'Genk moet vrezen voor vertrek van Ito'

door
'Genk moet vrezen voor vertrek van Ito'

KRC Genk zal in de zomer afscheid nemen van enkele sterkhouders, want het bleek in de zomer niet de juiste zet om de ploeg bijeen te houden. Een aantal spelers bleek immers uitgekeken op Genk en zij haalden dit seizoen niet meer hun beste niveau, met een teleurstellende achtste plaats in de reguliere competitie als resultaat. Spelers als Paul Onuachu en Jhon Lucumi lijken te gaan vertrekken. Maar ook Junya Ito lijkt een transfer te kunnen maken.


De Japanner was vorig seizoen wel nog vaak beslissend in de competitie met acht goals en vijftien assists, maar op zijn 29ste lijkt zijn laatste kans voor een stap hogerop aangebroken te zijn. Het zal ook de laatste keer zijn dat Genk nog een mooie transfersom uit de brand kan slepen. De interesse groeit.

LIGUE 1

Bayer Leverkusen en Borussia Mönchengladbach werden al genoemd als ploegen die interesse toonden in de flankaanvaller. Volgens het betrouwbare L’Equipe heeft Stade Reims, de club van Thomas Foket en Wout Faes, zijn oog laten vallen op de Japanse international. Ito ligt nog twee jaar onder contract en in 143 matchen scoorde hij 29 wedstrijden, waarin hij 48 assists uitdeelde. Ito gaat met Japan naar het WK en het is voor hem dus zeer belangrijk dat hij veel gaat spelen, wat bij Genk een zekerheid is.

Voorlopig ziet het er niet naar uit dat Ito Genk gaat verlaten. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 7,5 miljoen euro. De Limburgers betaalden in het verleden 3 miljoen euro voor Ito, die uitgroeide tot één van de beste transfers van de afgelopen jaren bij Racing Genk.

Zal Ito blijven?

Meest recent

Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

118
118
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

4
4
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

26
26
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

19
19
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

46
46
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

241
241
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

35
35
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

30
30
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

88
88
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

83
83
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

127
127
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

33
33
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

134
134
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

335
335
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

102
102
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

185
185
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

47
47
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

47
47
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

214
214
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

352
352
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

146
146
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

395
395
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

169
169
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

88
88
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

90
90

Meer sportnieuws