Van Bommel verbant speler helemaal: "Deur staat niet op een kier"

door
Van Bommel verbant speler helemaal:

Antwerp FC trekt zondagavond naar KV Mechelen. De Great Old wil zich herpakken na de magere 0-0 in Europa tegen het Kosovaarse FC Drita. De ambities zijn torenhoog bij de Antwerpenaren, die op niets minder lijken te mikken dan de titel.


In het tussenseizoen werd er al stevig geïnvesteerd in nieuw spelersmateriaal. De grootste namen die kwamen, waren Vincent Janssen en Rode Duivel Toby Alderweireld. Voorzitter Paul Gheysens haalde vele miljoenen boven om deze twee kleppers binnen te halen en zal dan ook niet tevreden zijn met een vierde plek zoals vorig seizoen. Zondag worden er maar beter meteen drie punten gepakt om de neuzen in dezelfde richting te houden bij stamnummer één.

Coach Mark van Bommel kondigde al enkele wissels aan in het team in vergelijking met de partij tegen FC Drita. Wie er zeker niet bij zal zijn, is Pierre Dwomoh. De jonge middenvelder - nochtans gezien als een groot talent - heeft het al verkorven bij de Nederlander. Van Bommel gaf dat eerder al aan en herhaalde dat vrijdag nog eens op zijn persbabbel. Hij gaf nog wat extra uitleg over de reden waarom. "Het heeft met álles te maken: voetballende kwaliteiten, maar ook wat er buiten het veld gebeurt", klonk het. "Of de deur nog op een kier staat? Op dit moment niet", was de keiharde conclusie.

GENK

Dwomoh werd nochtans met veel trom binnengehaald door Antwerp. De club plukte hem bijna een jaar geleden weg bij Genk voor 2 miljoen euro. Hij kwam tot 14 optredens voor de Great Old, maar daarbij lijkt het nu te gaan blijven. En dat heeft met verschillende zaken te maken, als we Van Bommel dus mogen geloven.

LEES OOK: ‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

Wat wordt het?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

20
20
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

46
46
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

71
71
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

24
24
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

116
116
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

109
109
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

61
61
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

108
108
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

549
549
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

167
167
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

445
445
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

86
86
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

474
474
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

132
132
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

136
136
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

276
276
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

806
806
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

223
223

Meer sportnieuws