'Tuchel heeft nieuw slachtoffer na Lukaku: transfer wenkt'

door
'Tuchel heeft nieuw slachtoffer na Lukaku: transfer wenkt'

Romelu Lukaku vertrok na één seizoen opnieuw bij Chelsea FC en keerde deze zomer op huurbasis terug naar Internazionale. Zijn mindere relatie met coach Thomas Tuchel zou een aanzienlijke rol hebben gespeeld in die beslissing. En Lukaku blijkt niet de enige die in onmin leeft met de Duitse trainer.


Chelsea betaalde vorig jaar meer dan 100 miljoen euro voor de terugkeer van Lukaku. Maar de spits slaagde er in Londen maar niet in om zijn draai te vinden en had naar verluidt een gespannen relatie met coach Tuchel. Dat kwam onder meer door het veelbesproken interview dat Lukaku rond de jaarwissel gaf aan Sky Italia. Maar de Duitser toonde zelf ook weinig bereidheid om zijn spel aan te passen in functie van de spits. Bovendien uitte hij meermaals openlijke kritiek op zijn speler.

En ook met die andere spits zou het niet boteren. Timo Werner is nochtans een landgenoot van Tuchel en zou met zijn kwaliteiten goed binnen de speelwijze moeten passen. Maar ook hij komt onvoldoende uit de verf en zou zelfs in onmin leven met de trainer. Volgens Florian Plettenberg ergert de aanvaller zich aan Tuchel omdat hij te kritisch en sceptisch is.

GROTE ROL OP WK
Werner zou zich weliswaar goed voelen binnen de club, maar door zijn gespannen relatie met Tuchel overweegt hij toch een vertrek. Bovendien wil de aanvaller vaker aan spelen toe komen. Hij mikt er immers op om tijdens het WK een grote rol te gaan spelen binnen de Duitse selectie en daarvoor moet hij voldoende minuten gaan maken. Afwachten of dat bij Chelsea of een andere club zal zijn.

LEES OOK: Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Tuchel is veel te koppig als trainer ...

Meest recent

Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

32
32
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

49
49
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

114
114
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

294
294
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

307
307
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

194
194
'Barcelona grijpt in: drietal moet opzouten'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

71
71
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

135
135
Club dankt Hayen genadeloos af: Sonck haalt fors uit

De spectaculaire trainerswissel bij Club Brugge heeft heel wat stof doen opwaaien. Analist Wesley ...

663
663
'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

KRC Genk heeft andermaal een rotweek achter de rug: het sneuvelde in de beker en verloor vervolgens ...

500
500
Club zorgt voor schokgolf: Europese pers fileert trainersbom

Club Brugge maakte maandagavond bekend dat hoofdcoach Nicky Hayen is ontslagen en plukte met Ivan ...

635
635
‘Club Brugge davert al: Leko-bom kan elk moment ontploffen’

De terugkeer van Ivan Leko naar Club Brugge voelt voor niemand als een gewone trainerswissel. Meteen ...

670
670
'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

174
174
'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Terwijl de spelers zich klaarstomen voor de laatste wedstrijden van 2025, bereidt de sportieve ...

350
350
'Leko klopt meteen op tafel: stevige transfereis bij Club'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Kroatische trainer werd maandag tot ieders ...

760
760
Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

1256
1256
Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Het is oorlog bij Liverpool. Na het 3-3 gelijkspel tegen Leeds United haalde sterspeler Mohamed ...

159
159
STVV moet vrezen: smaakmaker weg in januari?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De Truienaars leveren al vele ...

129
129
'Anderlecht krijgt ideale kans op ingaande topdeal'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in januari de transfermarkt op. De Brusselaars zullen achteraan ...

326
326
Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

82
82
Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

303
303
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

108
108
Leko-schok: 'Club Brugge betaalt AA Gent deze riante som'

Ivan Leko is vanaf heden de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat vertrok maandag met ...

1000
1000
Gent koud gepakt: 'opportunist' Leko krijgt draai om de oren

KAA Gent moet vlak voor de jaarwissel in allerijl op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Ivan Leko ...

544
544
Lardot geeft toe: 'Flagrante VAR-blunder in Union-Gent'

Union SG heeft afgelopen weekend gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlagen bij concurrenten Club ...

249
249

Meer sportnieuws