Anderlecht-titularis dreigt uit de boot te vallen

door
Anderlecht-titularis dreigt uit de boot te vallen

RSC Anderlecht zette in zijn oefencampagne al enkele veelbelovende resultaten neer en kon die lijn ook doortrekken tijdens de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo werd zondagavond met 2-0 gewonnen van KV Oostende. En daar speelde het nieuwe spitsenduo een belangrijke rol in.


Sebastiano Esposito kon dan wel niet scoren, tegen KVO werd andermaal duidelijk dat hij dit seizoen zal worden uitgespeeld als diepste man in de basiself. Daarnaast had Fabio Silva nog geen 10 minuten nodig om zijn eerste goal in paars-witte loondienst te scoren. De twee huurlingen, die ook naast het veld goed met mekaar overweg kunnen, lijken dan ook voorbestemd om samen de nieuwe voorlinie te gaan dragen.

Maar dat betekent niet voor iedereen goed nieuws. Volgens SudPresse moet vooral Lior Refaelov gaan vrezen voor zijn plek. Hoewel hij inmiddels weer 36 jaar is, was de voormalige Gouden Schoen vorig seizoen één van de bepalende spelers. Nu dreigt hij echter naast een basisplaats te vallen door het veelbelovende optreden van Silva. In principe zou hij ook op de plek van Yari Verschaeren kunnen spelen, maar die is helemaal aan het ontbolsteren in het systeem van Felice Mazzu en zal dus niet snel naast de basiself vallen.

HOPEN OP EUROPA
Refaelov zou wel kunnen uitgespeeld worden als luxe-joker, maar ook wat dat betreft zijn de plaatsjes voorin duur. Benito Raman zorgt bijvoorbeeld voor veel meer diepgang, wat beter past binnen de Mazzu-filosofie. En binnen de club wordt dit seizoen ook heel wat verwacht van de jonge Mario Stroeykens. Het is dus te hopen dat Anderlecht zich kan plaatsen voor de Europese poulefase, zo niet dreigt het een erg rustig seizoen te worden voor Refaelov.

LEES OOK: ‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Denkt u dat Refaelov dit seizoen nog vaak zal spelen?

Meest recent

UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

7
7
Ai ai ai Genk! Pijnlijke fouten zorgen voor verlengingen

Na de 1-3-zege in de heenmatch tegen Dinamo Zagreb, leek KRC Genk zijn schaapjes op het droge te ...

38
38
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

30
30
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

52
52
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

129
129
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

47
47
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

26
26
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

585
585
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

20
20
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

398
398
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

201
201
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

393
393
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

229
229
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

151
151
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

225
225
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

206
206
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

748
748
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

127
127
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

136
136
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

319
319
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

140
140
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

394
394
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

538
538
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

456
456
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48

Meer sportnieuws