Van Bommel kondigt wissels bij Antwerp aan

door
Van Bommel kondigt wissels bij Antwerp aan

Antwerp FC opent zondagavond zijn JPL-campagne met een bezoek aan KV Mechelen. En de druk op de Great Old is meteen behoorlijk groot. RAFC bleef donderdagavond immers op een povere 0-0 steken in het Europese duel tegen FC Drita, bovendien zijn de verwachtingen in eigen land aanzienlijk.


Dat laatste is niet onlogisch. Met sportief directeur Marc Overmars en coach Mark van Bommel haalde Antwerp immers twee sportieve architecten met een Europese reputatie in huis. Daarnaast werd opnieuw geïnvesteerd in een flinke kwaliteitsinjectie, met Vincent Janssen en vooral Toby Alderweireld als paradepaardjes. Logischerwijs wordt dan ook verwacht dat het stamnummer één volop gaat meestrijden voor de titel.

Van Bommel vindt die hoge verwachtingen wel mooi, maar tempert ook het enthousiasme. "Je mag toch ook niet vergeten dat we nog in een opbouwfase zitten. We zijn amper vier weken bezig. Het is ook niet omdat er jongens als Toby Alderweireld en Vincent Janssen bij zijn gekomen dat we nu plots titelfavoriet zijn", werd de Nederlandse coach geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

WISSELS OP KOMST
Fysiek gezien heeft de selectie van Van Bommel dus nog wat stappen te zetten. Niet abnormaal gezien het seizoen pas begonnen is. Op het veld van KVM mogen dan ook de nodige wissels verwacht worden ten opzichte van het duel van donderdag. "We gaan zeker rekening houden met de belasting van de spelers. We staan voor heel veel wedstrijden in een korte periode en sommigen speelden donderdag voor het eerst sinds lang nog eens negentig minuten."

LEES OOK: Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

De verwachtingen voor Antwerp zijn gewoonweg te hoog ...

Meest recent

Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

2
2
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

21
21
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

56
56
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

88
88
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

302
302
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

383
383
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

59
59
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

107
107
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

320
320
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

422
422
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

269
269
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

215
215
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

74
74
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

230
230
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

230
230
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

198
198
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

72
72
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

367
367
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

167
167
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

597
597
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

309
309
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

559
559
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

775
775
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

357
357
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

889
889

Meer sportnieuws