'Transfer De Ketelaere volledig op de helling'

door
'Transfer De Ketelaere volledig op de helling'

Club Brugge opent zondagmiddag zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. De kans bestaat dat Charles De Ketelaere dan opnieuw zijn opwachting maakt in de Brugse basisploeg. Zijn verwachte transfer naar AC Milan lijkt momenteel immers veraf.


De Italiaanse kampioen aast nu al enkele weken op de diensten van De Ketelaere. Er zou zelfs sprake zijn van een persoonlijk akkoord over een vijfjarig contract aan een jaarsalaris van zo'n 2.5 miljoen euro. De speler zou ook graag de stap naar San Siro zetten. Maar desondanks bleef een doorbraak op clubniveau tot dusver uit. Club Brugge wil immers het onderste uit de kan halen en Milan toonde zich tot dusver niet bereid om de wensen van Blauw-Zwart in te willigen.

De Bruggelingen zwaaien met een vermeend bod van Leeds United dat zo'n 40 miljoen euro zou bedragen en mikken naar verluidt op zo'n 35 miljoen euro. De Milanezen kwamen met hun vorige aanbiedingen in de buurt van die som, maar bleven telkens onder de vereisten. En dus dreigt het dossier in een complete impasse terecht te komen. Mogelijk valt de deal zelfs helemaal in het water.

CRUCIAAL WEEKEND
Volgens Gazzetta dello Sport en transferwatcher Gianluca Di Marzio heeft de Italiaanse kampioen nog steeds vertrouwen in een goede afloop, maar is het geduld niet eindeloos. Milan zou de ontwikkelingen van dit weekend willen afwachten. Liefst van al wil het een mondeling akkoord bereiken en de transfer begin volgende week helemaal afronden. Maar ondertussen begint men ook al nadrukkelijk naar alternatieven te speuren. Moest de impasse dus nog enkele dagen duren, lijkt Milan definitief de stekker uit het dossier te trekken. Maar zover is men voorlopig nog niet.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

De Ketelaere blijft uiteindelijk nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

22
22
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

32
32
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

58
58
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

13
13
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

212
212
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

160
160
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

198
198
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

41
41
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

200
200
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

131
131
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

43
43
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

70
70
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

799
799
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

500
500
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

181
181
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

95
95
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

181
181
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

371
371
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

90
90
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

304
304
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

147
147
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

292
292
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

282
282
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

232
232

Meer sportnieuws