Union heeft nog een extra spits beet

door
Union heeft nog een extra spits beet

Het wordt uitkijken naar de prestaties van Union komend seizoen, want het zal voor de verrassende vice-kampioen niet evident worden om te bevestigen na het vertrek van onder meer Felice Mazzu, Deniz Undav, Casper Nielsen en Kaoru Mitoma. De Brusselaars haalden wel al de nodige versterkingen om hen te vervangen, waarbij Simon Adingra zich vorig weekend met een knappe goal al in de kijker speelde. Desondanks leek er voorin nog wel wat bij te mogen.


Karel Geraerts blijft ook met twee spitsen spelen en koos naast Dante Vanzeir voor zomeraankoop Dennis Eckert Ayensa. Dat moest wel, want andere spitsen heeft de nieuwe coach niet in zijn kern. Meer concurrentie was dus zeker welkom, ook met het oog op de drukke weken die eraan zitten te komen met de voorrondes van de Champions League. Union heeft nu alvast één extra spits gevonden.

Ze hebben zich namelijk weten te versterken met Gustaf Nilsson, een 25-jarige Zweed. Hij komt over van de Duitse derdeklasser Wehen Wiesbaden, waar hij het voorbije anderhalf jaar aan de slag was. Eerder kwam hij ook al uit voor Falkenberg, Bröndby, Silkeborg, Vejle en Häcken. In 2018 maakte hij ook zijn debuut voor de Zweedse nationale ploeg, in een oefeninterland tegen Estland. Enkele dagen scoorde hij tegen Denemarken ook zijn eerste doelpunt, maar het zou voorlopig ook zijn laatste interland blijken.

TWEE JAAR
Bij Wiesbaden was Nilsson in de voorbije periode goed voor een stevige 21 goals en zeven assists in 50 wedstrijden. Hij moet die lijn nu zien door te trekken in het Dudenpark, waar hij een contract voor twee jaar met optie op een extra seizoen mocht tekenen.


LEES OOK: El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Zal hij een meerwaarde zijn voor Union?

Meest recent

El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

0
0
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

25
25
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

87
87
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

40
40
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

24
24
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

14
14
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

104
104
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

208
208
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

361
361
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

164
164
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

139
139
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

141
141
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

77
77
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

63
63
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

336
336
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

83
83
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

56
56
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

57
57
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

95
95
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

203
203
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

258
258

Meer sportnieuws