'Transfer De Ketelaere volledig op de helling'

775
'Transfer De Ketelaere volledig op de helling'

Club Brugge opent zondagmiddag zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. De kans bestaat dat Charles De Ketelaere dan opnieuw zijn opwachting maakt in de Brugse basisploeg. Zijn verwachte transfer naar AC Milan lijkt momenteel immers veraf.


De Italiaanse kampioen aast nu al enkele weken op de diensten van De Ketelaere. Er zou zelfs sprake zijn van een persoonlijk akkoord over een vijfjarig contract aan een jaarsalaris van zo'n 2.5 miljoen euro. De speler zou ook graag de stap naar San Siro zetten. Maar desondanks bleef een doorbraak op clubniveau tot dusver uit. Club Brugge wil immers het onderste uit de kan halen en Milan toonde zich tot dusver niet bereid om de wensen van Blauw-Zwart in te willigen.

De Bruggelingen zwaaien met een vermeend bod van Leeds United dat zo'n 40 miljoen euro zou bedragen en mikken naar verluidt op zo'n 35 miljoen euro. De Milanezen kwamen met hun vorige aanbiedingen in de buurt van die som, maar bleven telkens onder de vereisten. En dus dreigt het dossier in een complete impasse terecht te komen. Mogelijk valt de deal zelfs helemaal in het water.

CRUCIAAL WEEKEND
Volgens Gazzetta dello Sport en transferwatcher Gianluca Di Marzio heeft de Italiaanse kampioen nog steeds vertrouwen in een goede afloop, maar is het geduld niet eindeloos. Milan zou de ontwikkelingen van dit weekend willen afwachten. Liefst van al wil het een mondeling akkoord bereiken en de transfer begin volgende week helemaal afronden. Maar ondertussen begint men ook al nadrukkelijk naar alternatieven te speuren. Moest de impasse dus nog enkele dagen duren, lijkt Milan definitief de stekker uit het dossier te trekken. Maar zover is men voorlopig nog niet.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

De Ketelaere blijft uiteindelijk nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

"Anderlecht? Klopt, maar ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

0
0
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

122
122
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

40
40
Club Brugge stunt in CL: top 8 binnen handbereik

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

25
25
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

44
44
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

19
19
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

222
222
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

282
282
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

190
190
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

253
253
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

179
179
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

60
60
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

278
278
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

94
94
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

120
120
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

39
39
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

272
272
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

184
184
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

191
191
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1142
1142
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

94
94
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

53
53
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212

Meer sportnieuws