'Anderlecht-speler wekt irritatie: vertrek lonkt'

496 stemmen
'Anderlecht-speler wekt irritatie: vertrek lonkt'

RSC Anderlecht is degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Tegen KV Oostende speelde Paars-Wit weliswaar een wisselvallige tweede periode, maar al bij al werd verdiend met 2-0 gewonnen. Al zal een aantal spelers zijn niveau flink moeten opkrikken om aanspraak te blijven maken op speelminuten.


Voor zijn eerste officiële wedstrijd als hoofdcoach van Anderlecht, had Felice Mazzu geen grote verrassingen in zijn basisploeg voorzien. Maar enkele wissels die hij doorvoerde sprongen wel in het oog. Toen Majeed Ashimeru in de tweede helft naar de kant moest was het bijvoorbeeld de verwachting dat de veelbelovende Kristian Arnstad zijn opwachting zou maken. In plaats daarvan gooide trainer Kristoffer Olsson in de strijd. De Zweedse international kon evenwel niet overtuigen.

Volgens La Dernière Heure zorgde Olsson zelfs voor de nodige irritatie bij de Anderlecht-supporters nadat hij enkele onnodige en dure balverliezen leed. En het werd er niet beter op toen hij na één van die balverliezen rustig terug sjokte, in plaats van te spurten om zijn foutje recht te zetten. Ook in de oefenmatchen maakte Olsson al geen te beste beurt tijdens de weinige speelminuten die hij toen kreeg.

VROEGTIJDIG VERTREK?
En zo trekt hij de lijn van in de tweede helft van vorig seizoen gewoon door. De Zweed begon aan zijn Anderlecht-avontuur als vaste titularis, maar na de winterstop kwam hij steeds minder in het stuk voor. Die trend zet zich dus verder onder de nieuwe trainer, zeker nu er met Adrien Trebel nog een extra concurrent is bij gekomen. Bij LDH stelt men zich dan ook de vraag of Olsson het inmiddels heeft opgegeven bij RSCA. De Waalse krant sluit een vertrek tijdens de huidige mercato dan ook niet uit, al zal veel afhangen of Anderlecht de poules van de Conference League haalt. In dat geval is immers een grotere kern nodig en wordt de ervaren middenvelder mogelijk gedwongen om toch te blijven.

LEES OOK: OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

Anderlecht moet Olsson laten gaan ...

Meest recent

‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

71
71
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

31
31
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

36
36
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

211
211
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

123
123
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

179
179
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

76
76
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

140
140
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

277
277
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

157
157
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

139
139
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

205
205
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

766
766
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

162
162
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

580
580
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

577
577
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

378
378
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

265
265
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

228
228
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

81
81
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

283
283
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

66
66
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

316
316
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

111
111

Meer sportnieuws