Anderlecht-titularis dreigt uit de boot te vallen

door
Anderlecht-titularis dreigt uit de boot te vallen

RSC Anderlecht zette in zijn oefencampagne al enkele veelbelovende resultaten neer en kon die lijn ook doortrekken tijdens de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo werd zondagavond met 2-0 gewonnen van KV Oostende. En daar speelde het nieuwe spitsenduo een belangrijke rol in.


Sebastiano Esposito kon dan wel niet scoren, tegen KVO werd andermaal duidelijk dat hij dit seizoen zal worden uitgespeeld als diepste man in de basiself. Daarnaast had Fabio Silva nog geen 10 minuten nodig om zijn eerste goal in paars-witte loondienst te scoren. De twee huurlingen, die ook naast het veld goed met mekaar overweg kunnen, lijken dan ook voorbestemd om samen de nieuwe voorlinie te gaan dragen.

Maar dat betekent niet voor iedereen goed nieuws. Volgens SudPresse moet vooral Lior Refaelov gaan vrezen voor zijn plek. Hoewel hij inmiddels weer 36 jaar is, was de voormalige Gouden Schoen vorig seizoen één van de bepalende spelers. Nu dreigt hij echter naast een basisplaats te vallen door het veelbelovende optreden van Silva. In principe zou hij ook op de plek van Yari Verschaeren kunnen spelen, maar die is helemaal aan het ontbolsteren in het systeem van Felice Mazzu en zal dus niet snel naast de basiself vallen.

HOPEN OP EUROPA
Refaelov zou wel kunnen uitgespeeld worden als luxe-joker, maar ook wat dat betreft zijn de plaatsjes voorin duur. Benito Raman zorgt bijvoorbeeld voor veel meer diepgang, wat beter past binnen de Mazzu-filosofie. En binnen de club wordt dit seizoen ook heel wat verwacht van de jonge Mario Stroeykens. Het is dus te hopen dat Anderlecht zich kan plaatsen voor de Europese poulefase, zo niet dreigt het een erg rustig seizoen te worden voor Refaelov.

LEES OOK: Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

Denkt u dat Refaelov dit seizoen nog vaak zal spelen?

Meest recent

Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

8
8
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

29
29
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

37
37
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

186
186
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

24
24
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

12
12
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

333
333
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

359
359
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

69
69
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

278
278
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

238
238
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

172
172
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

36
36
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

283
283
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

137
137
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

352
352
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

246
246
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

283
283
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

405
405
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

187
187
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

157
157

Meer sportnieuws