De geruchtenmolen rond Carlos Bacca draait al geruime tijd op volle toeren. De aanvaller van
Club Brugge, die vorig seizoen nog topschutter werd in de
Jupiler Pro League, zou op concrete interesse kunnen rekenen van het Spaanse Sevilla. De Spanjaarden zouden een bod hebben uitgebracht, maar het bestuur van Club lijkt hiermee niet akkoord te gaan. Dat meldt
Het Laatste Nieuws althans.
Het bestuur van Sevilla zou naar verluidt zo'n zes miljoen euro op tafel hebben gelegd voor het goudhaantje van
Blauw-Zwart. "Te weinig", klinkt het nu. Nadat Club Brugge eerder CSKA Moskou al wandelen had gestuurd in verband met Maxime Lestienne, mag nu ook Sevilla in dat rijtje aansluiten.
Het Brugse bestuur zou zo'n tien miljoen euro willen ontvangen voor de topschutter, maar toch moeten ze nog niet vrezen. Er wordt verwacht dat de Spanjaarden eerstdaags met een nieuw voorstel zullen afkomen, dat meldt een niet nader genoemde bron. "Dit is nog maar het prille begin van de onderhandelingen", klinkt het.
LEES OOK:
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk