'Club Brugge sluit opmerkelijke Okereke-deal'

380 stemmen
'Club Brugge sluit opmerkelijke Okereke-deal'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op zijn eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen, aanstaande zondag wacht voor de landskampioen een bezoek aan KAS Eupen. In aanloop naar die partij zijn de Bruggelingen nog volop bezig met het ontrollen van de transferplannen. Zo lijkt een oplossing in de maak voor David Okereke.


Naast het aantrekken versterking aan inkomende zijde, belooft het vooral op uitgaand vlak nog een druk slot van de zomermercato te worden voor de landskampioen. Bepaalde smaakmakers, met name Noa Lang en Charles De Ketelaere, hebben namelijk hun zinnen gezet op een nieuwe stap in hun carrière. Daarnaast zal Blauw-Zwart ook een oplossing moeten vinden voor een aantal spelers dat geen hoofdrol speelt in de sportieve plannen.

Okekere is daar alvast eentje van. In de zomer van 2019 betaalde Club nog een slordige 8 miljoen euro om hem naar Jan Breydel te halen. Maar ondanks een veelbelovende start kon de Nigeriaan het niet waarmaken. In het voorbije seizoen werd hij dan ook met wisselend succes verhuurd aan het Italiaanse Venezia. Die uitleenbeurt kreeg echter geen vervolg en dus moet de aanvaller normaal gezien terugkeren naar Brugge. Maar ook Hoefkens bleek niet van plan om veel op hem beroep te doen.

CONTRACTVERLENGING + HUURBEURT
De aanvaller liet zelf dan ook verstaan dat hij opnieuw wou vertrekken. En Okereke lijkt nu ook zijn zin te gaan krijgen. Zo staat de Nigeriaan op punt om terug te keren naar de Serie A. Dinsdag al geraakte bekend dat promovendus US Cremonese aan zijn mouw trekt. Er werd gewag gemaakt van een definitieve transfer naar Lombardije. Maar volgens de bekende transferwatcher Nicolo Schira is dat niet het geval. De regelmatig goed ingevoerde Italiaanse journalist beweert namelijk dat het om een huurdeal met aankoopoptie gaat. Okereke zou dan wel eerst zijn aflopende contract bij Club verlengen tot medio 2025, om te voorkomen dat hij niet gratis de deur uitwandelt.

LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Club heeft Okereke te snel afgeschreven ...

Meest recent

"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

17
17
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

20
20
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

36
36
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

354
354
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

430
430
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

104
104
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

305
305
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

156
156
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

254
254
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

187
187
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1066
1066
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

80
80
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

432
432
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

266
266
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

663
663
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

768
768
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

83
83
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

171
171
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

809
809
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

174
174
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125

Meer sportnieuws