Van Bommel kondigt wissels bij Antwerp aan

335 stemmen
Van Bommel kondigt wissels bij Antwerp aan

Antwerp FC opent zondagavond zijn JPL-campagne met een bezoek aan KV Mechelen. En de druk op de Great Old is meteen behoorlijk groot. RAFC bleef donderdagavond immers op een povere 0-0 steken in het Europese duel tegen FC Drita, bovendien zijn de verwachtingen in eigen land aanzienlijk.


Dat laatste is niet onlogisch. Met sportief directeur Marc Overmars en coach Mark van Bommel haalde Antwerp immers twee sportieve architecten met een Europese reputatie in huis. Daarnaast werd opnieuw geïnvesteerd in een flinke kwaliteitsinjectie, met Vincent Janssen en vooral Toby Alderweireld als paradepaardjes. Logischerwijs wordt dan ook verwacht dat het stamnummer één volop gaat meestrijden voor de titel.

Van Bommel vindt die hoge verwachtingen wel mooi, maar tempert ook het enthousiasme. "Je mag toch ook niet vergeten dat we nog in een opbouwfase zitten. We zijn amper vier weken bezig. Het is ook niet omdat er jongens als Toby Alderweireld en Vincent Janssen bij zijn gekomen dat we nu plots titelfavoriet zijn", werd de Nederlandse coach geciteerd bij Het Laatste Nieuws.

WISSELS OP KOMST
Fysiek gezien heeft de selectie van Van Bommel dus nog wat stappen te zetten. Niet abnormaal gezien het seizoen pas begonnen is. Op het veld van KVM mogen dan ook de nodige wissels verwacht worden ten opzichte van het duel van donderdag. "We gaan zeker rekening houden met de belasting van de spelers. We staan voor heel veel wedstrijden in een korte periode en sommigen speelden donderdag voor het eerst sinds lang nog eens negentig minuten."

LEES OOK: Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

De verwachtingen voor Antwerp zijn gewoonweg te hoog ...

Meest recent

Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

4
4
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

148
148
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

31
31
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

101
101
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

218
218
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

33
33
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

142
142
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

72
72
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

283
283
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

416
416
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

368
368
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

139
139
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

80
80
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

379
379
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

201
201
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

485
485
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

133
133
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

330
330
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

566
566
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

314
314
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1002
1002
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

468
468
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

329
329

Meer sportnieuws