Opstellingen: waslijst nieuwkomers in KVK-OHL en Seraing-Essevee

29 stemmen
Opstellingen: waslijst nieuwkomers in KVK-OHL en Seraing-Essevee

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels goed op weg. Om 18u15 worden wedstrijden nummers drie en vier van het nieuwe seizoen afgetrapt. Daarbij staan met Zulte Waregem en Seraing meteen twee teams tegenover elkaar die vorig seizoen tot het laatste moment voor het behoud moesten strijden, terwijl KV Kortrijk en OH Leuven eerder omhoog hopen te kunnen kijken.


Bij de Kerels rekent Karim Belhocine nog grotendeels op de ploeg van vorig seizoen, want met Keita komt er slechts één zomeraanwinst aan de aftrap. Vandenberghe, Challouk, De Neve en Silva moeten nog vrede nemen met een rol als invaller. De in januari al overgenomen De Bruyn maakt ook zijn officiële debuut voor KVK.

Marc Brys schrikt er bij OHL dan weer niet voor terug om zijn ploeg in vergelijking met vorig seizoen massaal om te gooien. Met Cojocaru, Pletinckx, Gamboa, Holzhauser en Thorsteinsson komen meteen vijf aankopen aan de aftrap. Daarnaast gooit hij ook een jong talent voor de leeuwen, want aanvaller Nachon Nsingi (21) mag zijn profdebuut maken.

LEYE KIEST BOSSUT
Bij Zulte Waregem valt dan weer op dat Mbaye Leye toch weer teruggrijpt naar ouwe getrouwe Sammy Bossut als eerste doelman. Met Lopez, Drambaiev, Sangare, Rommens en Miroshi kiest ook hij voor heel wat nieuwkomers. Op de opstelling van Seraing is het voorlopig dan weer wachten.


LEES OOK: Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Wie van deze teams zal het hoogste eindigen?

Meest recent

'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

50
50
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

31
31
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

76
76
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

108
108
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

431
431
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

211
211
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

559
559
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

224
224
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

383
383
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

174
174
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

122
122
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

355
355
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

453
453
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

91
91
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

306
306
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

585
585
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

73
73
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

229
229
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

373
373
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

596
596
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

447
447
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

200
200
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

97
97

Meer sportnieuws