Albert duidelijk: "Hij moet bij Standard blijven"

door
Albert duidelijk:

Standard knokte zich afgelopen weekend naar een punt op de openingsspeeldag. De Rouches maakten een achterstand in het slot nog ongedaan dankzij een kopbaldoelpunt van verdediger Noë Dussenne. Ronny Deila begint zo met een goed gevoel aan zijn uitdaging in de Vurige Stede.


De Noor wilde het vuur er terug in krijgen bij Standard, iets wat vorig seizoen een beetje uit de rangen verdwenen was. Deila zal tevreden zijn over wat hij zag. De Luikenaars namen de leiding via Selim Amallah. De Marokkaan lokte de penalty uit en zette hem zelf om. Gent was voor de drie punten naar Sclessin gekomen. Die ambitie maakte het in de tweede helft duidelijk.

Smaakmaker Tissoudali prikte de gelijkmaker voorbij Bodart. Lemajic maakte het Gentse feestje wat later compleet door de 1-2 binnen te koppen. Toch zat het venijn hem in de staart. De al eerder genoemde Dussenne hield een punt thuis. Een prestatie die perspectieven en hoop biedt voor de Luikse fans. Op speeldag 2 staat Standard opnieuw voor een moeilijke opdracht. Het trekt dan naar KRC Genk. De Limburgers willen zich ongetwijfeld herpakken na het verlies tegen Club Brugge op Jan Breydel.

ALBERT

Ex-Rode Duivel Philippe Albert volgde de prestatie van Standard van dichtbij. Hij zag Amallah uitblinken. "Amallah was geweldig. Hij werd vorige week uitgefloten, maar hij heeft het goedgemaakt met het publiek. Zijn coach heeft vertrouwen in hem. Hij moet blijven", wordt Albert geciteerd door RTBF. Amallah gaf zelf niet zo lang geleden aan dat hij andere oorden wil opzoeken. Het is uitkijken of hij nu gehoor geeft aan de woorden van Albert en op post blijft.

LEES OOK: Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Zal hij blijven?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

24
24
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

24
24
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

52
52
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

28
28
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

128
128
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

54
54
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

178
178
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

567
567
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

244
244
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

200
200
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

102
102
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

64
64
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

109
109
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

726
726
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

194
194
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

329
329
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

150
150

Meer sportnieuws