‘JPL-clubs krijgen Mertens-signaal’

door
‘JPL-clubs krijgen Mertens-signaal’

Dries Mertens heeft Napoli verlaten en de 35-jarige aanvaller gaat één van de komende weken een nieuwe club moeten zoeken. Aan interesse geen gebrek, maar de Rode Duivel heeft al enkele voorstellen naast zich neergelegd.


Volgens het doorgaans goed geïnformeerde La Gazetta dello Sport heeft Mertens de afgelopen weken voorstellen uit Qatar en Saudi-Arabië geweigerd. De Belgische aanvaller wil nog dolgraag meegaan naar het WK in Qatar van komende winter en een overstap naar dergelijke competities passen dan ook niet in zijn planning. De Major League Soccer is wel van een hoog niveau en ook daar werd Mertens aan gelinkt, maar het is niet bekend of de ex-jeugdspeler van AA Gent en RSC Anderlecht openstaat voor dergelijke uitdaging.

EUROPA

Mertens werd ook gelinkt aan clubs zoals AS Roma, Lazio en Salernitana, maar de kans is ook groot dat hij Italië zou gaan verlaten. De aanvaller zou niet voor een andere Italiaanse club dan Napoli kunnen spelen. Het is en blijft de club van zijn hart, ondanks het koude afscheid dat hij er kreeg. Mertens bestudeert nu andere Europese voorstellen.

Valencia is een naam die al vaker de ronde deed en ook Royal Antwerp FC werd al genoemd, net als Olympique Marseille. Het is en blijft afwachten voor welke uitdaging Mertens zal kiezen, maar het staat wellicht ook vast dat Mertens in een aangename stad hoopt te vertoeven. De afgelopen jaren was hij enorm gelukkig in de stad Napels en ook de leefomgeving zal deels meespelen in de keuze van Mertens.

LEES OOK: KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Zal hij terugkeren naar België?

Meest recent

Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

26
26
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

53
53
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

239
239
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

95
95
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

245
245
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

53
53
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

158
158
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

382
382
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

135
135
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

236
236
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

115
115
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

166
166
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

88
88
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

931
931
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

95
95
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

238
238
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

346
346
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

334
334
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

254
254
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

251
251
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

278
278
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

489
489
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

598
598
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

92
92

Meer sportnieuws