Reden voor afwezigheid De Ketelaere bekend

door
Reden voor afwezigheid De Ketelaere bekend

Bij Club Brugge zijn ze helemaal klaar voor hun eerste competitiewedstrijd van het seizoen. Zondagnamiddag komt KRC Genk op bezoek in het Jan Breydelstadion, waardoor Carl Hoefkens meteen in een topper aan de bak moet. De nieuwe trainer moet bovendien enkele belangrijke pionnen missen voor die partij.


Zaterdagavond gaf hij zijn selectie vrij en daarin ontbraken de geblesseerden Odoi, Nusa en Buchanan. Maar de meest opvallende afwezige was zonder twijfel Charles De Ketelaere. Club communiceerde niet over een eventuele blessure van zijn goudhaantje en dus barstte de speculatie meteen los. Zou er dan toch een transfer op til staan?

Het antwoord op die vraag lijkt 'niet meteen' te zijn, maar volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws was het wel degelijk De Ketelaere zelf die vroeg om zondag niet in actie te komen. De soap rond zijn mogelijke transfer naar AC Milan, die volgens de laatste berichten in het water dreigt te vallen, heeft er toch stevig ingehakt bij de nochtans nuchtere jonge aanvaller. Hij zou zich daardoor mentaal niet klaar voelen om te spelen.

MILAN LACHT IN VUISTJE
In Italië zullen ze het wellicht graag zien gebeuren. AC Milan zal in de beslissing van De Ketelaere ongetwijfeld een signaal zien dat de Rode Duivel bereid is om het spel hard te spelen om een transfer te forceren. Het zal de club er niet meteen toe aanzetten om zijn bod alsnog te verhogen om aan de vraagprijs van Club Brugge te voldoen.


LEES OOK: 'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Heb je begrip voor het verzoek van De Ketelaere?

Meest recent

Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

17
17
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

29
29
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

37
37
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

5
5
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

81
81
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

23
23
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

89
89
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

127
127
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

110
110
'Club onderneemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

160
160
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

103
103
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

137
137
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

155
155
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

204
204
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

60
60
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

658
658
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

306
306
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

86
86
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

562
562
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

330
330
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

38
38
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

201
201
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

209
209
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

262
262
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

68
68

Meer sportnieuws