Van Bommel verbant speler helemaal: "Deur staat niet op een kier"

door
Van Bommel verbant speler helemaal:

Antwerp FC trekt zondagavond naar KV Mechelen. De Great Old wil zich herpakken na de magere 0-0 in Europa tegen het Kosovaarse FC Drita. De ambities zijn torenhoog bij de Antwerpenaren, die op niets minder lijken te mikken dan de titel.


In het tussenseizoen werd er al stevig geïnvesteerd in nieuw spelersmateriaal. De grootste namen die kwamen, waren Vincent Janssen en Rode Duivel Toby Alderweireld. Voorzitter Paul Gheysens haalde vele miljoenen boven om deze twee kleppers binnen te halen en zal dan ook niet tevreden zijn met een vierde plek zoals vorig seizoen. Zondag worden er maar beter meteen drie punten gepakt om de neuzen in dezelfde richting te houden bij stamnummer één.

Coach Mark van Bommel kondigde al enkele wissels aan in het team in vergelijking met de partij tegen FC Drita. Wie er zeker niet bij zal zijn, is Pierre Dwomoh. De jonge middenvelder - nochtans gezien als een groot talent - heeft het al verkorven bij de Nederlander. Van Bommel gaf dat eerder al aan en herhaalde dat vrijdag nog eens op zijn persbabbel. Hij gaf nog wat extra uitleg over de reden waarom. "Het heeft met álles te maken: voetballende kwaliteiten, maar ook wat er buiten het veld gebeurt", klonk het. "Of de deur nog op een kier staat? Op dit moment niet", was de keiharde conclusie.

GENK

Dwomoh werd nochtans met veel trom binnengehaald door Antwerp. De club plukte hem bijna een jaar geleden weg bij Genk voor 2 miljoen euro. Hij kwam tot 14 optredens voor de Great Old, maar daarbij lijkt het nu te gaan blijven. En dat heeft met verschillende zaken te maken, als we Van Bommel dus mogen geloven.

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Wat wordt het?

Meest recent

UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

11
11
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

132
132
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

89
89
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

989
989
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

450
450
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

21
21
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

84
84
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

140
140
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

94
94
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

226
226
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

129
129
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

91
91
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

111
111
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

303
303
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

606
606
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

342
342
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

123
123
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

162
162
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

266
266
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

119
119
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

83
83
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

175
175
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

47
47

Meer sportnieuws