'Tuchel heeft nieuw slachtoffer na Lukaku: transfer wenkt'

door
'Tuchel heeft nieuw slachtoffer na Lukaku: transfer wenkt'

Romelu Lukaku vertrok na één seizoen opnieuw bij Chelsea FC en keerde deze zomer op huurbasis terug naar Internazionale. Zijn mindere relatie met coach Thomas Tuchel zou een aanzienlijke rol hebben gespeeld in die beslissing. En Lukaku blijkt niet de enige die in onmin leeft met de Duitse trainer.


Chelsea betaalde vorig jaar meer dan 100 miljoen euro voor de terugkeer van Lukaku. Maar de spits slaagde er in Londen maar niet in om zijn draai te vinden en had naar verluidt een gespannen relatie met coach Tuchel. Dat kwam onder meer door het veelbesproken interview dat Lukaku rond de jaarwissel gaf aan Sky Italia. Maar de Duitser toonde zelf ook weinig bereidheid om zijn spel aan te passen in functie van de spits. Bovendien uitte hij meermaals openlijke kritiek op zijn speler.

En ook met die andere spits zou het niet boteren. Timo Werner is nochtans een landgenoot van Tuchel en zou met zijn kwaliteiten goed binnen de speelwijze moeten passen. Maar ook hij komt onvoldoende uit de verf en zou zelfs in onmin leven met de trainer. Volgens Florian Plettenberg ergert de aanvaller zich aan Tuchel omdat hij te kritisch en sceptisch is.

GROTE ROL OP WK
Werner zou zich weliswaar goed voelen binnen de club, maar door zijn gespannen relatie met Tuchel overweegt hij toch een vertrek. Bovendien wil de aanvaller vaker aan spelen toe komen. Hij mikt er immers op om tijdens het WK een grote rol te gaan spelen binnen de Duitse selectie en daarvoor moet hij voldoende minuten gaan maken. Afwachten of dat bij Chelsea of een andere club zal zijn.

LEES OOK: 'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Tuchel is veel te koppig als trainer ...

Meest recent

'JPL-clubs lonken naar tegenstander Rode Duivels'

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

4
4
'Anderlecht ziet goudhaantje voor beperkte som vertrekken'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

72
72
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

73
73
Joos pleit voor JPL-verrassing Duivels: "In topmatchen..."

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

48
48
Boodschap voor Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

83
83
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

159
159
Vandenbempt vreest voor Courtois: "Tielemans achterna"

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

90
90
Enorm drama voor Kasper Schmeichel: einde carrière?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

81
81
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

74
74
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

105
105
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

154
154
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

165
165
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

101
101
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

75
75
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

289
289
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

195
195
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

573
573
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

208
208
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

476
476
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

455
455
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

349
349
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

304
304
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

196
196
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

277
277
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

183
183

Meer sportnieuws