Sky Sport zet puntjes op de i na De Ketelaere-wending

601 stemmen
Sky Sport zet puntjes op de i na De Ketelaere-wending

Zondag opent Club Brugge zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een kraker tegen KRC Genk. Ongeacht het resultaat lijkt er slechts één gespreksonderwerp te zullen zijn: In de ruime wedstrijdselectie was zaterdagavond immers geen spoor te bekennen van Charles De Ketelaere. Dat is verrassend, want in de Supercup was hij er wel nog bij en zijn transfer naar AC Milan leek net op springen te staan.


De Ketelaere vroeg echter zelf om niet geselecteerd te worden, omdat hij zich mentaal niet klaar voelt om wedstrijdminuten te maken. De soap van de voorbije weken lijkt toch zijn impact gehad te hebben op de nog altijd maar 21-jarige Rode Duivel, ondanks dat hij altijd sereen met de situatie leek om te gaan. In Italië krijgen ze door het nieuws alvast weer extra hoop dat een transfer alsnog in orde zal komen.

Bij Sky Sport Italia stellen ze nu dat er cruciale uren aanbreken in het dossier. Het lijkt er niet op dat Milan en Club elkaar inmiddels al genaderd zijn - Milan blijft bij zijn bod van 30 miljoen euro plus 2 à 3 miljoen aan bonussen en Club blijft minstens 35 miljoen eisen. Maar de Italiaanse kampioen hoopt toch nog snel een mondeling akkoord te vinden met Blauw-Zwart.

DEADLINE ZONDAG
Dat zou ten laatste zondagavond moeten gaan gebeuren. Als er zelfs dan nog geen witte rook zou zijn, dan zou Milan zoals eerder aangekondigd de stekker uit de transfer trekken. Maar als de clubs elkaar toch nog vinden, dan zal in de loop van volgende week het papierwerk afgerond worden en zal De Ketelaere snel in Milaan staan.

LEES OOK: Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Zal er nog een akkoord gevonden worden?

Meest recent

Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

14
14
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

23
23
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

102
102
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

86
86
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

17
17
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

100
100
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

202
202
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

264
264
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

264
264
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

51
51
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

52
52
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

98
98
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

104
104
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

85
85
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

49
49
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

182
182
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

67
67
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

290
290
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

116
116
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

286
286
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

357
357
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

206
206

Meer sportnieuws