'Genk stevent af op miljoenendeal'

456
'Genk stevent af op miljoenendeal'

Voorlopig vertrok alleen Kristian Thorstvedt, maar de komende weken en maanden staat er langs uitgaande zijde wellicht heel wat te gebeuren bij KRC Genk. Diverse (voormalige) sterkhouders trekken de deuren bij de Limburgers, die na een tegenvallend seizoen grote kuis willen houden in de kleedkamer, deze zomer normaal gezien immers nog achter zich dicht.


Denk bijvoorbeeld aan Paul Onuachu en Théo Bongonda, afgelopen zondag tegen Club Brugge allebei niet van de partij. Jhon Lucumi stond daarentegen wél gewoon aan de aftrap en leverde centraal achterin een puike prestatie af. Nochtans nemen de geruchten omtrent de gegeerde verdediger alsmaar toe. Zo klonk het recent al dat Bologna en Torino hem graag richting de Serie A willen lonken.

Vanuit zijn thuisland luidt het nu echter dat de 24-jarige Colombiaan bij Fulham eveneens bovenaan de verlanglijst staat. Daarnaast hebben volgens dezelfde bronnen ook Ajax, Zenit en Nice een oogje op Lucumi laten vallen. Nadat het een tijdje stil bleef mag Genk zo alsnog hopen om enigszins de jackpot te vangen voor de linkspoot, wiens marktwaarde vandaag op een negental miljoen wordt geschat.

ONDERSTE UIT DE KAN
Bij de verlenging van zijn contract, dat volgende zomer afloopt, werden alvast afspraken gemaakt omtrent een transfer. De kans dat Lucumi aan boord blijft in de Cegeka Arena is daarom nagenoeg nihil. Zelf heeft de vijfvoudig international ook zijn zinnen gezet op een nieuwe uitdaging. Genk hoopt nu vooral een zo lucratief mogelijke deal uit de brand te slepen. De toenemende interesse komt daarbij goed van pas.

LEES OOK: Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Hoeveel is Lucumi waard?

Meest recent

Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

19
19
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

232
232
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

48
48
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

38
38
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

48
48
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

20
20
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

241
241
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

301
301
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

194
194
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

265
265
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

213
213
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

66
66
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

293
293
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

100
100
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

122
122
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

41
41
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

281
281
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

187
187
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1152
1152
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

213
213

Meer sportnieuws