Nieuw maatje KDB? 'City duidt opvolger Bernardo aan'

door
Nieuw maatje KDB? 'City duidt opvolger Bernardo aan'

Manchester City wil komend seizoen een zoveelste poging ondernemen om met de eindzege in de Champions League aan de haal te gaan. Daarvoor werd onder meer de komst van Erling Haaland afgerond. Daarnaast wil de Engelse kampioen zijn sterkhouders aan boord houden, zo ook Bernardo Silva.


De Portugese spelmaker speelt sinds 2017 voor Manchester City en groeide daar uit tot één van de sterkhouders. Na een ietwat tegenvallend seizoen werd hij vorige zomer nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek. Maar uiteindelijk bleef Bernardo bij City en dat bleek een goede zaak voor zowel club als speler. In de voorbije jaargang groeide hij namelijk weer uit tot een absolute steunpilaar op het middenveld van Pep Guardiola.

De international ligt nog onder contract tot medio 2025 in het Etihad Stadium. De Engelse kampioen staat dan ook niet te springen om mee te werken aan een vertrek. Enkel als de absolute hoofdprijs betaald wordt, zou City op andere gedachten gebracht kunnen worden. De voorbije weken werd vooral FC Barcelona genoemd als mogelijke bestemming. De Catalanen lijken financieel niet in staat om zijn komst te bekostigen, maar dat werd ook gezegd over bepaalde andere doelwitten die ze deze zomer wél al binnenhaalden.

OPVOLGER IN BEELD
Bovendien zou Silva zelf niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een verhuis naar Camp Nou, zo zou hij erg gecharmeerd zijn door de stad Barcelona. De kans dat het deze zomer tot een transfer komt is evenwel miniem. City wel evenwel niets aan het toeval overlaten en zou al een mogelijke vervanger hebben aangeduid. Volgens L'Equipe wil de Engelse kampioen immers in zee met Lucas Paqueta als de Portugees vertrekt. Momenteel maakt de Braziliaanse international nog het mooie weer bij Olympique Lyon, maar een stap naar de Europese top lijkt voor hem slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: 'Na De Bruyne: City ziet volgende grote naam vertrekken'

In de breedte heeft City momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

Union-held scoort 9 op 10: "Eindhoven was van hem"

Slechts enkele maanden na het behalen van de landstitel, heeft Union SG opnieuw een straf stukje ...

3
3
Club slaat op hol: Ordóñez-prijs knalt door het plafond

Eén handtekening en het prijsniveau schiet mee omhoog. Met de verlenging tot 2029 verankert ...

89
89
Hasi vloekt luidop: forse tegenvaller uit ziekenboeg

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op het verradelijke tweeluik tegen Antwerp FC en AA Gent. ...

86
86
'Radicale ommekeer bij Club: tweetal krijgt harde klap'

Club Brugge staat donderdagavond voor een belangrijke thuisduel tegen AS Monaco in de Champions ...

156
156
Nederlandse pers gelooft ogen niet bij Union: twéé uitblinkers

Union SG heeft dinsdagavond op een indrukwekkende manier zijn grote debuut in de Champions League ...

233
233
'Laatste struikelblok voor overname Beerschot opgeruimd'

Met een elf op vijftien is Beerschot meer dan degelijk aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro ...

126
126
Pocognoli ziet ondanks knalprestatie toch één minpunt

Union heeft zich dinsdagavond meteen in de kijker gespeeld in de Champions League. Het pakte bij ...

76
76
Real zwoegt naar zege, sensatie in Turijn, Qarabag stunt

Dinsdagavond stonden er nog vier wedstrijden op het programma in de league phase van de Champions ...

95
95
Ait El Hadj haalt gram met geweldige goal: "Ik heb afgezien"

Union liet de voorbije jaren al straffe dingen zien in Europa, maar nu bewezen ze dat ze ook in de ...

94
94
'Nieuwe WK-shirt van Rode Duivels is uitgelekt'

De Rode Duivels kunnen in oktober een grote stap zetten richting kwalificatie voor het WK door een ...

136
136
Mulder duidt enorm verschil aan tussen Union en PSV

Union heeft dinsdagavond een geweldig debuut beleefd in de Champions League. Het pakte meteen de ...

331
331
Euforie bij Union na glansprestatie: "Ongelofelijk!"

Union schreef de voorbije jaren al een straf voetbalsprookje en dat kreeg dinsdagavond nog een extra ...

89
89
Invaller Trossard van goudwaarde: Arsenal neemt droomstart

Naast PSV-Union stond dinsdag in de vroege avond ook al de affiche tussen Athletic Bilbao en Arsenal ...

61
61
Marc Degryse laat PSV-fans in stilte achter met dit beeld

Union kwam zonet door een heel grote poort de Champions League binnen. De Belgische landskampioen ...

442
442
Weergaloos Union SG verovert Europa: "Strafste in 5 jaar"

Union SG blijft verbazen in België en ook in Europa. De Brusselaars maakten vanavond hun debuut ...

175
175
Union knalt Champions League in met wonderavond in Eindhoven

Union verbaasde vanavond Europa, zichzelf en voetbalminnend België. De landskampioen gooide de ...

124
124
Sterkhouder Anderlecht: "Dacht aan zomerse transfer"

Bij RSC Anderlecht hoopten ze deze zomer de nodige uitgaande transfers af te ronden, maar dat lukte ...

165
165
Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Arthur Vermeeren brak helemaal door onder Mark van Bommel, een coach die zelf internationale top was ...

305
305
Heisa rond schorsing Degreef: bizarre wending

Veel heisa, maar geen zware sanctie: de schorsing van Tristan Degreef (2 + 1) ligt onderaan de ...

345
345
Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

51
51
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

329
329
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

218
218
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

415
415
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

163
163
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

336
336

Meer sportnieuws