'Transfer De Ketelaere volledig op de helling'

door
'Transfer De Ketelaere volledig op de helling'

Club Brugge opent zondagmiddag zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. De kans bestaat dat Charles De Ketelaere dan opnieuw zijn opwachting maakt in de Brugse basisploeg. Zijn verwachte transfer naar AC Milan lijkt momenteel immers veraf.


De Italiaanse kampioen aast nu al enkele weken op de diensten van De Ketelaere. Er zou zelfs sprake zijn van een persoonlijk akkoord over een vijfjarig contract aan een jaarsalaris van zo'n 2.5 miljoen euro. De speler zou ook graag de stap naar San Siro zetten. Maar desondanks bleef een doorbraak op clubniveau tot dusver uit. Club Brugge wil immers het onderste uit de kan halen en Milan toonde zich tot dusver niet bereid om de wensen van Blauw-Zwart in te willigen.

De Bruggelingen zwaaien met een vermeend bod van Leeds United dat zo'n 40 miljoen euro zou bedragen en mikken naar verluidt op zo'n 35 miljoen euro. De Milanezen kwamen met hun vorige aanbiedingen in de buurt van die som, maar bleven telkens onder de vereisten. En dus dreigt het dossier in een complete impasse terecht te komen. Mogelijk valt de deal zelfs helemaal in het water.

CRUCIAAL WEEKEND
Volgens Gazzetta dello Sport en transferwatcher Gianluca Di Marzio heeft de Italiaanse kampioen nog steeds vertrouwen in een goede afloop, maar is het geduld niet eindeloos. Milan zou de ontwikkelingen van dit weekend willen afwachten. Liefst van al wil het een mondeling akkoord bereiken en de transfer begin volgende week helemaal afronden. Maar ondertussen begint men ook al nadrukkelijk naar alternatieven te speuren. Moest de impasse dus nog enkele dagen duren, lijkt Milan definitief de stekker uit het dossier te trekken. Maar zover is men voorlopig nog niet.

LEES OOK: 'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

De Ketelaere blijft uiteindelijk nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

82
82
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

32
32
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

42
42
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

188
188
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

212
212
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

188
188
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

286
286
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

84
84
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

179
179
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

183
183
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

992
992
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

83
83
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

119
119
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

356
356
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

150
150
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

497
497
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

202
202
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

174
174
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

242
242
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

173
173
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

211
211
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

444
444
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

729
729

Meer sportnieuws