Muriqi-soap eindigt met transfer van 9.5 miljoen

door
Muriqi-soap eindigt met transfer van 9.5 miljoen

Daags voor de competitieopener tegen KRC Genk blijft Club Brugge de transfermarkt afschuimen op zoek naar een nieuwe spits. Die leek het nochtans gevonden te hebben in de vorm van Vedat Muriqi. Maar zijn komst ketste in extremis af en inmiddels heeft de Kosovaar een andere ploeg gevonden.


Even had het er alle schijn van dat Muriqi op Jan Breydel aan de slag zou gaan. Club had naar verluidt een akkoord met SS Lazio over een transfersom die, afhankelijk van bron tot bron, schommelde tussen de 9 à 11 miljoen euro. De Kosovaarse spits vertoefde zelf dan weer op Belgische bodem om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Maar tijdens die proeven liep het blijkbaar fout.

Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen naar verluidt onvoldoende overtuigend. En dus werd de stekker uit de transfer getrokken. Dat zorgde voor de nodige woede bij Lazio. Zeker omdat Muriqi enkele dagen later opnieuw getest werd in Rome en daar doken geen problemen op. Naar verluidt dreigden de Italianen zelfs om de zaak voor de FIFA te brengen. Maar zover zal het dan toch niet komen.

NET GEEN 10 MILJOEN
Zo heeft Lazio een transferakkoord gevonden met een andere club. Muriqi keert namelijk terug naar RCD Mallorca, dat hem vorig seizoen al huurde. Dit keer gaat het om een definitieve overgang, er zou een transfersom 9.5 miljoen euro mee gemoeid zijn. De aanvaller tekende zelf voor zo'n vijf seizoenen bij de Spaanse club, waar hij erg geliefd is bij de achterban.

Denkt u dat Muriqi effectief faalde voor zijn proeven?

Meest recent

Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

6
6
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

112
112
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

11
11
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

223
223
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

102
102
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

168
168
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

329
329
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

239
239
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

257
257
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

435
435
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

484
484
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

260
260
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

230
230
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

288
288
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

149
149
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

314
314
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

79
79
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

227
227
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

300
300
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

320
320
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

308
308
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

404
404
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

373
373
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

162
162

Meer sportnieuws