Reden voor afwezigheid De Ketelaere bekend

door
Reden voor afwezigheid De Ketelaere bekend

Bij Club Brugge zijn ze helemaal klaar voor hun eerste competitiewedstrijd van het seizoen. Zondagnamiddag komt KRC Genk op bezoek in het Jan Breydelstadion, waardoor Carl Hoefkens meteen in een topper aan de bak moet. De nieuwe trainer moet bovendien enkele belangrijke pionnen missen voor die partij.


Zaterdagavond gaf hij zijn selectie vrij en daarin ontbraken de geblesseerden Odoi, Nusa en Buchanan. Maar de meest opvallende afwezige was zonder twijfel Charles De Ketelaere. Club communiceerde niet over een eventuele blessure van zijn goudhaantje en dus barstte de speculatie meteen los. Zou er dan toch een transfer op til staan?

Het antwoord op die vraag lijkt 'niet meteen' te zijn, maar volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws was het wel degelijk De Ketelaere zelf die vroeg om zondag niet in actie te komen. De soap rond zijn mogelijke transfer naar AC Milan, die volgens de laatste berichten in het water dreigt te vallen, heeft er toch stevig ingehakt bij de nochtans nuchtere jonge aanvaller. Hij zou zich daardoor mentaal niet klaar voelen om te spelen.

MILAN LACHT IN VUISTJE
In Italië zullen ze het wellicht graag zien gebeuren. AC Milan zal in de beslissing van De Ketelaere ongetwijfeld een signaal zien dat de Rode Duivel bereid is om het spel hard te spelen om een transfer te forceren. Het zal de club er niet meteen toe aanzetten om zijn bod alsnog te verhogen om aan de vraagprijs van Club Brugge te voldoen.


LEES OOK: Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Heb je begrip voor het verzoek van De Ketelaere?

Meest recent

'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

3
3
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

33
33
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

169
169
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

46
46
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

241
241
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

165
165
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

36
36
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

14
14
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

77
77
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

64
64
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

107
107
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

741
741
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

151
151
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

249
249
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

546
546
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

188
188
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

172
172
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

55
55
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

97
97
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

306
306
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

389
389
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

279
279
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

392
392
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

66
66

Meer sportnieuws