Mazzu looft aanwinst: "Je ziet dat hij enorm veel talent heeft"

door
Mazzu looft aanwinst:

RSC Anderlecht speelt zondag gastheer voor KV Oostende in zijn opener in de Jupiler Pro League. Paars-Wit wil meteen de drie punten pakken om de trein meteen op de rails te zetten in de competitie. Felice Mazzu staat voor zijn eerste officiële duel als trainer van RSCA.


Mazzu kwam over van reeks- en stadsgenoot Union SG. Anderlecht kende een goede voorbereiding, met onder meer een knappe 3-0-zege tegen het Franse Olympique Lyon. Zondag moet KVO eraan geloven. Het is uitkijken naar het elftal van Mazzu, die enkele nieuwkomers mocht verwelkomen in het tussenseizoen. Eén daarvan is Fabio Silva. De Portugees wordt voor een seizoen gehuurd van Wolverhampton.

Mazzu is een fan van Silva, die nog niet 100% speelklaar is. "Fabio heeft lang niet gespeeld, maar is een speler die met flitsen een wedstrijd kan beslissen. Je ziet zo dat hij enorm veel talent heeft", loofde Mazzu de jonge speler op zijn persbabbel. "Fabio heeft deze week alvast een heel goeie indruk nagelaten en kan zeker in de wedstrijdselectie zitten. Of er nog transfers aankomen? Dat kan ik niet zeggen, de markt is nog lang open. Maar ik ben wel heel tevreden met mijn huidige selectie", aldus Mazzu.

VERBRUGGEN

Wie zeker aan boord blijft bij RSCA, is Bart Verbruggen. Dat bevestigde Mazzu op zijn persconferentie. De jonge doelman werd gelinkt aan Burnley en Vincent Kompany en co leken klaar om toe te slaan. De deal ging toch niet door, waardoor de beloftevolle doelman langer in het Lotto Park te bewonderen zal zijn. Tot grote spijt van Kompany, maar vreugde van Mazzu.

LEES OOK: Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

Wat pakt Anderlecht?

Meest recent

Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

52
52
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

41
41
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

64
64
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

41
41
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

143
143
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

68
68
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

333
333
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

134
134
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

120
120
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

27
27
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

146
146
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

315
315
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

82
82
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

318
318
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

57
57
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

762
762
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

460
460
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

71
71
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

557
557
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

259
259
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

450
450
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

723
723
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

607
607
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

230
230
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

97
97

Meer sportnieuws