Sky Sport zet puntjes op de i na De Ketelaere-wending

door
Sky Sport zet puntjes op de i na De Ketelaere-wending

Zondag opent Club Brugge zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een kraker tegen KRC Genk. Ongeacht het resultaat lijkt er slechts één gespreksonderwerp te zullen zijn: In de ruime wedstrijdselectie was zaterdagavond immers geen spoor te bekennen van Charles De Ketelaere. Dat is verrassend, want in de Supercup was hij er wel nog bij en zijn transfer naar AC Milan leek net op springen te staan.


De Ketelaere vroeg echter zelf om niet geselecteerd te worden, omdat hij zich mentaal niet klaar voelt om wedstrijdminuten te maken. De soap van de voorbije weken lijkt toch zijn impact gehad te hebben op de nog altijd maar 21-jarige Rode Duivel, ondanks dat hij altijd sereen met de situatie leek om te gaan. In Italië krijgen ze door het nieuws alvast weer extra hoop dat een transfer alsnog in orde zal komen.

Bij Sky Sport Italia stellen ze nu dat er cruciale uren aanbreken in het dossier. Het lijkt er niet op dat Milan en Club elkaar inmiddels al genaderd zijn - Milan blijft bij zijn bod van 30 miljoen euro plus 2 à 3 miljoen aan bonussen en Club blijft minstens 35 miljoen eisen. Maar de Italiaanse kampioen hoopt toch nog snel een mondeling akkoord te vinden met Blauw-Zwart.

DEADLINE ZONDAG
Dat zou ten laatste zondagavond moeten gaan gebeuren. Als er zelfs dan nog geen witte rook zou zijn, dan zou Milan zoals eerder aangekondigd de stekker uit de transfer trekken. Maar als de clubs elkaar toch nog vinden, dan zal in de loop van volgende week het papierwerk afgerond worden en zal De Ketelaere snel in Milaan staan.

LEES OOK: Milan kan vernedering tegen laagvlieger net vermijden

Zal er nog een akkoord gevonden worden?

Meest recent

De Bruyne kent verdict: Rode Duivel zéér lang buiten strijd

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

1
1
'Anderlecht zet zinnen op eerste wintertransfer'

RSC Anderlecht zal de blunders van afgelopen zomer moeten herstellen op de winterse transfermarkt. ...

18
18
Nainggolan snoeihard voor Martinez: "Slechte trainer"

Radja Nainggolan en Roberto Martinez zullen nooit vrienden worden, dat is duidelijk. Nainggolan ...

16
16
Napoli-fans sprakeloos: De Bruyne stuurt plots exit-signaal

Kevin De Bruyne scoorde tegen Inter, greep meteen naar de hamstring en luidde zo — voor het ...

108
108
Vanhaezebrouck trekt héél pijnlijke Anderlecht-conclusie

RSC Anderlecht gaat nog maar eens een moeilijk seizoen tegemoet. De Brusselaars bakken er voorlopig ...

82
82
Anderlecht-fans verbijsterd: bizarre clausule bij Hazard

Terwijl Thorgan Hazard op het veld steeds minder indruk maakt, duikt nu een opvallend detail uit ...

130
130
Club Brugge verraste iedereen: één speler kreeg megadeal

Lynnt Audoor stond vorige zomer dicht bij een vertrek, zelfs met een concreet bod van Union SG op ...

299
299
'Paniek in Brussel: Anderlecht dreigt Hasi te dumpen'

Met de komst van Michael Verschueren en Kenneth Bornauw hoopt Anderlecht eindelijk weer rust te ...

256
256
'Hasi op zijn hoede: bekeropstelling Anderlecht lekt uit'

In de 1/16 finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht dinsdagavond KVK Ninove over de vloer. Het ...

131
131
Voetbalbond kondigt refs Croky Cup & speeldag 13 aan

De komende dagen wordt de 1/16 finale van de Croky Cup afgehaspeld, komend weekend staat in de ...

133
133
Garcia verrast: volgende kapitein Rode Duivels bekend?

Binnen een drietal weken nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan en Liechtenstein, de laatste ...

176
176
Pro League versus DAZN: nieuw struikelblok duikt op

Ook de 1/16 finales van de Croky Cup vallen straks exclusief te bekijken via DAZN. Op de achtergrond ...

202
202
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

143
143
Buitenlandse club deelt mee: “Hij traint mee bij KRC Genk"

KRC Genk heeft een zeer goede scouting. De Limburgers wisten al tal van jonge buitenlandse talenten ...

141
141
Teklak ziet onrustwekkende evolutie bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor afgelopen vrijdag met 1-0 van Sporting Charleroi. Het was een zeer matige ...

243
243
Verrassing bij Union SG: wissel van de macht op komst?

Union SG wist met 2-0 te winnen van STVV. De Belgische landskampioen speelde zeker niet ...

100
100
Anderlecht maakt selectie bekend: sterkhouders ontbreken

RSC Anderlecht speelt morgenavond in de Beker van België tegen Ninove. De Brusselaars staan ...

348
348
De Mil: "Kompany? Daarom is hij heel belangrijk voor ons"

Vincent Kompany is trainer van Bayern München en hij is de eerste Belgische coach die bij ...

117
117
'Prestigetransfer' Union SG in de problemen: vertrek lonkt

Union SG doet niet alleen maar goede transfers. Eén van de grootste namen die de club de ...

93
93
Manipulatie in Pro League: Bouchez valt Club Brugge aan

Terwijl de soap rond tv-rechtenhouder DAZN momenteel het leeuwendeel van de aandacht opeist blijft ...

1035
1035
Wilmots door het lint: stevige sancties voor Standard

In de resterende zes minuten trok het de 1-0 zege wel over de streep, maar zoals verwacht krijgt de ...

190
190
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

70
70
Breuk met DAZN: Pro League overweegt drastische stappen

De soap rond DAZN nadert stilaan haar finale ontknoping. Zo weten we vrijdag of de tv-rechtenhouder ...

501
501
Lardot ontleedt strafschopfases Antwerp-Club Brugge

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 12 op het programma. Naar goede gewoonte ...

1014
1014
Mercato-alarm: Club Brugge slaat nú toe voor killerspits

Club Brugge kan nú toeslaan voor een 1,97 m diepe spits die in Letland meteen rendeert. De ...

712
712

Meer sportnieuws