'Genk krijgt verrassend bod op Dessers'

288 stemmen
'Genk krijgt verrassend bod op Dessers'

KRC Genk staat op speeldag 1 meteen voor een loodzware opdracht. De Limburgers trekken naar landskampioen Club Brugge. Wouter Vrancken en co zullen dus meteen op de afspraak moeten zijn om punten te pakken. Het is uitkijken naar de basiself van de nieuwe Genk-coach.


Vrancken kan voorin een beroep doen op Cyriel Dessers (27). De Nigeriaanse international mag bovendien hopen op een basisplaats, omdat Paul Onuachu op stage geblesseerd raakte aan de adductoren. Een domper voor Genk, maar met Dessers heeft het een uitstekend alternatief achter de hand. De aanvaller is terug na een succesvolle uitleenperiode bij Feyenoord. Voor de Rotterdammers scoorde hij 20 goals in 41 duels. Hij gaf ook nog eens 4 assists. Statistieken die interesse opwekken.

Ook in Italië kennen ze Dessers, zo blijkt. Zo zou promovendus Cremonese een bod uitgebracht hebben op de speler. Dat meldt Het Laatste Nieuws. Dat zou echter te laag gelegen hebben, waardoor Genk het meteen van tafel veegde. Dessers moet volgens Transfermarkt momenteel 6 miljoen euro kosten. Hij heeft nog een contract dat doorloopt tot midden 2024. Het lijkt echter waarschijnlijk dat de spits andere oorden opzoekt om meer speelkansen te krijgen.

THORSTVEDT

Genk zag eerder al een pion naar Italië vertrekken. Kristian Thorstvedt trok de deur van de Cegeka Arena achter zich dicht en koos voor een avontuur bij Sassuolo. De sterke Noor bracht 10 miljoen euro in het laatje. Een mooie som voor een speler waar de Limburgers destijds zelf amper 1,5 miljoen euro voor betaalden. Met de Argentijn Nicolas Castro haalde Genk al een vervanger binnen.

LEES OOK: Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

Past Dessers in de Serie A?

Meest recent

'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

51
51
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

91
91
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

142
142
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

225
225
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

248
248
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

102
102
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

105
105
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

43
43
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

116
116
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

300
300
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

505
505
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

82
82
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

307
307
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

439
439
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

401
401
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

371
371
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

293
293
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

265
265
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

519
519
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

325
325
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

316
316
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

324
324
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

92
92
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

100
100

Meer sportnieuws