Mazzu looft aanwinst: "Je ziet dat hij enorm veel talent heeft"

door
Mazzu looft aanwinst:

RSC Anderlecht speelt zondag gastheer voor KV Oostende in zijn opener in de Jupiler Pro League. Paars-Wit wil meteen de drie punten pakken om de trein meteen op de rails te zetten in de competitie. Felice Mazzu staat voor zijn eerste officiële duel als trainer van RSCA.


Mazzu kwam over van reeks- en stadsgenoot Union SG. Anderlecht kende een goede voorbereiding, met onder meer een knappe 3-0-zege tegen het Franse Olympique Lyon. Zondag moet KVO eraan geloven. Het is uitkijken naar het elftal van Mazzu, die enkele nieuwkomers mocht verwelkomen in het tussenseizoen. Eén daarvan is Fabio Silva. De Portugees wordt voor een seizoen gehuurd van Wolverhampton.

Mazzu is een fan van Silva, die nog niet 100% speelklaar is. "Fabio heeft lang niet gespeeld, maar is een speler die met flitsen een wedstrijd kan beslissen. Je ziet zo dat hij enorm veel talent heeft", loofde Mazzu de jonge speler op zijn persbabbel. "Fabio heeft deze week alvast een heel goeie indruk nagelaten en kan zeker in de wedstrijdselectie zitten. Of er nog transfers aankomen? Dat kan ik niet zeggen, de markt is nog lang open. Maar ik ben wel heel tevreden met mijn huidige selectie", aldus Mazzu.

VERBRUGGEN

Wie zeker aan boord blijft bij RSCA, is Bart Verbruggen. Dat bevestigde Mazzu op zijn persconferentie. De jonge doelman werd gelinkt aan Burnley en Vincent Kompany en co leken klaar om toe te slaan. De deal ging toch niet door, waardoor de beloftevolle doelman langer in het Lotto Park te bewonderen zal zijn. Tot grote spijt van Kompany, maar vreugde van Mazzu.

LEES OOK: Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Wat pakt Anderlecht?

Meest recent

DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

40
40
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

131
131
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

133
133
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

171
171
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

269
269
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

214
214
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

78
78
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

547
547
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

63
63
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

146
146
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

479
479
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

148
148
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

251
251
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

166
166
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

169
169
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

381
381
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

554
554
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

127
127
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

707
707
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

335
335
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

222
222
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

351
351
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

293
293
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1104
1104
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

496
496

Meer sportnieuws