'Genk moet vrezen voor vertrek van Ito'

door
'Genk moet vrezen voor vertrek van Ito'

KRC Genk zal in de zomer afscheid nemen van enkele sterkhouders, want het bleek in de zomer niet de juiste zet om de ploeg bijeen te houden. Een aantal spelers bleek immers uitgekeken op Genk en zij haalden dit seizoen niet meer hun beste niveau, met een teleurstellende achtste plaats in de reguliere competitie als resultaat. Spelers als Paul Onuachu en Jhon Lucumi lijken te gaan vertrekken. Maar ook Junya Ito lijkt een transfer te kunnen maken.


De Japanner was vorig seizoen wel nog vaak beslissend in de competitie met acht goals en vijftien assists, maar op zijn 29ste lijkt zijn laatste kans voor een stap hogerop aangebroken te zijn. Het zal ook de laatste keer zijn dat Genk nog een mooie transfersom uit de brand kan slepen. De interesse groeit.

LIGUE 1

Bayer Leverkusen en Borussia Mönchengladbach werden al genoemd als ploegen die interesse toonden in de flankaanvaller. Volgens het betrouwbare L’Equipe heeft Stade Reims, de club van Thomas Foket en Wout Faes, zijn oog laten vallen op de Japanse international. Ito ligt nog twee jaar onder contract en in 143 matchen scoorde hij 29 wedstrijden, waarin hij 48 assists uitdeelde. Ito gaat met Japan naar het WK en het is voor hem dus zeer belangrijk dat hij veel gaat spelen, wat bij Genk een zekerheid is.

Voorlopig ziet het er niet naar uit dat Ito Genk gaat verlaten. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 7,5 miljoen euro. De Limburgers betaalden in het verleden 3 miljoen euro voor Ito, die uitgroeide tot één van de beste transfers van de afgelopen jaren bij Racing Genk.

Zal Ito blijven?

Meest recent

De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

21
21
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

70
70
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

19
19
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

38
38
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

32
32
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

113
113
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

186
186
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

336
336
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

315
315
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

739
739
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

416
416
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

907
907
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

537
537
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

552
552
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

471
471
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

155
155
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

170
170
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

351
351
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

96
96
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

176
176
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

605
605
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

202
202
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

360
360
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

672
672
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

212
212

Meer sportnieuws