Neymar brengt duidelijkheid over PSG-toekomst

79 stemmen
Neymar brengt duidelijkheid over PSG-toekomst

Paris Saint-Germain onderging de laatste maanden een facelift. De Parijse club koos voor een nieuwe sportieve leiding. Die wil de kern versterken waar dat kan, maar om het nodige geld in het laatje te brengen, zullen een aantal krachten van de hand moeten gedaan worden.


In die context werd de naam van Neymar (30) al genoemd. De Braziliaan is een van de grootverdieners in Parijs en zou niet meer in de bovenste schuif liggen bij de eigenaars van de club. De dribbelaar zou ook niet echt goed in de spelersgroep liggen. De speler zelf lijkt niet geneigd om PSG in te ruilen voor een andere bestemming. Dat kunnen we afleiden uit zijn woorden bij AFP.

"Ik wil bij Paris Saint-Germain blijven", liet Neymar optekenen. "Niemand van de club heeft mij verteld dat er andere plannen zijn voor mijn toekomst." Al klonk het daarna wat gematigder. "Ik weet niet welke plannen de club heeft met mij. Maar voor mij is één ding duidelijk: ik wil hier blijven", liet hij er geen twijfel over bestaan.

FC BARCELONA

Neymar kwam in 2017 over van FC Barcelona. Daar maakte hij deel uit van het gevreesde trio MSN (Messi-Suarez-Neymar). Met de Blaugrana won Neymar onder meer twee titels, drie bekers en één Beker met de Grote Oren. Bij PSG verzamelde hij de ene na de andere Franse trofee, maar een Europese triomf bleef voorlopig uit. En dat steekt bij de steenrijke eigenaars van de club, die in willen grijpen. Met Christophe Galtier kwam er al een nieuwe coach. Hij moet de Europese droom van PSG eindelijk waarmaken.

PSG is beter ...

Meest recent

Belgische comeback? Hugo Broos bevestigt ‘moeilijke beslissing’

Hugo Broos veroverde heel wat harten op het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

31
31
Wesley Sonck zorgt voor totaal onverwacht spektakel

Wesley Sonck heeft de voorbije weken opnieuw indruk gemaakt als analist tijdens het WK, maar deze ...

28
28
'PSG gaat voor dubbelslag met gewezen JPL-sensatie'

In mei sleepte Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht door ...

25
25
'Vinicius-bom ontploft: Real stelt fors ultimatum'

Het is bij Real Madrid al een zeer bewogen transferzomer geweest. De Koninklijke haalde José ...

73
73
Charleroi laat ervaren pion gratis vertrekken

Bij Charleroi zijn dezer dagen alle ogen gericht op het dossier van Yassine Titraoui, die de kassa ...

7
7
Pro League grijpt in na kwalificatie Anderlecht en Gent

De voorbije week maakten de eerste Belgische clubs hun intrede op het Europese toneel. Anderlecht ...

195
195
'Sibierski bijt tanden stuk op twee dossiers'

Het nieuwe seizoen is voor Anderlecht al voorspoedig begonnen, want ze wisten in de voorbije week af ...

361
361
Records sneuvelen bij Genk: De Condé dankt Club Brugge

KRC Genk gaat door een bewogen zomer, met een onverwachte trainerswissel en twee recordtransfers. ...

587
587
TRANSFERUURTJE: 'Broos beslist, Club vangt bot'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

277
277
‘Groen licht toptransfer Arne Engels: nog één struikelblok’

Arne Engels is aan een straffe opmars bezig. Bij Celtic is de middenvelder niet meer weg te denken ...

75
75
Antwerp komt met contractnieuws: focus is duidelijk

Royal Antwerp FC versterkte zich eerder al met Michael Frey en Maxime Busi, maar The Great Old ...

196
196
‘Knaltransfer Malick Fofana lonkt, KAA Gent kijkt mee’

Malick Fofana maakte de overstap van KAA Gent naar Olympique Lyon en in Frankrijk werd de ...

148
148
Vitor Bruno spreekt over transfervuurwerk Anderlecht

Komt er nog transfervuurwerk aan bij RSC Anderlecht? Paars-Wit won met 3-1 van Hammarby en mag zich ...

1037
1037
‘Club Brugge bikkelt: toptransfer plots van de baan’

Club Brugge hoopt het middenveld te versterken met Peer Koopmeiners van AZ. De Nederlander wordt al ...

590
590
‘Antwerp verbaast met nieuwe T1: wending op komst’

Royal Antwerp FC is nog steeds op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Faris Haroun neemt voorlopig de ...

360
360
Patro haalt weer Japanner, Lokeren strikt zoon ex-Gouden Schoen

In de Jupiler Pro League wordt er binnen een week alweer afgetrapt, in de Challenger Pro League ...

59
59
'Verrassende transfer voor Arne Engels'

Vorig seizoen wist Arne Engels op de valreep nog de Schotse dubbel te pakken met Celtic. Onze ...

116
116
'Charleroi vindt akkoord en wacht in spanning af'

Bij Charleroi maken ze zich een week voor de start van het nieuwe seizoen nog op voor hun grootste ...

23
23
'Union waagt tweede poging voor recordtransfer'

Voor Union is het al een drukke transferzomer geweest. Het haalde al heel wat versterkingen binnen, ...

184
184
'Broos heeft knoop over toekomst definitief doorgehakt'

Hugo Broos zette deze zomer de kroon op zijn rijkgevulde trainerscarrière, want op zijn 74ste ...

467
467
'Club Brugge maakt zeer straf transferstatement'

Voor Club Brugge begint het nieuwe seizoen vrijdagavond al met de Supercup. Tegen Union zal Ivan ...

952
952
Voetbalwereld in shock: legende van Milan en Italië overleden

De internationale voetbalwereld in het algemeen en de Italiaanse in het bijzonder is vrijdagochtend ...

0
0
'Union troeft prestigieuze club af voor nieuwste aanwinst'

Het Belgische voetbalseizoen begint om 20u30 met de Supercup tussen Club Brugge en Union. Daarbij ...

158
158
‘Lukaku verraadt Napoli voor de meest gehate vijand’

Romelu Lukaku kan Napoli deze zomer verlaten voor de meest gehate vijand. Een Italiaanse topclub ...

581
581
Roef zorgt voor straffe beelden en geeft verklaring

Het Europese avontuur van AA Gent gaat verder, al heeft het donderdag toch weinig gescheeld. Bijna ...

187
187

Meer sportnieuws