Mazzu looft aanwinst: "Je ziet dat hij enorm veel talent heeft"

204
Mazzu looft aanwinst:

RSC Anderlecht speelt zondag gastheer voor KV Oostende in zijn opener in de Jupiler Pro League. Paars-Wit wil meteen de drie punten pakken om de trein meteen op de rails te zetten in de competitie. Felice Mazzu staat voor zijn eerste officiële duel als trainer van RSCA.


Mazzu kwam over van reeks- en stadsgenoot Union SG. Anderlecht kende een goede voorbereiding, met onder meer een knappe 3-0-zege tegen het Franse Olympique Lyon. Zondag moet KVO eraan geloven. Het is uitkijken naar het elftal van Mazzu, die enkele nieuwkomers mocht verwelkomen in het tussenseizoen. Eén daarvan is Fabio Silva. De Portugees wordt voor een seizoen gehuurd van Wolverhampton.

Mazzu is een fan van Silva, die nog niet 100% speelklaar is. "Fabio heeft lang niet gespeeld, maar is een speler die met flitsen een wedstrijd kan beslissen. Je ziet zo dat hij enorm veel talent heeft", loofde Mazzu de jonge speler op zijn persbabbel. "Fabio heeft deze week alvast een heel goeie indruk nagelaten en kan zeker in de wedstrijdselectie zitten. Of er nog transfers aankomen? Dat kan ik niet zeggen, de markt is nog lang open. Maar ik ben wel heel tevreden met mijn huidige selectie", aldus Mazzu.

VERBRUGGEN

Wie zeker aan boord blijft bij RSCA, is Bart Verbruggen. Dat bevestigde Mazzu op zijn persconferentie. De jonge doelman werd gelinkt aan Burnley en Vincent Kompany en co leken klaar om toe te slaan. De deal ging toch niet door, waardoor de beloftevolle doelman langer in het Lotto Park te bewonderen zal zijn. Tot grote spijt van Kompany, maar vreugde van Mazzu.

LEES OOK: Oude bekende van Anderlecht nekt Kompany's Bayern

Wat pakt Anderlecht?

Meest recent

Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

12
12
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

12
12
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

269
269
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

75
75
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

28
28
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

104
104
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

36
36
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

141
141
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

208
208
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

403
403
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

228
228
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

238
238
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

60
60
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

299
299
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

143
143
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

44
44
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

49
49
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

117
117
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

108
108
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

62
62
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

42
42
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

28
28

Meer sportnieuws