Hoefkens spreekt duidelijke taal over Nielsen

648 stemmen
Hoefkens spreekt duidelijke taal over Nielsen

Club Brugge opent aanstaande zondag zijn jacht op de vierde opeenvolgende landstitel. En de Bruggelingen moeten meteen vol aan de bak, zo komt KRC Genk op bezoek in Jan Breydel. Het wordt dus uitkijken naar hoe coach Carl Hoefkens zijn basispionnen zal posteren.


Ten opzichte van de Supercup tegen AA Gent worden niet al te veel veranderingen verwacht in de basiself. Al krijgt Hoefkens er wel enkele interessante opties bij. Achterin bijvoorbeeld, keert Stanley Nsoki terug na zijn schorsing. Daarnaast kan Casper Nielsen mogelijk zijn debuut bij Blauw-Zwart. De Deens werd vorige week overgenomen van Union SG en moet één van de sterkhouders op het middenveld gaan worden.

De voorbije dagen trainde Nielsen alvast volop mee met de rest van de groep en Hoefkens was onder de indruk met wat hij liet zien. "Casper heeft op een heel vlotte manier aangepikt bij de groep", vertelde de trainer tijdens zijn persbabbel van vrijdagmiddag. "Hij heeft zich al goed geïntegreerd. Dus dat is positief."

NOG GEEN VASTE POSITIE
In ieder geval waren alle partijen tevreden dat de transfer is afgerond. Zo was een heuse soap ontstaan. "Ik weet niet hoe het allemaal is gelopen, zoals gezegd hou ik me vooral bezig met de spelers die er al zijn. Dus ik heb de juiste details niet meegekregen. Maar ik weet dat Casper ons heel erg interesseert. En vanaf het moment dat hij aankwam, begon mijn werk. Hij heeft veel kwaliteiten, de toekomst zal uitwijzen op welke positie hij zal spelen", aldus Hoefkens.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Nielsen wordt meteen een basisspeler bij Club ...

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

21
21
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

38
38
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

14
14
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

33
33
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

92
92
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

284
284
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

109
109
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

302
302
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

388
388
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

32
32
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1051
1051
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

112
112
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

416
416
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

157
157
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

174
174
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

83
83
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

120
120
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

70
70
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws