'Transfer De Ketelaere volledig op de helling'

door
'Transfer De Ketelaere volledig op de helling'

Club Brugge opent zondagmiddag zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. De kans bestaat dat Charles De Ketelaere dan opnieuw zijn opwachting maakt in de Brugse basisploeg. Zijn verwachte transfer naar AC Milan lijkt momenteel immers veraf.


De Italiaanse kampioen aast nu al enkele weken op de diensten van De Ketelaere. Er zou zelfs sprake zijn van een persoonlijk akkoord over een vijfjarig contract aan een jaarsalaris van zo'n 2.5 miljoen euro. De speler zou ook graag de stap naar San Siro zetten. Maar desondanks bleef een doorbraak op clubniveau tot dusver uit. Club Brugge wil immers het onderste uit de kan halen en Milan toonde zich tot dusver niet bereid om de wensen van Blauw-Zwart in te willigen.

De Bruggelingen zwaaien met een vermeend bod van Leeds United dat zo'n 40 miljoen euro zou bedragen en mikken naar verluidt op zo'n 35 miljoen euro. De Milanezen kwamen met hun vorige aanbiedingen in de buurt van die som, maar bleven telkens onder de vereisten. En dus dreigt het dossier in een complete impasse terecht te komen. Mogelijk valt de deal zelfs helemaal in het water.

CRUCIAAL WEEKEND
Volgens Gazzetta dello Sport en transferwatcher Gianluca Di Marzio heeft de Italiaanse kampioen nog steeds vertrouwen in een goede afloop, maar is het geduld niet eindeloos. Milan zou de ontwikkelingen van dit weekend willen afwachten. Liefst van al wil het een mondeling akkoord bereiken en de transfer begin volgende week helemaal afronden. Maar ondertussen begint men ook al nadrukkelijk naar alternatieven te speuren. Moest de impasse dus nog enkele dagen duren, lijkt Milan definitief de stekker uit het dossier te trekken. Maar zover is men voorlopig nog niet.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De Ketelaere blijft uiteindelijk nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

24
24
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

40
40
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

66
66
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

51
51
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

65
65
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

70
70
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

49
49
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

15
15
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

39
39
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

351
351
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

154
154
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

38
38
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

95
95
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

433
433
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

191
191
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

76
76
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

410
410
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

370
370
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

103
103
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

306
306
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

366
366
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

517
517
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

396
396
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

133
133

Meer sportnieuws