Albert duidelijk: "Hij moet bij Standard blijven"

door
Albert duidelijk:

Standard knokte zich afgelopen weekend naar een punt op de openingsspeeldag. De Rouches maakten een achterstand in het slot nog ongedaan dankzij een kopbaldoelpunt van verdediger Noë Dussenne. Ronny Deila begint zo met een goed gevoel aan zijn uitdaging in de Vurige Stede.


De Noor wilde het vuur er terug in krijgen bij Standard, iets wat vorig seizoen een beetje uit de rangen verdwenen was. Deila zal tevreden zijn over wat hij zag. De Luikenaars namen de leiding via Selim Amallah. De Marokkaan lokte de penalty uit en zette hem zelf om. Gent was voor de drie punten naar Sclessin gekomen. Die ambitie maakte het in de tweede helft duidelijk.

Smaakmaker Tissoudali prikte de gelijkmaker voorbij Bodart. Lemajic maakte het Gentse feestje wat later compleet door de 1-2 binnen te koppen. Toch zat het venijn hem in de staart. De al eerder genoemde Dussenne hield een punt thuis. Een prestatie die perspectieven en hoop biedt voor de Luikse fans. Op speeldag 2 staat Standard opnieuw voor een moeilijke opdracht. Het trekt dan naar KRC Genk. De Limburgers willen zich ongetwijfeld herpakken na het verlies tegen Club Brugge op Jan Breydel.

ALBERT

Ex-Rode Duivel Philippe Albert volgde de prestatie van Standard van dichtbij. Hij zag Amallah uitblinken. "Amallah was geweldig. Hij werd vorige week uitgefloten, maar hij heeft het goedgemaakt met het publiek. Zijn coach heeft vertrouwen in hem. Hij moet blijven", wordt Albert geciteerd door RTBF. Amallah gaf zelf niet zo lang geleden aan dat hij andere oorden wil opzoeken. Het is uitkijken of hij nu gehoor geeft aan de woorden van Albert en op post blijft.

LEES OOK: Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Zal hij blijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

44
44
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

34
34
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

43
43
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

24
24
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

356
356
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

33
33
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

308
308
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

491
491
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

252
252
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

486
486
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

232
232
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

330
330
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

933
933
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

409
409
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

458
458
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

124
124
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

233
233
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

321
321
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

416
416
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

55
55
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

512
512
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

92
92
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

75
75
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

30
30
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

262
262

Meer sportnieuws