TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Antwerp, mokerslag De Ketelaere'

door
TRANSFERUURTJE: 'Grote kuis Antwerp, mokerslag De Ketelaere'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
AC Milan en Club Brugge vinden maar geen akkoord over Charles De Ketelaere. Volgens Gazzetta dello Sport en transferwatcher Gianluca Di Marzio heeft de Italiaanse kampioen nog steeds vertrouwen in een goede afloop, maar is het geduld niet eindeloos. Milan zou de ontwikkelingen van dit weekend willen afwachten. Bij Het Laatste Nieuws beweert men dan weer dat de Milanezen zich voorlopig hebben teruggetrokken uit het dossier. Door onenigheid over de transfersom lijkt CDK naast zijn droomtransfer te grijpen.



Antwerp FC wil zijn kern verder afslanken. Zeven spelers mogen alvast beschikken: Pierre Dwomoh, Abdoulaye Seck, Didier Lamkel Zé, Dorian Dessoleil, Alexis De Sart, Bruny Nsimba en Junior Pius. Coach Mark van Bommel liet eerder al verstaan dat er momenteel geen sprake is van een herkansing in hun geval. Volgens Het Laatste Nieuws wordt het dan ook zaak om zo snel mogelijk een oplossing te vinden voor het zevental.



De kans bestaat dat KRC Genk weldra afscheid moet nemen van Gerardo Arteaga. Volgens Luis Omar Tapia, journalist bij het bekende medium TUDN, beweert zelfs dat het grote Manchester City belangstelling heeft. Al lijkt een transfer naar het Etihad Stadium erg onwaarschijnlijk. Naast City noemt Tapia ook Leeds United, Fulham, Brighton, AC Milan, Fiorentina en Atalanta als eventuele bestemming. Afwachten of één van deze clubs ook effectief een bod zal uitbrengen. Ondertussen zou het Italiaanse Cremonese interesse tonen in Cyriel Dessers. Al was het eerste bod van de Serie A-promovendus ver ontoereikend.



Volgens Kevin Sauvage van La Dernière Heure heeft Standard de flankverdediger Jacob Barrett Laursen (27) zo goed als beet. Standard zou al een akkoord hebben met diens club Arminia Bielefeld. De Duitsers maakten het vertrek van Laursen al wereldkundig op Twitter, maar verwijderden hun post wat later. Volgens Sauvage heeft dat te maken met het feit dat de linkervleugelverdediger nog niet helemaal rond is met Standard.

BUITENLAND
Chelsea FC lijkt dicht bij de komst van verdediger Jules Koundé te staan. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano hebben de Londenaren inmiddels zelf al een principe-akkoord. Donderdagnacht zou het nodige papierwerk richting Andalusië zijn verstuurd en het is enkel nog wachten op een definitief goedkeuring van Sevilla FC. De Spaanse club zou een slordige 60 miljoen euro aan de Fransman kunnen verdienen.



Volgens Santi Aouna, transferwatcher bij FootMercato, is Bayern München bereid om liefst 30 miljoen euro op tafel te leggen voor het toptalent Matthys Tel. Een bedrag dat zijn club Stade Rennes onmogelijk kan weigeren. Florian Plettenberg van Sky Sports is dan weer iets voorzichtiger. Volgens hem is er nog geen akkoord op clubniveau, maar blijven beide clubs wel met mekaar in gesprek.



Manchester City moet op zoek naar een vervanger voor Oleksandr Zinchenko. De Oekraïner gaat namelijk bij één van de Premier League-concurrenten aan de slag. Zoals verwacht heeft de 25-jarige international zijn overgang naar Arsenal FC afgerond. Over de precieze deal werd weinig details gecommuniceerd. Volgens Engelse bronnen tekende hij evenwel voor vier seizoenen. En de transfersom zou rond de 32 miljoen pond, een slordige 37.5 miljoen euro, schommelen.



Volgens SPORT heeft FC Barcelona een akkoord met Iñigo Martinez. De verdediger van Athletic de Bilbao zou deze zomer de overstap maken naar Camp Nou. Er moet enkel nog een deal gevonden worden tussen beide clubs over de prijs en enkele bijkomende details. Daarnaast denkt denkt Barça ook aan César Azpilicueta. Die zou voor zo'n 5 miljoen euro weg mogen bij Chelsea FC.

LEES OOK: 'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Club moet zich soepeler opstellen in de onderhandelingen voor CDK ...

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

14
14
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

18
18
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

17
17
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

17
17
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

95
95
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

31
31
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

98
98
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

156
156
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

311
311
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

107
107
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

160
160
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

112
112
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

543
543
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

552
552
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

43
43
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

370
370
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

172
172
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

209
209
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

232
232
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

459
459
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

593
593
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

139
139
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

127
127
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

76
76

Meer sportnieuws