Sky Sport zet puntjes op de i na De Ketelaere-wending

601 stemmen
Sky Sport zet puntjes op de i na De Ketelaere-wending

Zondag opent Club Brugge zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een kraker tegen KRC Genk. Ongeacht het resultaat lijkt er slechts één gespreksonderwerp te zullen zijn: In de ruime wedstrijdselectie was zaterdagavond immers geen spoor te bekennen van Charles De Ketelaere. Dat is verrassend, want in de Supercup was hij er wel nog bij en zijn transfer naar AC Milan leek net op springen te staan.


De Ketelaere vroeg echter zelf om niet geselecteerd te worden, omdat hij zich mentaal niet klaar voelt om wedstrijdminuten te maken. De soap van de voorbije weken lijkt toch zijn impact gehad te hebben op de nog altijd maar 21-jarige Rode Duivel, ondanks dat hij altijd sereen met de situatie leek om te gaan. In Italië krijgen ze door het nieuws alvast weer extra hoop dat een transfer alsnog in orde zal komen.

Bij Sky Sport Italia stellen ze nu dat er cruciale uren aanbreken in het dossier. Het lijkt er niet op dat Milan en Club elkaar inmiddels al genaderd zijn - Milan blijft bij zijn bod van 30 miljoen euro plus 2 à 3 miljoen aan bonussen en Club blijft minstens 35 miljoen eisen. Maar de Italiaanse kampioen hoopt toch nog snel een mondeling akkoord te vinden met Blauw-Zwart.

DEADLINE ZONDAG
Dat zou ten laatste zondagavond moeten gaan gebeuren. Als er zelfs dan nog geen witte rook zou zijn, dan zou Milan zoals eerder aangekondigd de stekker uit de transfer trekken. Maar als de clubs elkaar toch nog vinden, dan zal in de loop van volgende week het papierwerk afgerond worden en zal De Ketelaere snel in Milaan staan.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Zal er nog een akkoord gevonden worden?

Meest recent

Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

105
105
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

19
19
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

61
61
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

81
81
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

63
63
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

55
55
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

140
140
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

541
541
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

48
48
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

64
64
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

376
376
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

442
442
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

544
544
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

965
965
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

121
121
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

548
548
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

142
142
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

107
107
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

157
157
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

441
441
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

750
750
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

320
320
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

522
522
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

416
416

Meer sportnieuws