'Plan-A: Hazard krijgt uitstekend nieuws bij Real'

door
'Plan-A: Hazard krijgt uitstekend nieuws bij Real'

Binnen exact twee weken trekt ook Real Madrid zijn nieuwe seizoen op gang met de Europese Supercup tegen Eintracht Frankfurt. Die wedstrijd bereidt de Champions League-winnaar momenteel voor op Amerikaanse bodem. En daar laat Eden Hazard op een positieve manier van zich spreken.


Afgelopen weekend startte onze landgenoot in de basis tijdens de oefenmatch tegen FC Barcelona (1-0-nederlaag), maar kon hij niet bepaald overtuigen. Dinsdagnacht tegen Club America (2-2) kreeg Hazard dan weer een volledige tweede helft. En dit keer was hij wél op de afspraak. De Rode Duivel toonde zich gretig, pakte uit met enkele snedige acties, combineerde vrij vlot mee en bekroonde zijn optreden met een strafschopdoelpunt. Zijn eerste goal in 188 dagen namens Real Madrid.

Opmerkelijk: in beide oefenduels werd Hazard uitgespeeld in een centrale rol, als 'valse 9' ter vervanging van Karim Benzema. En hij lijkt steeds meer te groeien op deze positie. Dat zag ook zijn coach Carlo Ancelotti. "Eden is een uitstekende speler en wij hebben de beste Hazard nodig. In vergelijking met de partij tegen Barcelona leverde hij vandaag ook een betere wedstrijd af", vertelde de Italiaanse trainer na de match tegen de Mexicanen.

PLAN-A
Volgens Marca maakt Hazard dan ook deel van uit van Ancelotti's plannen voor volgend seizoen. Meer nog: de Belg zou zelfs het plan-A worden achter Benzema. Uiteraard is de Fransman een veel grotere killer voor doel en heeft hij veel meer duelkracht. Maar Benzema laat zich ook vaak uitzakken om de aanvallen mee op te bouwen en ruimte te creëren voor onder meer Vinicius Junior. Wat dat betreft zou Ancelotti (voorlopig) geen betere optie dan Hazard zien in zijn kern.

Bovendien moet de 31-jarige op deze positie veel minder defensieve arbeid opknappen en dus wordt hij veel minder fysiek belast, wat gezien zijn recente blessuregeschiedenis allerminst een slechte zaak is. Uiteraard moet Hazard zijn prestatie van dinsdagnacht nog bevestigen, niet in het minst tijdens officiële matchen. Maar Real is voorlopig niet van plan om een extra spits te gaan halen en is zelfs bereid om Mariano Diaz en Borja Mayoral nog te laten vertrekken. Hazard heeft dus wel degelijk een toekomst in de Spaanse hoofdstad. Aan hem om die laatste kans te grijpen, maar de eerste voortekenen zijn alvast gunstig.

LEES OOK: ‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Hazard gaat dit seizoen zijn beste vorm weer vinden ...

Meest recent

Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

12
12
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

45
45
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

17
17
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

171
171
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

62
62
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

61
61
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

134
134
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

53
53
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

228
228
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

228
228
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

251
251
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

571
571
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

88
88
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

280
280
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

437
437
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

94
94
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

339
339
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

234
234
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

573
573
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

309
309
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

435
435
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

392
392
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

323
323
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

62
62
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

272
272

Meer sportnieuws