'Genk krijgt verrassend bod op Dessers'

288 stemmen
'Genk krijgt verrassend bod op Dessers'

KRC Genk staat op speeldag 1 meteen voor een loodzware opdracht. De Limburgers trekken naar landskampioen Club Brugge. Wouter Vrancken en co zullen dus meteen op de afspraak moeten zijn om punten te pakken. Het is uitkijken naar de basiself van de nieuwe Genk-coach.


Vrancken kan voorin een beroep doen op Cyriel Dessers (27). De Nigeriaanse international mag bovendien hopen op een basisplaats, omdat Paul Onuachu op stage geblesseerd raakte aan de adductoren. Een domper voor Genk, maar met Dessers heeft het een uitstekend alternatief achter de hand. De aanvaller is terug na een succesvolle uitleenperiode bij Feyenoord. Voor de Rotterdammers scoorde hij 20 goals in 41 duels. Hij gaf ook nog eens 4 assists. Statistieken die interesse opwekken.

Ook in Italië kennen ze Dessers, zo blijkt. Zo zou promovendus Cremonese een bod uitgebracht hebben op de speler. Dat meldt Het Laatste Nieuws. Dat zou echter te laag gelegen hebben, waardoor Genk het meteen van tafel veegde. Dessers moet volgens Transfermarkt momenteel 6 miljoen euro kosten. Hij heeft nog een contract dat doorloopt tot midden 2024. Het lijkt echter waarschijnlijk dat de spits andere oorden opzoekt om meer speelkansen te krijgen.

THORSTVEDT

Genk zag eerder al een pion naar Italië vertrekken. Kristian Thorstvedt trok de deur van de Cegeka Arena achter zich dicht en koos voor een avontuur bij Sassuolo. De sterke Noor bracht 10 miljoen euro in het laatje. Een mooie som voor een speler waar de Limburgers destijds zelf amper 1,5 miljoen euro voor betaalden. Met de Argentijn Nicolas Castro haalde Genk al een vervanger binnen.

LEES OOK: Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Past Dessers in de Serie A?

Meest recent

'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

11
11
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

51
51
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

42
42
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

30
30
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

57
57
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

80
80
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

74
74
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

116
116
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

80
80
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

107
107
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

304
304
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

146
146
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

135
135
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

85
85
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

155
155
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

251
251
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

54
54
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

220
220
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

555
555
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1285
1285
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

180
180
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

276
276
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

161
161
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

130
130

Meer sportnieuws