TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Antwerp, mokerslag De Ketelaere'

493 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Antwerp, mokerslag De Ketelaere'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
AC Milan en Club Brugge vinden maar geen akkoord over Charles De Ketelaere. Volgens Gazzetta dello Sport en transferwatcher Gianluca Di Marzio heeft de Italiaanse kampioen nog steeds vertrouwen in een goede afloop, maar is het geduld niet eindeloos. Milan zou de ontwikkelingen van dit weekend willen afwachten. Bij Het Laatste Nieuws beweert men dan weer dat de Milanezen zich voorlopig hebben teruggetrokken uit het dossier. Door onenigheid over de transfersom lijkt CDK naast zijn droomtransfer te grijpen.



Antwerp FC wil zijn kern verder afslanken. Zeven spelers mogen alvast beschikken: Pierre Dwomoh, Abdoulaye Seck, Didier Lamkel Zé, Dorian Dessoleil, Alexis De Sart, Bruny Nsimba en Junior Pius. Coach Mark van Bommel liet eerder al verstaan dat er momenteel geen sprake is van een herkansing in hun geval. Volgens Het Laatste Nieuws wordt het dan ook zaak om zo snel mogelijk een oplossing te vinden voor het zevental.



De kans bestaat dat KRC Genk weldra afscheid moet nemen van Gerardo Arteaga. Volgens Luis Omar Tapia, journalist bij het bekende medium TUDN, beweert zelfs dat het grote Manchester City belangstelling heeft. Al lijkt een transfer naar het Etihad Stadium erg onwaarschijnlijk. Naast City noemt Tapia ook Leeds United, Fulham, Brighton, AC Milan, Fiorentina en Atalanta als eventuele bestemming. Afwachten of één van deze clubs ook effectief een bod zal uitbrengen. Ondertussen zou het Italiaanse Cremonese interesse tonen in Cyriel Dessers. Al was het eerste bod van de Serie A-promovendus ver ontoereikend.



Volgens Kevin Sauvage van La Dernière Heure heeft Standard de flankverdediger Jacob Barrett Laursen (27) zo goed als beet. Standard zou al een akkoord hebben met diens club Arminia Bielefeld. De Duitsers maakten het vertrek van Laursen al wereldkundig op Twitter, maar verwijderden hun post wat later. Volgens Sauvage heeft dat te maken met het feit dat de linkervleugelverdediger nog niet helemaal rond is met Standard.

BUITENLAND
Chelsea FC lijkt dicht bij de komst van verdediger Jules Koundé te staan. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano hebben de Londenaren inmiddels zelf al een principe-akkoord. Donderdagnacht zou het nodige papierwerk richting Andalusië zijn verstuurd en het is enkel nog wachten op een definitief goedkeuring van Sevilla FC. De Spaanse club zou een slordige 60 miljoen euro aan de Fransman kunnen verdienen.



Volgens Santi Aouna, transferwatcher bij FootMercato, is Bayern München bereid om liefst 30 miljoen euro op tafel te leggen voor het toptalent Matthys Tel. Een bedrag dat zijn club Stade Rennes onmogelijk kan weigeren. Florian Plettenberg van Sky Sports is dan weer iets voorzichtiger. Volgens hem is er nog geen akkoord op clubniveau, maar blijven beide clubs wel met mekaar in gesprek.



Manchester City moet op zoek naar een vervanger voor Oleksandr Zinchenko. De Oekraïner gaat namelijk bij één van de Premier League-concurrenten aan de slag. Zoals verwacht heeft de 25-jarige international zijn overgang naar Arsenal FC afgerond. Over de precieze deal werd weinig details gecommuniceerd. Volgens Engelse bronnen tekende hij evenwel voor vier seizoenen. En de transfersom zou rond de 32 miljoen pond, een slordige 37.5 miljoen euro, schommelen.



Volgens SPORT heeft FC Barcelona een akkoord met Iñigo Martinez. De verdediger van Athletic de Bilbao zou deze zomer de overstap maken naar Camp Nou. Er moet enkel nog een deal gevonden worden tussen beide clubs over de prijs en enkele bijkomende details. Daarnaast denkt denkt Barça ook aan César Azpilicueta. Die zou voor zo'n 5 miljoen euro weg mogen bij Chelsea FC.

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Club moet zich soepeler opstellen in de onderhandelingen voor CDK ...

Meest recent

‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

86
86
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

33
33
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

24
24
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

53
53
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

157
157
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

242
242
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

123
123
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

239
239
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

99
99
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

194
194
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

287
287
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

72
72
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

577
577
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

72
72
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

223
223
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

99
99
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

113
113
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

492
492
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

54
54
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

249
249
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

79
79

Meer sportnieuws