'Genk krijgt verrassend bod op Dessers'

door
'Genk krijgt verrassend bod op Dessers'

KRC Genk staat op speeldag 1 meteen voor een loodzware opdracht. De Limburgers trekken naar landskampioen Club Brugge. Wouter Vrancken en co zullen dus meteen op de afspraak moeten zijn om punten te pakken. Het is uitkijken naar de basiself van de nieuwe Genk-coach.


Vrancken kan voorin een beroep doen op Cyriel Dessers (27). De Nigeriaanse international mag bovendien hopen op een basisplaats, omdat Paul Onuachu op stage geblesseerd raakte aan de adductoren. Een domper voor Genk, maar met Dessers heeft het een uitstekend alternatief achter de hand. De aanvaller is terug na een succesvolle uitleenperiode bij Feyenoord. Voor de Rotterdammers scoorde hij 20 goals in 41 duels. Hij gaf ook nog eens 4 assists. Statistieken die interesse opwekken.

Ook in Italië kennen ze Dessers, zo blijkt. Zo zou promovendus Cremonese een bod uitgebracht hebben op de speler. Dat meldt Het Laatste Nieuws. Dat zou echter te laag gelegen hebben, waardoor Genk het meteen van tafel veegde. Dessers moet volgens Transfermarkt momenteel 6 miljoen euro kosten. Hij heeft nog een contract dat doorloopt tot midden 2024. Het lijkt echter waarschijnlijk dat de spits andere oorden opzoekt om meer speelkansen te krijgen.

THORSTVEDT

Genk zag eerder al een pion naar Italië vertrekken. Kristian Thorstvedt trok de deur van de Cegeka Arena achter zich dicht en koos voor een avontuur bij Sassuolo. De sterke Noor bracht 10 miljoen euro in het laatje. Een mooie som voor een speler waar de Limburgers destijds zelf amper 1,5 miljoen euro voor betaalden. Met de Argentijn Nicolas Castro haalde Genk al een vervanger binnen.

LEES OOK: Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Past Dessers in de Serie A?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

53
53
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

106
106
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

281
281
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

435
435
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

319
319
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

88
88
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

271
271
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

236
236
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

213
213
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

542
542
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

328
328
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

611
611
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

627
627
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

725
725
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

144
144
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

569
569
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1319
1319
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

765
765
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

241
241
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

469
469
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

373
373
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

645
645
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1022
1022
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

360
360
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

873
873

Meer sportnieuws