Sky Sport zet puntjes op de i na De Ketelaere-wending

door
Sky Sport zet puntjes op de i na De Ketelaere-wending

Zondag opent Club Brugge zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een kraker tegen KRC Genk. Ongeacht het resultaat lijkt er slechts één gespreksonderwerp te zullen zijn: In de ruime wedstrijdselectie was zaterdagavond immers geen spoor te bekennen van Charles De Ketelaere. Dat is verrassend, want in de Supercup was hij er wel nog bij en zijn transfer naar AC Milan leek net op springen te staan.


De Ketelaere vroeg echter zelf om niet geselecteerd te worden, omdat hij zich mentaal niet klaar voelt om wedstrijdminuten te maken. De soap van de voorbije weken lijkt toch zijn impact gehad te hebben op de nog altijd maar 21-jarige Rode Duivel, ondanks dat hij altijd sereen met de situatie leek om te gaan. In Italië krijgen ze door het nieuws alvast weer extra hoop dat een transfer alsnog in orde zal komen.

Bij Sky Sport Italia stellen ze nu dat er cruciale uren aanbreken in het dossier. Het lijkt er niet op dat Milan en Club elkaar inmiddels al genaderd zijn - Milan blijft bij zijn bod van 30 miljoen euro plus 2 à 3 miljoen aan bonussen en Club blijft minstens 35 miljoen eisen. Maar de Italiaanse kampioen hoopt toch nog snel een mondeling akkoord te vinden met Blauw-Zwart.

DEADLINE ZONDAG
Dat zou ten laatste zondagavond moeten gaan gebeuren. Als er zelfs dan nog geen witte rook zou zijn, dan zou Milan zoals eerder aangekondigd de stekker uit de transfer trekken. Maar als de clubs elkaar toch nog vinden, dan zal in de loop van volgende week het papierwerk afgerond worden en zal De Ketelaere snel in Milaan staan.

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Zal er nog een akkoord gevonden worden?

Meest recent

Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

20
20
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

87
87
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

89
89
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

5
5
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

217
217
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

39
39
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

98
98
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

144
144
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

36
36
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

167
167
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

218
218
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

106
106
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

140
140
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

59
59
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

511
511
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

43
43
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

111
111
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

297
297
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

66
66
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

430
430
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

449
449
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

111
111
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

461
461
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

114
114
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

216
216

Meer sportnieuws