'Anderlecht-speler wekt irritatie: vertrek lonkt'

stemmen
'Anderlecht-speler wekt irritatie: vertrek lonkt'

RSC Anderlecht is degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Tegen KV Oostende speelde Paars-Wit weliswaar een wisselvallige tweede periode, maar al bij al werd verdiend met 2-0 gewonnen. Al zal een aantal spelers zijn niveau flink moeten opkrikken om aanspraak te blijven maken op speelminuten.


Voor zijn eerste officiële wedstrijd als hoofdcoach van Anderlecht, had Felice Mazzu geen grote verrassingen in zijn basisploeg voorzien. Maar enkele wissels die hij doorvoerde sprongen wel in het oog. Toen Majeed Ashimeru in de tweede helft naar de kant moest was het bijvoorbeeld de verwachting dat de veelbelovende Kristian Arnstad zijn opwachting zou maken. In plaats daarvan gooide trainer Kristoffer Olsson in de strijd. De Zweedse international kon evenwel niet overtuigen.

Volgens La Dernière Heure zorgde Olsson zelfs voor de nodige irritatie bij de Anderlecht-supporters nadat hij enkele onnodige en dure balverliezen leed. En het werd er niet beter op toen hij na één van die balverliezen rustig terug sjokte, in plaats van te spurten om zijn foutje recht te zetten. Ook in de oefenmatchen maakte Olsson al geen te beste beurt tijdens de weinige speelminuten die hij toen kreeg.

VROEGTIJDIG VERTREK?
En zo trekt hij de lijn van in de tweede helft van vorig seizoen gewoon door. De Zweed begon aan zijn Anderlecht-avontuur als vaste titularis, maar na de winterstop kwam hij steeds minder in het stuk voor. Die trend zet zich dus verder onder de nieuwe trainer, zeker nu er met Adrien Trebel nog een extra concurrent is bij gekomen. Bij LDH stelt men zich dan ook de vraag of Olsson het inmiddels heeft opgegeven bij RSCA. De Waalse krant sluit een vertrek tijdens de huidige mercato dan ook niet uit, al zal veel afhangen of Anderlecht de poules van de Conference League haalt. In dat geval is immers een grotere kern nodig en wordt de ervaren middenvelder mogelijk gedwongen om toch te blijven.

LEES OOK: Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Anderlecht moet Olsson laten gaan ...

Meest recent

'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

15
15
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

5
5
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

137
137
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

133
133
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

181
181
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

92
92
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1018
1018
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

77
77
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

37
37
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

253
253
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

177
177
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

218
218
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

165
165
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

194
194
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

442
442
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

794
794
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

43
43
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

656
656
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

235
235
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

142
142
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

221
221
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

168
168
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

65
65
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

102
102
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

144
144

Meer sportnieuws