Standard-aanwinst: "Kompany was teleurgesteld met mijn keuze"

129 stemmen
Standard-aanwinst:

Het duurde deze zomer bijzonder lang voor er bij Standard versterking kwam, maar uiteindelijk kan Ronny Deila dezer dagen toch op twee nieuwe spelers rekenen. Daags na de openingsmatch in de competitie tegen AA Gent streek Jacob Barrett Laursen neer op Sclessin, terwijl een dag eerder al de eerste aanwinst zijn debuut gemaakt had.


Noah Ohio werd door de Rouches weggeplukt bij RB Leipzig en kreeg tegen Gent een kleine 20 minuten als invaller. De aanvaller is nog altijd maar 19 jaar oud, maar heeft desondanks al de nodige watertjes doorzwommen. Hij liet al op zeer jonge leeftijd Nederland achter zich en na passages in de jeugd van Manchester United én Manchester City belandde hij op zijn zestiende in Leipzig. Dat verhuurde hem de voorbije seizoenen aan Vitesse en Austria Wenen.

Daar was hij vorig seizoen goed voor zes goals in 30 matchen en dat bleek voldoende om zich in de kijker te spelen. Op zijn officiële voorstelling onthulde de jonge Nederlander dat niet alleen Standard aan zijn mouw trok, maar dat Vincent Kompany hem ook naar Burnley probeerde te halen.

TELEURGESTELD
"Ik heb voor Standard gekozen omdat het project me beviel. Ik had in Duitsland kunnen blijven of naar Engeland kunnen gaan, maar Ronny Deila heeft veel op me ingepraat. Zijn discours beviel me omdat hij eerlijk met me was", tekende Sudpresse namelijk op. "Ik heb Vincent Kompany, die me ook wou aantrekken, op de hoogte gebracht van mijn beslissing. Hij was een beetje teleurgesteld."

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Was Standard de beste keuze voor hem?

Meest recent

Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

7
7
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

90
90
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

74
74
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

79
79
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

53
53
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

65
65
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

103
103
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

75
75
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

73
73
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

360
360
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

99
99
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

111
111
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

253
253
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

151
151
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

353
353
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

210
210
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

156
156
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

434
434
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

136
136
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

325
325
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

308
308
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

255
255
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

337
337

Meer sportnieuws