Albert duidelijk: "Hij moet bij Standard blijven"

door
Albert duidelijk:

Standard knokte zich afgelopen weekend naar een punt op de openingsspeeldag. De Rouches maakten een achterstand in het slot nog ongedaan dankzij een kopbaldoelpunt van verdediger Noë Dussenne. Ronny Deila begint zo met een goed gevoel aan zijn uitdaging in de Vurige Stede.


De Noor wilde het vuur er terug in krijgen bij Standard, iets wat vorig seizoen een beetje uit de rangen verdwenen was. Deila zal tevreden zijn over wat hij zag. De Luikenaars namen de leiding via Selim Amallah. De Marokkaan lokte de penalty uit en zette hem zelf om. Gent was voor de drie punten naar Sclessin gekomen. Die ambitie maakte het in de tweede helft duidelijk.

Smaakmaker Tissoudali prikte de gelijkmaker voorbij Bodart. Lemajic maakte het Gentse feestje wat later compleet door de 1-2 binnen te koppen. Toch zat het venijn hem in de staart. De al eerder genoemde Dussenne hield een punt thuis. Een prestatie die perspectieven en hoop biedt voor de Luikse fans. Op speeldag 2 staat Standard opnieuw voor een moeilijke opdracht. Het trekt dan naar KRC Genk. De Limburgers willen zich ongetwijfeld herpakken na het verlies tegen Club Brugge op Jan Breydel.

ALBERT

Ex-Rode Duivel Philippe Albert volgde de prestatie van Standard van dichtbij. Hij zag Amallah uitblinken. "Amallah was geweldig. Hij werd vorige week uitgefloten, maar hij heeft het goedgemaakt met het publiek. Zijn coach heeft vertrouwen in hem. Hij moet blijven", wordt Albert geciteerd door RTBF. Amallah gaf zelf niet zo lang geleden aan dat hij andere oorden wil opzoeken. Het is uitkijken of hij nu gehoor geeft aan de woorden van Albert en op post blijft.

LEES OOK: Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Zal hij blijven?

Meest recent

Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

34
34
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

23
23
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

98
98
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

46
46
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

39
39
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

153
153
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

185
185
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

44
44
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

117
117
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

393
393
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

94
94
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

75
75
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

720
720
'Transfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

204
204
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

194
194
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

185
185
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

188
188
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

466
466
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

40
40
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

57
57
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

169
169
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

31
31
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

266
266
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

411
411
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

186
186

Meer sportnieuws