‘JPL-clubs krijgen Mertens-signaal’

door
‘JPL-clubs krijgen Mertens-signaal’

Dries Mertens heeft Napoli verlaten en de 35-jarige aanvaller gaat één van de komende weken een nieuwe club moeten zoeken. Aan interesse geen gebrek, maar de Rode Duivel heeft al enkele voorstellen naast zich neergelegd.


Volgens het doorgaans goed geïnformeerde La Gazetta dello Sport heeft Mertens de afgelopen weken voorstellen uit Qatar en Saudi-Arabië geweigerd. De Belgische aanvaller wil nog dolgraag meegaan naar het WK in Qatar van komende winter en een overstap naar dergelijke competities passen dan ook niet in zijn planning. De Major League Soccer is wel van een hoog niveau en ook daar werd Mertens aan gelinkt, maar het is niet bekend of de ex-jeugdspeler van AA Gent en RSC Anderlecht openstaat voor dergelijke uitdaging.

EUROPA

Mertens werd ook gelinkt aan clubs zoals AS Roma, Lazio en Salernitana, maar de kans is ook groot dat hij Italië zou gaan verlaten. De aanvaller zou niet voor een andere Italiaanse club dan Napoli kunnen spelen. Het is en blijft de club van zijn hart, ondanks het koude afscheid dat hij er kreeg. Mertens bestudeert nu andere Europese voorstellen.

Valencia is een naam die al vaker de ronde deed en ook Royal Antwerp FC werd al genoemd, net als Olympique Marseille. Het is en blijft afwachten voor welke uitdaging Mertens zal kiezen, maar het staat wellicht ook vast dat Mertens in een aangename stad hoopt te vertoeven. De afgelopen jaren was hij enorm gelukkig in de stad Napels en ook de leefomgeving zal deels meespelen in de keuze van Mertens.

LEES OOK: ‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Zal hij terugkeren naar België?

Meest recent

Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

2
2
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

46
46
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

47
47
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

50
50
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

12
12
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

136
136
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

118
118
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

98
98
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

77
77
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

16
16
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

214
214
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

40
40
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

55
55
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

66
66
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

113
113
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

230
230
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

473
473
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

216
216
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

373
373
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

234
234
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

135
135
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

380
380
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

616
616
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

245
245
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

301
301

Meer sportnieuws