Koude douche: meteen spierprobleem Hazard

door
Koude douche: meteen spierprobleem Hazard

In Las Vegas wordt zaterdagnacht een oefenwedstrijd afgewerkt om duimen en vingers bij af te likken. Zo nemen aartsrivalen FC Barcelona en Real Madrid het tegen mekaar op. Maar de kans is groot dat Eden Hazard deze oefenclash noodgedwongen aan zich voorbij moet laten gaan.


De geluiden rond de Rode Duivel weerklonken de voorbije weken nochtans bijzonder hoopgevend. In de voorbije zomers kwam hij namelijk telkens met de nodige kilo's overgewicht terug uit zijn vakantieperiode. Waardoor het een tijdje duurde alvorens hij in vorm geraakte. Maar dat was dit keer allerminst het geval. Zo zag Hazard er opvallend scherp uit toen hij zich opnieuw meldde op club en had hij de schema's van de fysiektrainers nauwgezet opgevolgd.

Dat was naar verluidt ook zichtbaar in zijn medische en fysieke proeven, die meer dan behoorlijke resultaten opleverden. En ook mentaal leek hij er helemaal klaar voor. "De vier interlands na het seizoen zorgden voor een mentale klik. Ik voelde me opnieuw een voetballer. Daarna nam ik een korte vakantie en was ik klaar om er vol in te vliegen", vertelde hij deze week nog tegenover ESPN.

CONTACT OP TRAINING
Maar Hazard blijft desondanks toch behoorlijk broos. Volgens AS liep de aanvaller een nieuwe spierprobleempje op na een contact met een ploegmaat op training. De schade zou weliswaar behoorlijk goed meevallen, maar coach Carlo Ancelotti en zijn medische staf willen geen enkel risico nemen. Vandaar dat hij naar alle waarschijnlijkheid niet deelneemt aan de oefenpot tegen Barça. Wel zou hij inmiddels weer een individueel schema afwerken.

LEES OOK: Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:

'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'
103

Hazard gaat in topvorm aan de start van het WK verschijnen ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

21
21
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

13
13
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

49
49
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

79
79
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

264
264
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

260
260
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

170
170
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

204
204
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

187
187
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

109
109
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

120
120
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

173
173
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

378
378
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

276
276
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

137
137
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

426
426
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

812
812
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

286
286
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

230
230
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

177
177
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

428
428
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws