'Toekomst Carrasco bepaald: topcontract ligt klaar'

door
'Toekomst Carrasco bepaald: topcontract ligt klaar'

In aanloop naar het WK in Qatar is het deze zomer interessant om de transferverrichtingen van verschillende Rode Duivels op te volgen. Een aantal leden van de nationale ploeg veranderde inmiddels van club, anderen zijn in afwachting van een transfer. De toekomst van Yannick Carrasco lijkt echter vast te staan.


Nadat de flankspeler enkele jaren poen had geschept in China, keerde hij in de winter van 2020 terug naar Atlético Madrid. En dat bleek een goede zet. Het seizoen daarop hield hij Los Rojiblancos immers aan de Spaanse landstitel. En ook in de vorige jaargang speelde hij een belangrijke rol in het elftal van coach Diego Simeone, zo was hij één van de weinige spelers die een redelijk constant niveau kon aanhouden.

Desondanks werd hij in de voorbije weken regelmatig gelinkt aan een vertrek uit het Estadio Wanda Metropolitano. En dat had alles te maken met de afkoopclausule in zijn contract. Zulke clausules zijn in Spanje schering en inslag, maar in het geval van Carrasco bedraagt die 'slechts' 60 miljoen euro. Geen onoverkomelijk bedrag voor verschillende ploegen. Onder meer het steenrijke Newcastle United zou interesse hebben getoond.

TOPCONTRACT
Maar een vertrek lijkt niet meer aan de orde. Volgens Marca staat Carrrasco immers op punt om een nieuwe overeenkomst te tekenen. Op die manier kan Atlético de clausule flink optrekken. Daarnaast wordt de Rode Duivel beloond voor zijn prestaties met een aanzienlijk verbeterd salaris. Zijn zaakwaarnemer Pini Zahavi zou al maanden aan de deal werken en beide partijen staan dichtbij een definitief akkoord. Tot grote tevredenheid van Simeone, die Carrasco als 'untouchable' zou beschouwen.

LEES OOK: 'Barça schiet in actie: transferdeal met Man City'

Carrasco is nu al een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

20
20
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

78
78
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

204
204
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

327
327
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

316
316
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

72
72
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

246
246
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

211
211
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

184
184
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

494
494
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

314
314
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

568
568
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

587
587
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

679
679
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

140
140
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

553
553
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1252
1252
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

752
752
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

238
238
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

461
461
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

354
354
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

628
628
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1005
1005
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

354
354
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

854
854

Meer sportnieuws