'Standard vindt derde aanwinst bij Celtic'

door
'Standard vindt derde aanwinst bij Celtic'

Standard was één van de grote vraagtekens voor de start van de competitie na een vreemde zomer, waarin de nieuwe eigenaars met Ronny Deila een nieuwe coach aanstelden maar de ploeg amper versterkten. De teller staat tot dusver nog steeds op maar twee aanwinsten met Noah Ohio (RB Leipzig) en Jacob Barrett Laursen (Arminia Bielefeld). Er lijkt wel stilaan meer beweging te komen.


Zonder twijfel zullen er de komende maand nog meer nieuwe spelers neerstrijken op Sclessin, zeker wanneer in augustus technisch directeur Fergal Harkin ook officieel aan de slag mag gaan in Luik. De Ier zal dan mogelijk ook naar het Verenigd Koninkrijk lonken voor versterking en een eerste naam begint alvast rond te gaan. In Schotland gaan geruchten dat Mikey Johnston naar Standard kan verhuizen.

De 23-jarige flankaanvaller is een jeugdproduct van Celtic en voormalig Schots jeugdinternational. Hij is nog steeds aan de slag bij de Schotse kampioen, al is zijn inbreng daar eerder klein. Vorig seizoen kwam hij vooral als invaller in alle competities samen 20 keer in actie, waarbij hij één assist wist af te leveren. Met Jota en Daizen Maeda krijgt Johnston bovendien alleen maar meer concurrentie.

UITWEG IN LUIK
Het zou dus kunnen dat Johnston bij Standard op zoek gaat naar speelminuten. Er wordt gewag gemaakt van een uitleenbeurt met aankoopoptie. Bij de Rouches zou hij de concurrentie aan moeten gaan met Dönnum, Dragus en Balikwisha, die in de eerste competitiematch tegen AA Gent speelminuten kregen als flankaanvallers.


LEES OOK: Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Heeft Standard offensieve versterking nodig?

Meest recent

Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

15
15
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

82
82
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

58
58
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

21
21
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

17
17
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

136
136
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

53
53
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

231
231
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

126
126
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

35
35
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

129
129
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

200
200
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

60
60
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

199
199
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

63
63
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

85
85
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

236
236
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

76
76
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

773
773
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

426
426
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

52
52
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

421
421
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

155
155
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

407
407
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

148
148

Meer sportnieuws