'Genk mag topdoelwit definitief vergeten'

door
'Genk mag topdoelwit definitief vergeten'

KRC Genk is afgelopen weekend aan zijn seizoen begonnen met een flinke domper; want in blessuretijd liep het op Club Brugge nog tegen een nederlaag aan. Tot overmaat van ramp zag het vlak voor rust nog eens Luca Oyen uitvallen met een zware knieblessure en lijkt Cyriel Dessers nu ook nog eens op weg naar de uitgang. Er komt nog meer slecht nieuws voor de Limburgers.


Genk hoopte ook zijn middenveld nog te kunnen versterken, maar mag zijn voornaamste doelwit nu schrappen. Na het vertrek van Kristian Thorstvedt naar Sassuolo sloeg Genk al snel toe met de komst van Nicolas Castro, maar het wou ook nog diens landgenoot Fausto Vera naar de Cegeka Arena zien te lokken. De hoop daarop mag nu echter helemaal opgegeven worden.

Het was de voorbije dagen al duidelijk geworden dat Corinthians het pleit aan het winnen was en de Brazilianen hebben de komst van Vera nu helemaal afgerond. De middenvelder tekende een contract tot 2026 en volgens transfergoeroe Fabrizio Romano legde Corinthians uiteindelijk 8 miljoen euro op tafel voor zijn diensten.

LANGER LIJSTJE
Het shoppinglijstje van Genk wordt dus weer wat langer, want de zoektocht naar een middenvelder kan weer herbeginnen. Daarnaast is door de blessure van Oyen ook een extra flankaanvaller plots een prioriteit. En als Dessers vertrekt, lijkt ook een bijkomende spits geen overbodige luxe. Er ligt dus werk op de plank voor technisch directeur Dimitri de Condé.


LEES OOK: Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Heeft Genk nog een middenvelder nodig?

Meest recent

'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

2
2
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

19
19
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

106
106
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

62
62
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

114
114
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

143
143
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

325
325
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

241
241
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

72
72
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

589
589
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

198
198
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

232
232
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

218
218
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

96
96
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

54
54
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

167
167
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

509
509
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

216
216
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

98
98
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

428
428
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

537
537
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

61
61
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

215
215
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

738
738
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

205
205

Meer sportnieuws