'Anderlecht-speler wekt irritatie: vertrek lonkt'

door
'Anderlecht-speler wekt irritatie: vertrek lonkt'

RSC Anderlecht is degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Tegen KV Oostende speelde Paars-Wit weliswaar een wisselvallige tweede periode, maar al bij al werd verdiend met 2-0 gewonnen. Al zal een aantal spelers zijn niveau flink moeten opkrikken om aanspraak te blijven maken op speelminuten.


Voor zijn eerste officiële wedstrijd als hoofdcoach van Anderlecht, had Felice Mazzu geen grote verrassingen in zijn basisploeg voorzien. Maar enkele wissels die hij doorvoerde sprongen wel in het oog. Toen Majeed Ashimeru in de tweede helft naar de kant moest was het bijvoorbeeld de verwachting dat de veelbelovende Kristian Arnstad zijn opwachting zou maken. In plaats daarvan gooide trainer Kristoffer Olsson in de strijd. De Zweedse international kon evenwel niet overtuigen.

Volgens La Dernière Heure zorgde Olsson zelfs voor de nodige irritatie bij de Anderlecht-supporters nadat hij enkele onnodige en dure balverliezen leed. En het werd er niet beter op toen hij na één van die balverliezen rustig terug sjokte, in plaats van te spurten om zijn foutje recht te zetten. Ook in de oefenmatchen maakte Olsson al geen te beste beurt tijdens de weinige speelminuten die hij toen kreeg.

VROEGTIJDIG VERTREK?
En zo trekt hij de lijn van in de tweede helft van vorig seizoen gewoon door. De Zweed begon aan zijn Anderlecht-avontuur als vaste titularis, maar na de winterstop kwam hij steeds minder in het stuk voor. Die trend zet zich dus verder onder de nieuwe trainer, zeker nu er met Adrien Trebel nog een extra concurrent is bij gekomen. Bij LDH stelt men zich dan ook de vraag of Olsson het inmiddels heeft opgegeven bij RSCA. De Waalse krant sluit een vertrek tijdens de huidige mercato dan ook niet uit, al zal veel afhangen of Anderlecht de poules van de Conference League haalt. In dat geval is immers een grotere kern nodig en wordt de ervaren middenvelder mogelijk gedwongen om toch te blijven.

LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Anderlecht moet Olsson laten gaan ...

Meest recent

Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

5
5
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

8
8
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

37
37
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

11
11
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

372
372
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

146
146
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

129
129
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

65
65
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

76
76
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

44
44
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

71
71
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

513
513
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

117
117
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

275
275
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

40
40
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

548
548
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

253
253
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

73
73
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

136
136
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

75
75
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

387
387
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

342
342
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

116
116
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

220
220
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

276
276

Meer sportnieuws