'Club Brugge sluit opmerkelijke Okereke-deal'

door
'Club Brugge sluit opmerkelijke Okereke-deal'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op zijn eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen, aanstaande zondag wacht voor de landskampioen een bezoek aan KAS Eupen. In aanloop naar die partij zijn de Bruggelingen nog volop bezig met het ontrollen van de transferplannen. Zo lijkt een oplossing in de maak voor David Okereke.


Naast het aantrekken versterking aan inkomende zijde, belooft het vooral op uitgaand vlak nog een druk slot van de zomermercato te worden voor de landskampioen. Bepaalde smaakmakers, met name Noa Lang en Charles De Ketelaere, hebben namelijk hun zinnen gezet op een nieuwe stap in hun carrière. Daarnaast zal Blauw-Zwart ook een oplossing moeten vinden voor een aantal spelers dat geen hoofdrol speelt in de sportieve plannen.

Okekere is daar alvast eentje van. In de zomer van 2019 betaalde Club nog een slordige 8 miljoen euro om hem naar Jan Breydel te halen. Maar ondanks een veelbelovende start kon de Nigeriaan het niet waarmaken. In het voorbije seizoen werd hij dan ook met wisselend succes verhuurd aan het Italiaanse Venezia. Die uitleenbeurt kreeg echter geen vervolg en dus moet de aanvaller normaal gezien terugkeren naar Brugge. Maar ook Hoefkens bleek niet van plan om veel op hem beroep te doen.

CONTRACTVERLENGING + HUURBEURT
De aanvaller liet zelf dan ook verstaan dat hij opnieuw wou vertrekken. En Okereke lijkt nu ook zijn zin te gaan krijgen. Zo staat de Nigeriaan op punt om terug te keren naar de Serie A. Dinsdag al geraakte bekend dat promovendus US Cremonese aan zijn mouw trekt. Er werd gewag gemaakt van een definitieve transfer naar Lombardije. Maar volgens de bekende transferwatcher Nicolo Schira is dat niet het geval. De regelmatig goed ingevoerde Italiaanse journalist beweert namelijk dat het om een huurdeal met aankoopoptie gaat. Okereke zou dan wel eerst zijn aflopende contract bij Club verlengen tot medio 2025, om te voorkomen dat hij niet gratis de deur uitwandelt.

LEES OOK: Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

Club heeft Okereke te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

26
26
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

20
20
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

42
42
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

56
56
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

83
83
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

24
24
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

72
72
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

247
247
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

107
107
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

183
183
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

192
192
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

88
88
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

86
86
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

344
344
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

331
331
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

304
304
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

440
440
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

371
371

Meer sportnieuws