Nieuw maatje KDB? 'City duidt opvolger Bernardo aan'

175 stemmen
Nieuw maatje KDB? 'City duidt opvolger Bernardo aan'

Manchester City wil komend seizoen een zoveelste poging ondernemen om met de eindzege in de Champions League aan de haal te gaan. Daarvoor werd onder meer de komst van Erling Haaland afgerond. Daarnaast wil de Engelse kampioen zijn sterkhouders aan boord houden, zo ook Bernardo Silva.


De Portugese spelmaker speelt sinds 2017 voor Manchester City en groeide daar uit tot één van de sterkhouders. Na een ietwat tegenvallend seizoen werd hij vorige zomer nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek. Maar uiteindelijk bleef Bernardo bij City en dat bleek een goede zaak voor zowel club als speler. In de voorbije jaargang groeide hij namelijk weer uit tot een absolute steunpilaar op het middenveld van Pep Guardiola.

De international ligt nog onder contract tot medio 2025 in het Etihad Stadium. De Engelse kampioen staat dan ook niet te springen om mee te werken aan een vertrek. Enkel als de absolute hoofdprijs betaald wordt, zou City op andere gedachten gebracht kunnen worden. De voorbije weken werd vooral FC Barcelona genoemd als mogelijke bestemming. De Catalanen lijken financieel niet in staat om zijn komst te bekostigen, maar dat werd ook gezegd over bepaalde andere doelwitten die ze deze zomer wél al binnenhaalden.

OPVOLGER IN BEELD
Bovendien zou Silva zelf niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een verhuis naar Camp Nou, zo zou hij erg gecharmeerd zijn door de stad Barcelona. De kans dat het deze zomer tot een transfer komt is evenwel miniem. City wel evenwel niets aan het toeval overlaten en zou al een mogelijke vervanger hebben aangeduid. Volgens L'Equipe wil de Engelse kampioen immers in zee met Lucas Paqueta als de Portugees vertrekt. Momenteel maakt de Braziliaanse international nog het mooie weer bij Olympique Lyon, maar een stap naar de Europese top lijkt voor hem slechts een kwestie van tijd.

LEES OOK: Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

In de breedte heeft City momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

22
22
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

7
7
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

10
10
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

70
70
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

76
76
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

13
13
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

312
312
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

129
129
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

30
30
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

31
31
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

87
87
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

198
198
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

487
487
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

316
316
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

74
74
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

235
235
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

696
696
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

380
380
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

448
448
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

637
637
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

283
283
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

409
409

Meer sportnieuws