Standard-aanwinst: "Kompany was teleurgesteld met mijn keuze"

door
Standard-aanwinst:

Het duurde deze zomer bijzonder lang voor er bij Standard versterking kwam, maar uiteindelijk kan Ronny Deila dezer dagen toch op twee nieuwe spelers rekenen. Daags na de openingsmatch in de competitie tegen AA Gent streek Jacob Barrett Laursen neer op Sclessin, terwijl een dag eerder al de eerste aanwinst zijn debuut gemaakt had.


Noah Ohio werd door de Rouches weggeplukt bij RB Leipzig en kreeg tegen Gent een kleine 20 minuten als invaller. De aanvaller is nog altijd maar 19 jaar oud, maar heeft desondanks al de nodige watertjes doorzwommen. Hij liet al op zeer jonge leeftijd Nederland achter zich en na passages in de jeugd van Manchester United én Manchester City belandde hij op zijn zestiende in Leipzig. Dat verhuurde hem de voorbije seizoenen aan Vitesse en Austria Wenen.

Daar was hij vorig seizoen goed voor zes goals in 30 matchen en dat bleek voldoende om zich in de kijker te spelen. Op zijn officiële voorstelling onthulde de jonge Nederlander dat niet alleen Standard aan zijn mouw trok, maar dat Vincent Kompany hem ook naar Burnley probeerde te halen.

TELEURGESTELD
"Ik heb voor Standard gekozen omdat het project me beviel. Ik had in Duitsland kunnen blijven of naar Engeland kunnen gaan, maar Ronny Deila heeft veel op me ingepraat. Zijn discours beviel me omdat hij eerlijk met me was", tekende Sudpresse namelijk op. "Ik heb Vincent Kompany, die me ook wou aantrekken, op de hoogte gebracht van mijn beslissing. Hij was een beetje teleurgesteld."

LEES OOK: Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

Was Standard de beste keuze voor hem?

Meest recent

Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

6
6
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

56
56
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

27
27
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

179
179
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

150
150
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

92
92
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

306
306
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

75
75
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

715
715
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

236
236
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

179
179
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

157
157
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

289
289
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

115
115
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

113
113
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

73
73
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

382
382
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

81
81
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

47
47
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

270
270
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

103
103
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

81
81
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

212
212
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147

Meer sportnieuws