‘JPL-clubs krijgen Mertens-signaal’

door
‘JPL-clubs krijgen Mertens-signaal’

Dries Mertens heeft Napoli verlaten en de 35-jarige aanvaller gaat één van de komende weken een nieuwe club moeten zoeken. Aan interesse geen gebrek, maar de Rode Duivel heeft al enkele voorstellen naast zich neergelegd.


Volgens het doorgaans goed geïnformeerde La Gazetta dello Sport heeft Mertens de afgelopen weken voorstellen uit Qatar en Saudi-Arabië geweigerd. De Belgische aanvaller wil nog dolgraag meegaan naar het WK in Qatar van komende winter en een overstap naar dergelijke competities passen dan ook niet in zijn planning. De Major League Soccer is wel van een hoog niveau en ook daar werd Mertens aan gelinkt, maar het is niet bekend of de ex-jeugdspeler van AA Gent en RSC Anderlecht openstaat voor dergelijke uitdaging.

EUROPA

Mertens werd ook gelinkt aan clubs zoals AS Roma, Lazio en Salernitana, maar de kans is ook groot dat hij Italië zou gaan verlaten. De aanvaller zou niet voor een andere Italiaanse club dan Napoli kunnen spelen. Het is en blijft de club van zijn hart, ondanks het koude afscheid dat hij er kreeg. Mertens bestudeert nu andere Europese voorstellen.

Valencia is een naam die al vaker de ronde deed en ook Royal Antwerp FC werd al genoemd, net als Olympique Marseille. Het is en blijft afwachten voor welke uitdaging Mertens zal kiezen, maar het staat wellicht ook vast dat Mertens in een aangename stad hoopt te vertoeven. De afgelopen jaren was hij enorm gelukkig in de stad Napels en ook de leefomgeving zal deels meespelen in de keuze van Mertens.

LEES OOK: Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

Zal hij terugkeren naar België?

Meest recent

Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

38
38
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

42
42
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

100
100
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

119
119
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

301
301
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

237
237
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

70
70
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

555
555
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

189
189
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

227
227
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

215
215
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

95
95
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

50
50
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

165
165
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

496
496
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

206
206
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

97
97
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

418
418
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

519
519
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

59
59
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

210
210
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

729
729
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

203
203
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

151
151
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

205
205

Meer sportnieuws