'Genk stevent af op miljoenendeal'

door
'Genk stevent af op miljoenendeal'

Voorlopig vertrok alleen Kristian Thorstvedt, maar de komende weken en maanden staat er langs uitgaande zijde wellicht heel wat te gebeuren bij KRC Genk. Diverse (voormalige) sterkhouders trekken de deuren bij de Limburgers, die na een tegenvallend seizoen grote kuis willen houden in de kleedkamer, deze zomer normaal gezien immers nog achter zich dicht.


Denk bijvoorbeeld aan Paul Onuachu en Théo Bongonda, afgelopen zondag tegen Club Brugge allebei niet van de partij. Jhon Lucumi stond daarentegen wél gewoon aan de aftrap en leverde centraal achterin een puike prestatie af. Nochtans nemen de geruchten omtrent de gegeerde verdediger alsmaar toe. Zo klonk het recent al dat Bologna en Torino hem graag richting de Serie A willen lonken.

Vanuit zijn thuisland luidt het nu echter dat de 24-jarige Colombiaan bij Fulham eveneens bovenaan de verlanglijst staat. Daarnaast hebben volgens dezelfde bronnen ook Ajax, Zenit en Nice een oogje op Lucumi laten vallen. Nadat het een tijdje stil bleef mag Genk zo alsnog hopen om enigszins de jackpot te vangen voor de linkspoot, wiens marktwaarde vandaag op een negental miljoen wordt geschat.

ONDERSTE UIT DE KAN
Bij de verlenging van zijn contract, dat volgende zomer afloopt, werden alvast afspraken gemaakt omtrent een transfer. De kans dat Lucumi aan boord blijft in de Cegeka Arena is daarom nagenoeg nihil. Zelf heeft de vijfvoudig international ook zijn zinnen gezet op een nieuwe uitdaging. Genk hoopt nu vooral een zo lucratief mogelijke deal uit de brand te slepen. De toenemende interesse komt daarbij goed van pas.

LEES OOK: Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Hoeveel is Lucumi waard?

Meest recent

Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

1
1
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

12
12
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

13
13
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

36
36
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

193
193
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

87
87
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

291
291
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

100
100
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

149
149
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

272
272
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

334
334
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

70
70
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

121
121
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

489
489
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

32
32
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

143
143
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

100
100
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

270
270
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

922
922
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

286
286
‘Plottwist bij Anderlecht: controversiële TD op komst’

Anderlecht zoekt een nieuwe technisch directeur, en één kandidaat zorgt nu al voor ...

311
311
Club-Atlético: Leko laat opvallende naam uit basiself

Club Brugge moet woensdagavond opnieuw vol aan de bak in de Champions League. In de tussenronde op ...

316
316
Vinicius-rel escaleert: Courtois gooit feiten op tafel

Real Madrid heeft dinsdag een behoorlijke optie op de 1/8ste finales van de Champions League ...

201
201
Groot zorgenkind bij Club: "Valt van zijn gezicht te lezen"

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. Om ...

314
314

Meer sportnieuws