Standard-speler moet voor politierechtbank verschijnen

door
Standard-speler moet voor politierechtbank verschijnen

Standard begon met een gelijkspel aan de JPL. De Rouches haalden een achterstand op tegen AA Gent en beginnen dus degelijk aan hun nieuwe seizoen.


De thuisploeg had na een dik halfuur zelfs de leiding genomen. Amallah lokte een penalty uit en zette die daarna zelf om. Gent bleef niet bij de pakken zitten. De Buffalo's gingen na de rust erop en erover. Tissoudali prikte de gelijkmaker tegen de touwen. Lemajic leek de bezoekers tien minuten voor tijd de volle buit te schenken. Dussenne wilde echter niet met lege handen achterblijven. De verdediger kopte de gelijkmaker hard tegen de netten: 2-2. Een billijk gelijkspel voor Gent, een mentale opsteker voor Standard na een erg pover vorig seizoen.

Aron Donnum mocht in de basis starten bij de thuisploeg. De Noor mocht 72 minuten blijven staan en mocht dan gaan rusten. Een aantal dagen na het duel tegen Gent haalt de speler nu het nieuws om een extrasportieve reden. Zo weet onder meer Het Laatste Nieuws dat de buitenspeler vorige woensdag tijdens een controle in Tongeren betrapt werd op rijden zonder rijbewijs. Zijn auto bleek ook niet gekeurd. Donnum zal het mogen uitleggen voor de politierechtbank.

STANDARD REAGEERT

Standard gaf meer uitleg over het incident, dat de club van dichterbij zal bekijken. Dan zal beslist worden of Donnum een straf krijgt of niet. "Aron is momenteel bezig met leren autorijden om een rijbewijs te krijgen", klinkt het bij de bovengenoemde krant. "Hij zat samen met zijn vriendin in de wagen, maar wist niet dat zij hem volgens de Belgische wetgeving niet mocht begeleiden. Dønnums vriendin heeft namelijk nog niet lang genoeg een Belgisch rijbewijs. Hij heeft dit rustig uitgelegd aan de politie en mocht ook gewoon vertrekken."

LEES OOK: Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

Moet Standard zijn speler straffen?

Meest recent

Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

52
52
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

98
98
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

21
21
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

79
79
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

227
227
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

74
74
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

126
126
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

74
74
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

126
126
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

58
58
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

581
581
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

80
80
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

199
199
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

310
310
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

310
310
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

232
232
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

235
235
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

264
264
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

454
454
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

498
498
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

87
87
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

297
297
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

173
173
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

205
205

Meer sportnieuws