Sporza dat er uiteindelijk een 'happy end' zal volgen voor De Ketelaere. "Ik denk dat Club Brugge en De Ketelaere elkaar wel gevonden hebben in een vertrek. Het grote probleem is dat De Ketelaere naar een club wil die net iets minder wil betalen", stelt Joos. "Een vertrek proberen te forceren is geen ideale oplossing, maar ik denk dat het wel in orde zal komen."

LEES OOK: De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

CDK speelt volgend seizoen bij Milan ...

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

50
50
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

88
88
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

141
141
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

292
292
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

107
107
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

50
50
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

542
542
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

310
310
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

128
128
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

308
308
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

861
861
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

136
136
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

326
326
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

118
118
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

340
340
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

343
343
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

132
132
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

171
171
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

332
332
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws