‘JPL-clubs krijgen Mertens-signaal’

door
‘JPL-clubs krijgen Mertens-signaal’

Dries Mertens heeft Napoli verlaten en de 35-jarige aanvaller gaat één van de komende weken een nieuwe club moeten zoeken. Aan interesse geen gebrek, maar de Rode Duivel heeft al enkele voorstellen naast zich neergelegd.


Volgens het doorgaans goed geïnformeerde La Gazetta dello Sport heeft Mertens de afgelopen weken voorstellen uit Qatar en Saudi-Arabië geweigerd. De Belgische aanvaller wil nog dolgraag meegaan naar het WK in Qatar van komende winter en een overstap naar dergelijke competities passen dan ook niet in zijn planning. De Major League Soccer is wel van een hoog niveau en ook daar werd Mertens aan gelinkt, maar het is niet bekend of de ex-jeugdspeler van AA Gent en RSC Anderlecht openstaat voor dergelijke uitdaging.

EUROPA

Mertens werd ook gelinkt aan clubs zoals AS Roma, Lazio en Salernitana, maar de kans is ook groot dat hij Italië zou gaan verlaten. De aanvaller zou niet voor een andere Italiaanse club dan Napoli kunnen spelen. Het is en blijft de club van zijn hart, ondanks het koude afscheid dat hij er kreeg. Mertens bestudeert nu andere Europese voorstellen.

Valencia is een naam die al vaker de ronde deed en ook Royal Antwerp FC werd al genoemd, net als Olympique Marseille. Het is en blijft afwachten voor welke uitdaging Mertens zal kiezen, maar het staat wellicht ook vast dat Mertens in een aangename stad hoopt te vertoeven. De afgelopen jaren was hij enorm gelukkig in de stad Napels en ook de leefomgeving zal deels meespelen in de keuze van Mertens.

Zal hij terugkeren naar België?

Meest recent

Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

100
100
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

136
136
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

38
38
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

71
71
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

47
47
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

279
279
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

281
281
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

152
152
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

67
67
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

227
227
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

148
148
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

444
444
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

77
77
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

62
62
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

70
70
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

309
309
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

291
291
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

47
47
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

251
251
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

155
155
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

457
457
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

71
71
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

291
291
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1521
1521
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

465
465

Meer sportnieuws