Joos voorspelt uitkomst De Ketelaere-soap

650
Joos voorspelt uitkomst De Ketelaere-soap

Het transferdossier van Charles De Ketelaere blijft Club Brugge in zijn ban houden. Het goudhaantje heeft al enkele weken zijn zinnen gezet op een overgang naar AC Milan. Bij de Italiaanse landskampioen geldt hij ook als een absolute prioriteit, maar op clubniveau valt er maar geen akkoord uit de bus.


Verschillende betrouwbare Italiaanse bronnen melden dat CDK en zijn entourage er met Milan al een tijdje uit zijn over de persoonlijke voorwaarden. Een akkoord vinden met Club Brugge blijkt echter een pak lastiger. Blauw-Zwart zegt niet op voorhand 'neen' tegen een vertrek van zijn sterkhouder, maar wil flink wat boter bij de vis. Zo zou de minimumprijs vastgelegd zijn op 35 miljoen euro, een competitierecord. Milan weigert (tot dusver) echter om zover te gaan. De eerdere boden vanuit San Siro kwamen weliswaar in de buurt, maar waren niet voldoende om Club over de streep te trekken.

Nadat het dossier afgelopen weekend op sterven na dood leek, hebben beide clubs in de voorbije dagen opnieuw toenadering gevonden. Dinsdag was er al een meeting tussen de clubleiders in het Zwitserse Lugano. En ook woensdag zou er opnieuw zijn onderhandeld. Onder meer La Gazzetta dello Sport beweert dat Club en Milan in de recentste gesprekken naar mekaar zijn toegegroeid. Desondanks ligt er nog steeds geen toereikend bod op tafel.

HAPPY END
En dus is het maar de vraag of het alsnog tot een doorbraak zal komen. Commentator/analist Filip Joos, een kenner van het Calcio, voorspelt bij Sporza dat er uiteindelijk een 'happy end' zal volgen voor De Ketelaere. "Ik denk dat Club Brugge en De Ketelaere elkaar wel gevonden hebben in een vertrek. Het grote probleem is dat De Ketelaere naar een club wil die net iets minder wil betalen", stelt Joos. "Een vertrek proberen te forceren is geen ideale oplossing, maar ik denk dat het wel in orde zal komen."

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

CDK speelt volgend seizoen bij Milan ...

Meest recent

Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

21
21
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

72
72
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

93
93
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

81
81
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

38
38
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

142
142
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

116
116
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

159
159
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

83
83
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

92
92
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

195
195
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

126
126
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

309
309
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

90
90
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

449
449
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

559
559
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

210
210
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

136
136
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

142
142
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

212
212
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

203
203

Meer sportnieuws