Van Bommel kondigt wissels bij Antwerp aan

door
Van Bommel kondigt wissels bij Antwerp aan

Antwerp FC opent zondagavond zijn JPL-campagne met een bezoek aan KV Mechelen. En de druk op de Great Old is meteen behoorlijk groot. RAFC bleef donderdagavond immers op een povere 0-0 steken in het Europese duel tegen FC Drita, bovendien zijn de verwachtingen in eigen land aanzienlijk.


Dat laatste is niet onlogisch. Met sportief directeur Marc Overmars en coach Mark van Bommel haalde Antwerp immers twee sportieve architecten met een Europese reputatie in huis. Daarnaast werd opnieuw geïnvesteerd in een flinke kwaliteitsinjectie, met Vincent Janssen en vooral Toby Alderweireld als paradepaardjes. Logischerwijs wordt dan ook verwacht dat het stamnummer één volop gaat meestrijden voor de titel.

Van Bommel vindt die hoge verwachtingen wel mooi, maar tempert ook het enthousiasme. "Je mag toch ook niet vergeten dat we nog in een opbouwfase zitten. We zijn amper vier weken bezig. Het is ook niet omdat er jongens als Toby Alderweireld en Vincent Janssen bij zijn gekomen dat we nu plots titelfavoriet zijn", werd de Nederlandse coach geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

WISSELS OP KOMST
Fysiek gezien heeft de selectie van Van Bommel dus nog wat stappen te zetten. Niet abnormaal gezien het seizoen pas begonnen is. Op het veld van KVM mogen dan ook de nodige wissels verwacht worden ten opzichte van het duel van donderdag. "We gaan zeker rekening houden met de belasting van de spelers. We staan voor heel veel wedstrijden in een korte periode en sommigen speelden donderdag voor het eerst sinds lang nog eens negentig minuten."

LEES OOK: Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

De verwachtingen voor Antwerp zijn gewoonweg te hoog ...

Meest recent

Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

320
320
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

81
81
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

190
190
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

34
34
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

71
71
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

65
65
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

208
208
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

46
46
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

172
172
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

138
138
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

273
273
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

70
70
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

192
192
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

183
183
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

132
132
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

95
95
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

88
88
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

89
89
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

192
192
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

256
256
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

95
95
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

217
217
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

196
196

Meer sportnieuws