'Anderlecht-speler wekt irritatie: vertrek lonkt'

door
'Anderlecht-speler wekt irritatie: vertrek lonkt'

RSC Anderlecht is degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Tegen KV Oostende speelde Paars-Wit weliswaar een wisselvallige tweede periode, maar al bij al werd verdiend met 2-0 gewonnen. Al zal een aantal spelers zijn niveau flink moeten opkrikken om aanspraak te blijven maken op speelminuten.


Voor zijn eerste officiële wedstrijd als hoofdcoach van Anderlecht, had Felice Mazzu geen grote verrassingen in zijn basisploeg voorzien. Maar enkele wissels die hij doorvoerde sprongen wel in het oog. Toen Majeed Ashimeru in de tweede helft naar de kant moest was het bijvoorbeeld de verwachting dat de veelbelovende Kristian Arnstad zijn opwachting zou maken. In plaats daarvan gooide trainer Kristoffer Olsson in de strijd. De Zweedse international kon evenwel niet overtuigen.

Volgens La Dernière Heure zorgde Olsson zelfs voor de nodige irritatie bij de Anderlecht-supporters nadat hij enkele onnodige en dure balverliezen leed. En het werd er niet beter op toen hij na één van die balverliezen rustig terug sjokte, in plaats van te spurten om zijn foutje recht te zetten. Ook in de oefenmatchen maakte Olsson al geen te beste beurt tijdens de weinige speelminuten die hij toen kreeg.

VROEGTIJDIG VERTREK?
En zo trekt hij de lijn van in de tweede helft van vorig seizoen gewoon door. De Zweed begon aan zijn Anderlecht-avontuur als vaste titularis, maar na de winterstop kwam hij steeds minder in het stuk voor. Die trend zet zich dus verder onder de nieuwe trainer, zeker nu er met Adrien Trebel nog een extra concurrent is bij gekomen. Bij LDH stelt men zich dan ook de vraag of Olsson het inmiddels heeft opgegeven bij RSCA. De Waalse krant sluit een vertrek tijdens de huidige mercato dan ook niet uit, al zal veel afhangen of Anderlecht de poules van de Conference League haalt. In dat geval is immers een grotere kern nodig en wordt de ervaren middenvelder mogelijk gedwongen om toch te blijven.

LEES OOK: Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Anderlecht moet Olsson laten gaan ...

Meest recent

Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

6
6
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

18
18
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

41
41
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

77
77
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

135
135
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

230
230
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

293
293
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

105
105
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

91
91
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

188
188
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

573
573
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

208
208
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

756
756
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

205
205
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

133
133
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

165
165
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

248
248
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

677
677
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

74
74
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

394
394
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

341
341
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

188
188
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

442
442
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

208
208
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

75
75

Meer sportnieuws