'Standard vindt derde aanwinst bij Celtic'

155 stemmen
'Standard vindt derde aanwinst bij Celtic'

Standard was één van de grote vraagtekens voor de start van de competitie na een vreemde zomer, waarin de nieuwe eigenaars met Ronny Deila een nieuwe coach aanstelden maar de ploeg amper versterkten. De teller staat tot dusver nog steeds op maar twee aanwinsten met Noah Ohio (RB Leipzig) en Jacob Barrett Laursen (Arminia Bielefeld). Er lijkt wel stilaan meer beweging te komen.


Zonder twijfel zullen er de komende maand nog meer nieuwe spelers neerstrijken op Sclessin, zeker wanneer in augustus technisch directeur Fergal Harkin ook officieel aan de slag mag gaan in Luik. De Ier zal dan mogelijk ook naar het Verenigd Koninkrijk lonken voor versterking en een eerste naam begint alvast rond te gaan. In Schotland gaan geruchten dat Mikey Johnston naar Standard kan verhuizen.

De 23-jarige flankaanvaller is een jeugdproduct van Celtic en voormalig Schots jeugdinternational. Hij is nog steeds aan de slag bij de Schotse kampioen, al is zijn inbreng daar eerder klein. Vorig seizoen kwam hij vooral als invaller in alle competities samen 20 keer in actie, waarbij hij één assist wist af te leveren. Met Jota en Daizen Maeda krijgt Johnston bovendien alleen maar meer concurrentie.

UITWEG IN LUIK
Het zou dus kunnen dat Johnston bij Standard op zoek gaat naar speelminuten. Er wordt gewag gemaakt van een uitleenbeurt met aankoopoptie. Bij de Rouches zou hij de concurrentie aan moeten gaan met Dönnum, Dragus en Balikwisha, die in de eerste competitiematch tegen AA Gent speelminuten kregen als flankaanvallers.


LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Heeft Standard offensieve versterking nodig?

Meest recent

"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

0
0
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

30
30
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

46
46
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

178
178
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

273
273
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

39
39
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

132
132
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

218
218
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

720
720
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

101
101
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

262
262
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

153
153
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

561
561
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

509
509
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

154
154
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

325
325
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

48
48
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

207
207
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

501
501
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

654
654
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

64
64
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

152
152
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

406
406
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58

Meer sportnieuws