'Toekomst Carrasco bepaald: topcontract ligt klaar'

door
'Toekomst Carrasco bepaald: topcontract ligt klaar'

In aanloop naar het WK in Qatar is het deze zomer interessant om de transferverrichtingen van verschillende Rode Duivels op te volgen. Een aantal leden van de nationale ploeg veranderde inmiddels van club, anderen zijn in afwachting van een transfer. De toekomst van Yannick Carrasco lijkt echter vast te staan.


Nadat de flankspeler enkele jaren poen had geschept in China, keerde hij in de winter van 2020 terug naar Atlético Madrid. En dat bleek een goede zet. Het seizoen daarop hield hij Los Rojiblancos immers aan de Spaanse landstitel. En ook in de vorige jaargang speelde hij een belangrijke rol in het elftal van coach Diego Simeone, zo was hij één van de weinige spelers die een redelijk constant niveau kon aanhouden.

Desondanks werd hij in de voorbije weken regelmatig gelinkt aan een vertrek uit het Estadio Wanda Metropolitano. En dat had alles te maken met de afkoopclausule in zijn contract. Zulke clausules zijn in Spanje schering en inslag, maar in het geval van Carrasco bedraagt die 'slechts' 60 miljoen euro. Geen onoverkomelijk bedrag voor verschillende ploegen. Onder meer het steenrijke Newcastle United zou interesse hebben getoond.

TOPCONTRACT
Maar een vertrek lijkt niet meer aan de orde. Volgens Marca staat Carrrasco immers op punt om een nieuwe overeenkomst te tekenen. Op die manier kan Atlético de clausule flink optrekken. Daarnaast wordt de Rode Duivel beloond voor zijn prestaties met een aanzienlijk verbeterd salaris. Zijn zaakwaarnemer Pini Zahavi zou al maanden aan de deal werken en beide partijen staan dichtbij een definitief akkoord. Tot grote tevredenheid van Simeone, die Carrasco als 'untouchable' zou beschouwen.

LEES OOK: 'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Carrasco is nu al een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

1
1
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

101
101
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

120
120
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

119
119
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

134
134
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

42
42
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

129
129
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

84
84
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

224
224
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

403
403
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

255
255
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

230
230
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

181
181
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

266
266
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

313
313
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

290
290
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

123
123
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

369
369
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

87
87
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

312
312
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

123
123
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

82
82
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

204
204
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

232
232
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

529
529

Meer sportnieuws