Mazzu looft aanwinst: "Je ziet dat hij enorm veel talent heeft"

204 stemmen
Mazzu looft aanwinst:

RSC Anderlecht speelt zondag gastheer voor KV Oostende in zijn opener in de Jupiler Pro League. Paars-Wit wil meteen de drie punten pakken om de trein meteen op de rails te zetten in de competitie. Felice Mazzu staat voor zijn eerste officiële duel als trainer van RSCA.


Mazzu kwam over van reeks- en stadsgenoot Union SG. Anderlecht kende een goede voorbereiding, met onder meer een knappe 3-0-zege tegen het Franse Olympique Lyon. Zondag moet KVO eraan geloven. Het is uitkijken naar het elftal van Mazzu, die enkele nieuwkomers mocht verwelkomen in het tussenseizoen. Eén daarvan is Fabio Silva. De Portugees wordt voor een seizoen gehuurd van Wolverhampton.

Mazzu is een fan van Silva, die nog niet 100% speelklaar is. "Fabio heeft lang niet gespeeld, maar is een speler die met flitsen een wedstrijd kan beslissen. Je ziet zo dat hij enorm veel talent heeft", loofde Mazzu de jonge speler op zijn persbabbel. "Fabio heeft deze week alvast een heel goeie indruk nagelaten en kan zeker in de wedstrijdselectie zitten. Of er nog transfers aankomen? Dat kan ik niet zeggen, de markt is nog lang open. Maar ik ben wel heel tevreden met mijn huidige selectie", aldus Mazzu.

VERBRUGGEN

Wie zeker aan boord blijft bij RSCA, is Bart Verbruggen. Dat bevestigde Mazzu op zijn persconferentie. De jonge doelman werd gelinkt aan Burnley en Vincent Kompany en co leken klaar om toe te slaan. De deal ging toch niet door, waardoor de beloftevolle doelman langer in het Lotto Park te bewonderen zal zijn. Tot grote spijt van Kompany, maar vreugde van Mazzu.

LEES OOK: 'JPL-club zet Hoefkens alsnog hoog op verlanglijst'

Wat pakt Anderlecht?

Meest recent

'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

262
262
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

37
37
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

40
40
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

26
26
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

75
75
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

102
102
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

91
91
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

714
714
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

343
343
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

109
109
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

827
827
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

381
381
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

455
455
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

452
452
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

135
135
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

507
507
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

116
116
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

275
275
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

264
264
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

261
261
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

684
684
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

178
178
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

192
192
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

228
228

Meer sportnieuws