'Groot onderhoud gepland tussen Ronaldo en Ten Hag'

door
'Groot onderhoud gepland tussen Ronaldo en Ten Hag'

De toekomst van Cristiano Ronaldo (37) houdt Manchester United en bij uitbreiding de hele voetbalwereld in de ban. De Portugees wil vertrekken op Old Trafford, omdat hij in de Champions wil spelen. Dat kan United hem niet bieden.


Daarom wil Ronaldo zijn oude liefde al na één jaar opnieuw verlaten. De stervoetballer keerde afgelopen zomer door de grote poort terug naar de Red Devils, maar het werd geen succes. United eindigde na een wisselvallig seizoen als zesde in de Premier League. Dat deed alle alarmbellen afgaan bij Ronaldo, die in de laatste jaren van zijn carrière lijkt te zitten. Erik ten Hag, de nieuwe trainer van de club, wil Ronaldo graag houden.

Volgens The Athletic staat er deze week een onderhoud gepland tussen de twee. Ronaldo was de voorbije periode nergens te bespeuren, maar zou maandagavond terugkeren naar Engeland. Daarna zou hij gaan praten met Ten Hag. Het is uitkijken of de Nederlander de meervoudige Gouden Bal kan overtuigen om te blijven. Er zullen ongetwijfeld harde garanties op tafel moeten komen. Ronaldo heeft nog een contract tot midden 2023 bij United, met optie op een bijkomend seizoen.

NIEMAND HAPT TOE

Vanuit de Europese top is er naar verluidt echter weinig interesse voor Ronaldo. The Daily Mirror wist al te vertellen dat Chelsea, Bayern München, PSG, Real Madrid en Atlético Madrid de komst van Ronaldo niet zien zitten. Daardoor lijkt Ronaldo misschien wel gedwongen te worden tot een verlengd verblijf in Engeland. Tegen zijn zin, maar naar de zin van Ten Hag. Zoveel lijkt duidelijk.

LEES OOK: Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Zal hij blijven?

Meest recent

Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

6
6
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

26
26
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

45
45
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

110
110
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

133
133
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

78
78
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

33
33
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

43
43
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

212
212
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

44
44
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

310
310
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

236
236
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

72
72
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

236
236
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

395
395
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

144
144
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

306
306
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

287
287
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

158
158
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

145
145
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

122
122
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

96
96
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

503
503
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

162
162

Meer sportnieuws