Van Bommel verbant speler helemaal: "Deur staat niet op een kier"

door
Van Bommel verbant speler helemaal:

Antwerp FC trekt zondagavond naar KV Mechelen. De Great Old wil zich herpakken na de magere 0-0 in Europa tegen het Kosovaarse FC Drita. De ambities zijn torenhoog bij de Antwerpenaren, die op niets minder lijken te mikken dan de titel.


In het tussenseizoen werd er al stevig geïnvesteerd in nieuw spelersmateriaal. De grootste namen die kwamen, waren Vincent Janssen en Rode Duivel Toby Alderweireld. Voorzitter Paul Gheysens haalde vele miljoenen boven om deze twee kleppers binnen te halen en zal dan ook niet tevreden zijn met een vierde plek zoals vorig seizoen. Zondag worden er maar beter meteen drie punten gepakt om de neuzen in dezelfde richting te houden bij stamnummer één.

Coach Mark van Bommel kondigde al enkele wissels aan in het team in vergelijking met de partij tegen FC Drita. Wie er zeker niet bij zal zijn, is Pierre Dwomoh. De jonge middenvelder - nochtans gezien als een groot talent - heeft het al verkorven bij de Nederlander. Van Bommel gaf dat eerder al aan en herhaalde dat vrijdag nog eens op zijn persbabbel. Hij gaf nog wat extra uitleg over de reden waarom. "Het heeft met álles te maken: voetballende kwaliteiten, maar ook wat er buiten het veld gebeurt", klonk het. "Of de deur nog op een kier staat? Op dit moment niet", was de keiharde conclusie.

GENK

Dwomoh werd nochtans met veel trom binnengehaald door Antwerp. De club plukte hem bijna een jaar geleden weg bij Genk voor 2 miljoen euro. Hij kwam tot 14 optredens voor de Great Old, maar daarbij lijkt het nu te gaan blijven. En dat heeft met verschillende zaken te maken, als we Van Bommel dus mogen geloven.

LEES OOK: Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Wat wordt het?

Meest recent

'Plottwist bij RSCA: Renard kiest opvallend duo'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

15
15
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

2
2
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

76
76
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

102
102
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

87
87
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

92
92
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

392
392
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

220
220
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

191
191
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

38
38
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

73
73
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

104
104
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

48
48
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

218
218
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

91
91
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

136
136
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

70
70
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

244
244
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

230
230
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

194
194
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

209
209
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

266
266
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

299
299

Meer sportnieuws