TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Antwerp, mokerslag De Ketelaere'

493 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Antwerp, mokerslag De Ketelaere'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
AC Milan en Club Brugge vinden maar geen akkoord over Charles De Ketelaere. Volgens Gazzetta dello Sport en transferwatcher Gianluca Di Marzio heeft de Italiaanse kampioen nog steeds vertrouwen in een goede afloop, maar is het geduld niet eindeloos. Milan zou de ontwikkelingen van dit weekend willen afwachten. Bij Het Laatste Nieuws beweert men dan weer dat de Milanezen zich voorlopig hebben teruggetrokken uit het dossier. Door onenigheid over de transfersom lijkt CDK naast zijn droomtransfer te grijpen.



Antwerp FC wil zijn kern verder afslanken. Zeven spelers mogen alvast beschikken: Pierre Dwomoh, Abdoulaye Seck, Didier Lamkel Zé, Dorian Dessoleil, Alexis De Sart, Bruny Nsimba en Junior Pius. Coach Mark van Bommel liet eerder al verstaan dat er momenteel geen sprake is van een herkansing in hun geval. Volgens Het Laatste Nieuws wordt het dan ook zaak om zo snel mogelijk een oplossing te vinden voor het zevental.



De kans bestaat dat KRC Genk weldra afscheid moet nemen van Gerardo Arteaga. Volgens Luis Omar Tapia, journalist bij het bekende medium TUDN, beweert zelfs dat het grote Manchester City belangstelling heeft. Al lijkt een transfer naar het Etihad Stadium erg onwaarschijnlijk. Naast City noemt Tapia ook Leeds United, Fulham, Brighton, AC Milan, Fiorentina en Atalanta als eventuele bestemming. Afwachten of één van deze clubs ook effectief een bod zal uitbrengen. Ondertussen zou het Italiaanse Cremonese interesse tonen in Cyriel Dessers. Al was het eerste bod van de Serie A-promovendus ver ontoereikend.



Volgens Kevin Sauvage van La Dernière Heure heeft Standard de flankverdediger Jacob Barrett Laursen (27) zo goed als beet. Standard zou al een akkoord hebben met diens club Arminia Bielefeld. De Duitsers maakten het vertrek van Laursen al wereldkundig op Twitter, maar verwijderden hun post wat later. Volgens Sauvage heeft dat te maken met het feit dat de linkervleugelverdediger nog niet helemaal rond is met Standard.

BUITENLAND
Chelsea FC lijkt dicht bij de komst van verdediger Jules Koundé te staan. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano hebben de Londenaren inmiddels zelf al een principe-akkoord. Donderdagnacht zou het nodige papierwerk richting Andalusië zijn verstuurd en het is enkel nog wachten op een definitief goedkeuring van Sevilla FC. De Spaanse club zou een slordige 60 miljoen euro aan de Fransman kunnen verdienen.



Volgens Santi Aouna, transferwatcher bij FootMercato, is Bayern München bereid om liefst 30 miljoen euro op tafel te leggen voor het toptalent Matthys Tel. Een bedrag dat zijn club Stade Rennes onmogelijk kan weigeren. Florian Plettenberg van Sky Sports is dan weer iets voorzichtiger. Volgens hem is er nog geen akkoord op clubniveau, maar blijven beide clubs wel met mekaar in gesprek.



Manchester City moet op zoek naar een vervanger voor Oleksandr Zinchenko. De Oekraïner gaat namelijk bij één van de Premier League-concurrenten aan de slag. Zoals verwacht heeft de 25-jarige international zijn overgang naar Arsenal FC afgerond. Over de precieze deal werd weinig details gecommuniceerd. Volgens Engelse bronnen tekende hij evenwel voor vier seizoenen. En de transfersom zou rond de 32 miljoen pond, een slordige 37.5 miljoen euro, schommelen.



Volgens SPORT heeft FC Barcelona een akkoord met Iñigo Martinez. De verdediger van Athletic de Bilbao zou deze zomer de overstap maken naar Camp Nou. Er moet enkel nog een deal gevonden worden tussen beide clubs over de prijs en enkele bijkomende details. Daarnaast denkt denkt Barça ook aan César Azpilicueta. Die zou voor zo'n 5 miljoen euro weg mogen bij Chelsea FC.

LEES OOK: Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

Club moet zich soepeler opstellen in de onderhandelingen voor CDK ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

95
95
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

50
50
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

57
57
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

286
286
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

216
216
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

144
144
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

144
144
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

430
430
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

134
134
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

169
169
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws