TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Antwerp, mokerslag De Ketelaere'

493
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Antwerp, mokerslag De Ketelaere'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
AC Milan en Club Brugge vinden maar geen akkoord over Charles De Ketelaere. Volgens Gazzetta dello Sport en transferwatcher Gianluca Di Marzio heeft de Italiaanse kampioen nog steeds vertrouwen in een goede afloop, maar is het geduld niet eindeloos. Milan zou de ontwikkelingen van dit weekend willen afwachten. Bij Het Laatste Nieuws beweert men dan weer dat de Milanezen zich voorlopig hebben teruggetrokken uit het dossier. Door onenigheid over de transfersom lijkt CDK naast zijn droomtransfer te grijpen.



Antwerp FC wil zijn kern verder afslanken. Zeven spelers mogen alvast beschikken: Pierre Dwomoh, Abdoulaye Seck, Didier Lamkel Zé, Dorian Dessoleil, Alexis De Sart, Bruny Nsimba en Junior Pius. Coach Mark van Bommel liet eerder al verstaan dat er momenteel geen sprake is van een herkansing in hun geval. Volgens Het Laatste Nieuws wordt het dan ook zaak om zo snel mogelijk een oplossing te vinden voor het zevental.



De kans bestaat dat KRC Genk weldra afscheid moet nemen van Gerardo Arteaga. Volgens Luis Omar Tapia, journalist bij het bekende medium TUDN, beweert zelfs dat het grote Manchester City belangstelling heeft. Al lijkt een transfer naar het Etihad Stadium erg onwaarschijnlijk. Naast City noemt Tapia ook Leeds United, Fulham, Brighton, AC Milan, Fiorentina en Atalanta als eventuele bestemming. Afwachten of één van deze clubs ook effectief een bod zal uitbrengen. Ondertussen zou het Italiaanse Cremonese interesse tonen in Cyriel Dessers. Al was het eerste bod van de Serie A-promovendus ver ontoereikend.



Volgens Kevin Sauvage van La Dernière Heure heeft Standard de flankverdediger Jacob Barrett Laursen (27) zo goed als beet. Standard zou al een akkoord hebben met diens club Arminia Bielefeld. De Duitsers maakten het vertrek van Laursen al wereldkundig op Twitter, maar verwijderden hun post wat later. Volgens Sauvage heeft dat te maken met het feit dat de linkervleugelverdediger nog niet helemaal rond is met Standard.

BUITENLAND
Chelsea FC lijkt dicht bij de komst van verdediger Jules Koundé te staan. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano hebben de Londenaren inmiddels zelf al een principe-akkoord. Donderdagnacht zou het nodige papierwerk richting Andalusië zijn verstuurd en het is enkel nog wachten op een definitief goedkeuring van Sevilla FC. De Spaanse club zou een slordige 60 miljoen euro aan de Fransman kunnen verdienen.



Volgens Santi Aouna, transferwatcher bij FootMercato, is Bayern München bereid om liefst 30 miljoen euro op tafel te leggen voor het toptalent Matthys Tel. Een bedrag dat zijn club Stade Rennes onmogelijk kan weigeren. Florian Plettenberg van Sky Sports is dan weer iets voorzichtiger. Volgens hem is er nog geen akkoord op clubniveau, maar blijven beide clubs wel met mekaar in gesprek.



Manchester City moet op zoek naar een vervanger voor Oleksandr Zinchenko. De Oekraïner gaat namelijk bij één van de Premier League-concurrenten aan de slag. Zoals verwacht heeft de 25-jarige international zijn overgang naar Arsenal FC afgerond. Over de precieze deal werd weinig details gecommuniceerd. Volgens Engelse bronnen tekende hij evenwel voor vier seizoenen. En de transfersom zou rond de 32 miljoen pond, een slordige 37.5 miljoen euro, schommelen.



Volgens SPORT heeft FC Barcelona een akkoord met Iñigo Martinez. De verdediger van Athletic de Bilbao zou deze zomer de overstap maken naar Camp Nou. Er moet enkel nog een deal gevonden worden tussen beide clubs over de prijs en enkele bijkomende details. Daarnaast denkt denkt Barça ook aan César Azpilicueta. Die zou voor zo'n 5 miljoen euro weg mogen bij Chelsea FC.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: De grootste en opvallendste deals van Deadline Day

Club moet zich soepeler opstellen in de onderhandelingen voor CDK ...

Meest recent

Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

16
16
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

79
79
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

166
166
Pijnlijke 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

132
132
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

104
104
Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

219
219
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

94
94
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

105
105
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

40
40
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

64
64
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

85
85
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

192
192
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

22
22
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

350
350
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

129
129
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

66
66
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

313
313
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

309
309
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

36
36
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

154
154
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

236
236
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

172
172
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

194
194
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

105
105
Blunder Standard en gouden zet van Anderlecht?

Neerpede heeft RSC Anderlecht de afgelopen tien jaar gered. Sportief en financieel. De Brusselaars ...

684
684

Meer sportnieuws