'Bayern volledig los: 30 miljoen voor nieuwe spits'

125 stemmen
'Bayern volledig los: 30 miljoen voor nieuwe spits'

Bayern München wil komend seizoen opnieuw een gooi doen naar de eindzege in de Champions League. En dat is er ook duidelijk aan te merken op de transfermarkt. Zo haalde Der Rekordmeister al heel wat versterking in huis en de transferhonger in de Allianz Arena is nog lang niet gestild.


Begin deze mercato werd de teller al snel op drie topaanwinsten gezet: Noussair Mazraoui, Ryan Gravenberch (beiden Ajax) en Sadio Mané (Liverpool FC). En als klap op de vuurpijl werd afgelopen week ook nog eens de geldbuidel opengetrokken om Matthijs de Ligt over te nemen van Juventus. Maar ondanks dat indrukwekkende transferoffensief blijft de Duitse kampioen zich roeren op de mercato.

Zo staat nog een nieuwe middenvelder (Konrad Laimer) op de verlanglijst, daarnaast wordt ook al aan de langere termijn gedacht. Bayern zou namelijk flink doordrukken voor Matthys Tel. Deze 17-jarige aanvaller staat momenteel onder contract bij Stade Rennes, waar hij eigenlijk nog moet doorbreken bij de eerste ploeg. Maar binnen zijn leeftijdscategorie geldt de aanvaller wel als één van de grootste talenten in het Europese voetbal.

AKKOORD NABIJ
En dus zou de Duitse kampioen bereid zijn om fors te investeren in zijn komst. Volgens Santi Aouna, transferwatcher bij FootMercato, is Bayern bereid om liefst 30 miljoen euro op tafel te leggen. Een bedrag dat Rennes onmogelijk kan weigeren. Florian Plettenberg van Sky Sports is dan weer iets voorzichtiger. Volgens hem is er nog geen akkoord op clubniveau, maar blijven beide clubs wel met mekaar in gesprek.

LEES OOK: 'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

🚀

Bayern heeft nu al de sterkste selectie in Europa ...

Meest recent

Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

2
2
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

69
69
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

78
78
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

54
54
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

66
66
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

45
45
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

128
128
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

444
444
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

398
398
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

328
328
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

278
278
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

78
78
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

207
207
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

75
75
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

80
80
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

127
127
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

79
79
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

136
136
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

99
99
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

317
317
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

89
89
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

52
52
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

131
131
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

853
853
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

78
78

Meer sportnieuws