Van Bommel verbant speler helemaal: "Deur staat niet op een kier"

door
Van Bommel verbant speler helemaal:

Antwerp FC trekt zondagavond naar KV Mechelen. De Great Old wil zich herpakken na de magere 0-0 in Europa tegen het Kosovaarse FC Drita. De ambities zijn torenhoog bij de Antwerpenaren, die op niets minder lijken te mikken dan de titel.


In het tussenseizoen werd er al stevig geïnvesteerd in nieuw spelersmateriaal. De grootste namen die kwamen, waren Vincent Janssen en Rode Duivel Toby Alderweireld. Voorzitter Paul Gheysens haalde vele miljoenen boven om deze twee kleppers binnen te halen en zal dan ook niet tevreden zijn met een vierde plek zoals vorig seizoen. Zondag worden er maar beter meteen drie punten gepakt om de neuzen in dezelfde richting te houden bij stamnummer één.

Coach Mark van Bommel kondigde al enkele wissels aan in het team in vergelijking met de partij tegen FC Drita. Wie er zeker niet bij zal zijn, is Pierre Dwomoh. De jonge middenvelder - nochtans gezien als een groot talent - heeft het al verkorven bij de Nederlander. Van Bommel gaf dat eerder al aan en herhaalde dat vrijdag nog eens op zijn persbabbel. Hij gaf nog wat extra uitleg over de reden waarom. "Het heeft met álles te maken: voetballende kwaliteiten, maar ook wat er buiten het veld gebeurt", klonk het. "Of de deur nog op een kier staat? Op dit moment niet", was de keiharde conclusie.

GENK

Dwomoh werd nochtans met veel trom binnengehaald door Antwerp. De club plukte hem bijna een jaar geleden weg bij Genk voor 2 miljoen euro. Hij kwam tot 14 optredens voor de Great Old, maar daarbij lijkt het nu te gaan blijven. En dat heeft met verschillende zaken te maken, als we Van Bommel dus mogen geloven.

LEES OOK: 'Dwomoh ten onder: gevallen talent zwaar KO geslagen'

Wat wordt het?

Meest recent

Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

3
3
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

93
93
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

22
22
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

209
209
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

149
149
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

168
168
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

324
324
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

820
820
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1034
1034
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

205
205
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

349
349
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

274
274
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

211
211
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

546
546
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

523
523
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

293
293
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

1309
1309
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

596
596
Wils krijgt veeg uit de pan bij Antwerp: "Dat hoort erbij"

Antwerp kreeg zondag een stevige tik. Het mocht op de Bosuil tegen AA Gent zowat 75 minuten met een ...

179
179
Extra lading voor Union-speler in CL-openingsmatch

Bij Union kijken ze al reikhalzend uit naar dinsdagavond, want dan mogen ze eindelijk hun grote ...

41
41
Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

538
538
'Onthuld: daarom verkoos Man Utd Lammens boven Donnarumma'

Zondag waren tijdens de derby in Manchester vele ogen gericht op de nieuwe doelmannen. Bij City nam ...

183
183
PSV niet gerust: Bosz velt zijn oordeel over Union

Deze week wordt de league phase van de Champions League op gang getrapt. De eerste wedstrijden ...

137
137
'Loodzware opdracht Lukaku bij terugkeer bij Anderlecht'

Anderlecht moest zondag vrede nemen met een gelijkspel tegen KRC Genk. Eén van de ...

411
411
Cruciaal nieuws: Homawoo reageert na horrorbotsing

Standard slaagde er afgelopen weekend opnieuw niet in om zijn wedstrijd te winnen. Het moest deze ...

141
141

Meer sportnieuws