'Kompany legt nu ook bod bij Club Brugge neer'

639 stemmen
'Kompany legt nu ook bod bij Club Brugge neer'

Vincent Kompany verruilde deze zomer Anderlecht voor Burnley, waar hem de taak wacht om in de aartsmoeilijke Championship meteen terug promotie naar de Premier League af te dwingen. De 36-jarige trainer moet daarvoor bovendien een nieuw elftal bouwen. Daarvoor komt hij ook gretig in België shoppen. Hij haalde al Samuel Bastien (Standard) en Josh Cullen (Anderlecht) binnen en daar zal het niet bij blijven.


Ook Bart Verbruggen leek op weg van zijn ex-club naar Engeland en legde vorige week naar verluidt zelfs al zijn medische testen af, al bleef het daarna plots stil. Nu komt Kompany ook aankloppen bij Club Brugge. Volgens journalist Brad Jones staat Burnley namelijk op het punt om een eerste bod neer te leggen voor Jack Hendry.

De Schotse verdediger lijkt niet meteen voor te komen in de plannen van Carl Hoefkens, want noch voor de Supercup, noch voor de eerste competitiematch tegen Genk haalde hij de wedstrijdselectie. Brandon Mechele krijgt de voorkeur als meest centrale verdediger en op de bank zet hij liever de opgeviste Owen Otasowie of jonkie Abakar Sylla.

ONVOLDOENDE
Burnley zou rond de 3 miljoen euro veil hebben voor Hendry, maar de verwachting is dat Club Brugge dat bod zal weigeren. De landskampioen blijft immers mikken op een transfersom rond de 5 miljoen, ondanks dat Hendry ook in de tweede helft van vorig seizoen weinig aan de bak kwam. De 27-jarige zal wellicht niet weigerachtig staan tegenover een transfer, want hij wil absoluut spelen.


LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Verdient Hendry meer kansen bij Club Brugge?

Meest recent

'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

28
28
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

15
15
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

123
123
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

63
63
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

88
88
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

161
161
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

33
33
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

29
29
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

115
115
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

412
412
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

192
192
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

185
185
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

125
125
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

84
84
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

417
417
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

325
325
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

142
142
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

127
127
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

23
23
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

125
125
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

540
540
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

339
339
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

220
220
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

201
201

Meer sportnieuws