Reden voor afwezigheid De Ketelaere bekend

door
Reden voor afwezigheid De Ketelaere bekend

Bij Club Brugge zijn ze helemaal klaar voor hun eerste competitiewedstrijd van het seizoen. Zondagnamiddag komt KRC Genk op bezoek in het Jan Breydelstadion, waardoor Carl Hoefkens meteen in een topper aan de bak moet. De nieuwe trainer moet bovendien enkele belangrijke pionnen missen voor die partij.


Zaterdagavond gaf hij zijn selectie vrij en daarin ontbraken de geblesseerden Odoi, Nusa en Buchanan. Maar de meest opvallende afwezige was zonder twijfel Charles De Ketelaere. Club communiceerde niet over een eventuele blessure van zijn goudhaantje en dus barstte de speculatie meteen los. Zou er dan toch een transfer op til staan?

Het antwoord op die vraag lijkt 'niet meteen' te zijn, maar volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws was het wel degelijk De Ketelaere zelf die vroeg om zondag niet in actie te komen. De soap rond zijn mogelijke transfer naar AC Milan, die volgens de laatste berichten in het water dreigt te vallen, heeft er toch stevig ingehakt bij de nochtans nuchtere jonge aanvaller. Hij zou zich daardoor mentaal niet klaar voelen om te spelen.

MILAN LACHT IN VUISTJE
In Italië zullen ze het wellicht graag zien gebeuren. AC Milan zal in de beslissing van De Ketelaere ongetwijfeld een signaal zien dat de Rode Duivel bereid is om het spel hard te spelen om een transfer te forceren. Het zal de club er niet meteen toe aanzetten om zijn bod alsnog te verhogen om aan de vraagprijs van Club Brugge te voldoen.


LEES OOK: Leko krijgt cruciaal nieuws na ziektegolf Club Brugge

Heb je begrip voor het verzoek van De Ketelaere?

Meest recent

Leko krijgt cruciaal nieuws na ziektegolf Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

3
3
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

325
325
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

59
59
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

116
116
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

113
113
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

151
151
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

335
335
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

38
38
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

216
216
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

149
149
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

208
208
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

305
305
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

618
618
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

188
188
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

315
315
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1888
1888
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

240
240
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

351
351
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

614
614
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

176
176
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

318
318
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

378
378
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

83
83
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

635
635
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

566
566

Meer sportnieuws