'Groot onderhoud gepland tussen Ronaldo en Ten Hag'

80 stemmen
'Groot onderhoud gepland tussen Ronaldo en Ten Hag'

De toekomst van Cristiano Ronaldo (37) houdt Manchester United en bij uitbreiding de hele voetbalwereld in de ban. De Portugees wil vertrekken op Old Trafford, omdat hij in de Champions wil spelen. Dat kan United hem niet bieden.


Daarom wil Ronaldo zijn oude liefde al na één jaar opnieuw verlaten. De stervoetballer keerde afgelopen zomer door de grote poort terug naar de Red Devils, maar het werd geen succes. United eindigde na een wisselvallig seizoen als zesde in de Premier League. Dat deed alle alarmbellen afgaan bij Ronaldo, die in de laatste jaren van zijn carrière lijkt te zitten. Erik ten Hag, de nieuwe trainer van de club, wil Ronaldo graag houden.

Volgens The Athletic staat er deze week een onderhoud gepland tussen de twee. Ronaldo was de voorbije periode nergens te bespeuren, maar zou maandagavond terugkeren naar Engeland. Daarna zou hij gaan praten met Ten Hag. Het is uitkijken of de Nederlander de meervoudige Gouden Bal kan overtuigen om te blijven. Er zullen ongetwijfeld harde garanties op tafel moeten komen. Ronaldo heeft nog een contract tot midden 2023 bij United, met optie op een bijkomend seizoen.

NIEMAND HAPT TOE

Vanuit de Europese top is er naar verluidt echter weinig interesse voor Ronaldo. The Daily Mirror wist al te vertellen dat Chelsea, Bayern München, PSG, Real Madrid en Atlético Madrid de komst van Ronaldo niet zien zitten. Daardoor lijkt Ronaldo misschien wel gedwongen te worden tot een verlengd verblijf in Engeland. Tegen zijn zin, maar naar de zin van Ten Hag. Zoveel lijkt duidelijk.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

Zal hij blijven?

Meest recent

Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

18
18
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

34
34
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

27
27
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

25
25
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

190
190
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

117
117
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

239
239
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

155
155
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

287
287
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

424
424
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

204
204
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

71
71
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

69
69
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

87
87
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

154
154
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

201
201
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

290
290
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

565
565
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

135
135
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1079
1079
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

362
362
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

120
120
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

557
557
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

338
338
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

248
248

Meer sportnieuws