Sky Sport zet puntjes op de i na De Ketelaere-wending

door
Sky Sport zet puntjes op de i na De Ketelaere-wending

Zondag opent Club Brugge zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een kraker tegen KRC Genk. Ongeacht het resultaat lijkt er slechts één gespreksonderwerp te zullen zijn: In de ruime wedstrijdselectie was zaterdagavond immers geen spoor te bekennen van Charles De Ketelaere. Dat is verrassend, want in de Supercup was hij er wel nog bij en zijn transfer naar AC Milan leek net op springen te staan.


De Ketelaere vroeg echter zelf om niet geselecteerd te worden, omdat hij zich mentaal niet klaar voelt om wedstrijdminuten te maken. De soap van de voorbije weken lijkt toch zijn impact gehad te hebben op de nog altijd maar 21-jarige Rode Duivel, ondanks dat hij altijd sereen met de situatie leek om te gaan. In Italië krijgen ze door het nieuws alvast weer extra hoop dat een transfer alsnog in orde zal komen.

Bij Sky Sport Italia stellen ze nu dat er cruciale uren aanbreken in het dossier. Het lijkt er niet op dat Milan en Club elkaar inmiddels al genaderd zijn - Milan blijft bij zijn bod van 30 miljoen euro plus 2 à 3 miljoen aan bonussen en Club blijft minstens 35 miljoen eisen. Maar de Italiaanse kampioen hoopt toch nog snel een mondeling akkoord te vinden met Blauw-Zwart.

DEADLINE ZONDAG
Dat zou ten laatste zondagavond moeten gaan gebeuren. Als er zelfs dan nog geen witte rook zou zijn, dan zou Milan zoals eerder aangekondigd de stekker uit de transfer trekken. Maar als de clubs elkaar toch nog vinden, dan zal in de loop van volgende week het papierwerk afgerond worden en zal De Ketelaere snel in Milaan staan.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Zal er nog een akkoord gevonden worden?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

2
2
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

9
9
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

18
18
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

12
12
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

53
53
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

55
55
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

39
39
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

186
186
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

303
303
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

67
67
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

121
121
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

131
131
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

101
101
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

94
94
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

115
115
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

189
189
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

138
138
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

648
648
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

527
527
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

168
168
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

172
172
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

218
218
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

286
286
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

195
195

Meer sportnieuws