'Transfer De Ketelaere volledig op de helling'

775 stemmen
'Transfer De Ketelaere volledig op de helling'

Club Brugge opent zondagmiddag zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. De kans bestaat dat Charles De Ketelaere dan opnieuw zijn opwachting maakt in de Brugse basisploeg. Zijn verwachte transfer naar AC Milan lijkt momenteel immers veraf.


De Italiaanse kampioen aast nu al enkele weken op de diensten van De Ketelaere. Er zou zelfs sprake zijn van een persoonlijk akkoord over een vijfjarig contract aan een jaarsalaris van zo'n 2.5 miljoen euro. De speler zou ook graag de stap naar San Siro zetten. Maar desondanks bleef een doorbraak op clubniveau tot dusver uit. Club Brugge wil immers het onderste uit de kan halen en Milan toonde zich tot dusver niet bereid om de wensen van Blauw-Zwart in te willigen.

De Bruggelingen zwaaien met een vermeend bod van Leeds United dat zo'n 40 miljoen euro zou bedragen en mikken naar verluidt op zo'n 35 miljoen euro. De Milanezen kwamen met hun vorige aanbiedingen in de buurt van die som, maar bleven telkens onder de vereisten. En dus dreigt het dossier in een complete impasse terecht te komen. Mogelijk valt de deal zelfs helemaal in het water.

CRUCIAAL WEEKEND
Volgens Gazzetta dello Sport en transferwatcher Gianluca Di Marzio heeft de Italiaanse kampioen nog steeds vertrouwen in een goede afloop, maar is het geduld niet eindeloos. Milan zou de ontwikkelingen van dit weekend willen afwachten. Liefst van al wil het een mondeling akkoord bereiken en de transfer begin volgende week helemaal afronden. Maar ondertussen begint men ook al nadrukkelijk naar alternatieven te speuren. Moest de impasse dus nog enkele dagen duren, lijkt Milan definitief de stekker uit het dossier te trekken. Maar zover is men voorlopig nog niet.

LEES OOK: Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

De Ketelaere blijft uiteindelijk nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

51
51
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

64
64
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

381
381
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

218
218
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

765
765
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

387
387
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

355
355
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

581
581
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1024
1024
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws