'Anderlecht-speler wekt irritatie: vertrek lonkt'

door
'Anderlecht-speler wekt irritatie: vertrek lonkt'

RSC Anderlecht is degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Tegen KV Oostende speelde Paars-Wit weliswaar een wisselvallige tweede periode, maar al bij al werd verdiend met 2-0 gewonnen. Al zal een aantal spelers zijn niveau flink moeten opkrikken om aanspraak te blijven maken op speelminuten.


Voor zijn eerste officiële wedstrijd als hoofdcoach van Anderlecht, had Felice Mazzu geen grote verrassingen in zijn basisploeg voorzien. Maar enkele wissels die hij doorvoerde sprongen wel in het oog. Toen Majeed Ashimeru in de tweede helft naar de kant moest was het bijvoorbeeld de verwachting dat de veelbelovende Kristian Arnstad zijn opwachting zou maken. In plaats daarvan gooide trainer Kristoffer Olsson in de strijd. De Zweedse international kon evenwel niet overtuigen.

Volgens La Dernière Heure zorgde Olsson zelfs voor de nodige irritatie bij de Anderlecht-supporters nadat hij enkele onnodige en dure balverliezen leed. En het werd er niet beter op toen hij na één van die balverliezen rustig terug sjokte, in plaats van te spurten om zijn foutje recht te zetten. Ook in de oefenmatchen maakte Olsson al geen te beste beurt tijdens de weinige speelminuten die hij toen kreeg.

VROEGTIJDIG VERTREK?
En zo trekt hij de lijn van in de tweede helft van vorig seizoen gewoon door. De Zweed begon aan zijn Anderlecht-avontuur als vaste titularis, maar na de winterstop kwam hij steeds minder in het stuk voor. Die trend zet zich dus verder onder de nieuwe trainer, zeker nu er met Adrien Trebel nog een extra concurrent is bij gekomen. Bij LDH stelt men zich dan ook de vraag of Olsson het inmiddels heeft opgegeven bij RSCA. De Waalse krant sluit een vertrek tijdens de huidige mercato dan ook niet uit, al zal veel afhangen of Anderlecht de poules van de Conference League haalt. In dat geval is immers een grotere kern nodig en wordt de ervaren middenvelder mogelijk gedwongen om toch te blijven.

LEES OOK: Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

Anderlecht moet Olsson laten gaan ...

Meest recent

Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

27
27
Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

77
77
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

39
39
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

11
11
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

129
129
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

151
151
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

338
338
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

21
21
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

633
633
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

41
41
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

72
72
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

163
163
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

182
182
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

98
98
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

328
328
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

76
76
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

197
197
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

293
293
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

704
704
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

1013
1013
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

322
322
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

367
367
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

67
67
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

777
777
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

166
166

Meer sportnieuws